Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

borkos

Al bi to bilo lepoooo...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

DaChaS

Oni to usvajaju vec 12 godina :D

Kengur


Gašpar

E moj nemanja, a zaboravio si da napomene¹ i da si poèeo da daje¹ za kantu goriva

"Benzin je sve skuplji, a tu se pojavio i novi izazov - seks s Turcima".

;D ;D ;D

Kengur

Vidi ga ovaj... Dobro de, dacu i tebi za dz, samo da skines mrak :)

Gašpar

Uh, konaèno  [vatromet] [vatromet] [vatromet]


A mo¾e i Bori¹i?

UFF

Citat: Major poslato 06 Novembar, 2012, 19:33
Citat: Slaninar poslato 06 Novembar, 2012, 19:23
Vi¹e ni u ¹umu slobodno:

http://www.24sata.rs/novi-sad/vesti/vest/kaznjavali-motocikliste-zbog-voznje-po-fruskoj-gori/61924.phtml

Kako su ih samo zaustavili??

pa mahali im a ovi stali  [facepalm]

alo bre ja ne ucestvujem u saobracaju i sto se mene tice saobracajac u sumi nema sta da trazi niti cu ja da ga poslusam kad pokusa da me zaustavi

otkud ja znam, sta ce saobracajac u sumi, meni je to licilo na lazne policajce tj kriminalce u uniformi koji hoce da mi otmu motor pa sam morao da pobegnem (i to je prica samo ako te stignu.. peske?)

mareskin

Citat: Ga¹par poslato 07 Novembar, 2012, 12:51
Uh, konaèno  [vatromet] [vatromet] [vatromet]


A mo¾e i Bori¹i?

Eto ¹ta je pravi prijatelj :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2012, 14:20
alo bre ja ne ucestvujem u saobracaju i sto se mene tice saobracajac u sumi nema sta da trazi niti cu ja da ga poslusam kad pokusa da me zaustavi

To ja ka¾em kad god pe¹ke istrèim iz menjaènice, s fantomkom i pazarom. Ti ljudi jednostavno nemaju razumevanja. Ovo su sigurno neke pièke ¹to staju policiji, ko to jo¹ u Srbiji normalan radi?!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 07 Novembar, 2012, 15:56
Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2012, 14:20
alo bre ja ne ucestvujem u saobracaju i sto se mene tice saobracajac u sumi nema sta da trazi niti cu ja da ga poslusam kad pokusa da me zaustavi

To ja ka¾em kad god pe¹ke istrèim iz menjaènice, s fantomkom i pazarom. Ti ljudi jednostavno nemaju razumevanja. Ovo su sigurno neke pièke ¹to staju policiji, ko to jo¹ u Srbiji normalan radi?!
Da li znas da si svojim padom sa suzukia gn 125 ucinio prekrsaj protiv opste bezbednosti u saobracaju i da treba da platis kaznu od 30000 ili vise dinara zbog toga, a ako si pobegao sa lica mesta onda i vise....
Zasto stalno kenjas ko da si u policiji....kao mora sve po zakonu....ali kad je tvoje dupe u pitanju onda moze i drugacije.
p.s.
Raspitaj se dobro da li sam u pravu, pre nego sto krenes kako umes. Da si ne daj boze nesto slomio, i rekao u bolnici da si pao na livadi sa motora, dosla bi patrola policije i napravila zapisnik i napisali ti kaznu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: revolution poslato 07 Novembar, 2012, 16:20
Da li znas da si svojim padom sa suzukia gn 125 ucinio prekrsaj protiv opste bezbednosti u saobracaju i da treba da platis kaznu od 30000 ili vise dinara zbog toga, a ako si pobegao sa lica mesta onda i vise....

Znam, to je tek idiotluk. Izazvao sam nezgodu sa jednim povreðenim.  :)

Citat: revolution poslato 07 Novembar, 2012, 16:20
Zasto stalno kenjas ko da si u policiji....kao mora sve po zakonu....ali kad je tvoje dupe u pitanju onda moze i drugacije.

Mo¾da sam pogre¹no vaspitan, verovatno. Meni je stra¹no da bude normalno da ne stane¹ policiji. I dalje. Jebiga.

Par puta su me kupila kola i nisam zvao policiju (verovatno bih uzeo dosta para). Bilo mi ¾ao da jebu ljude sa bog zna kolikim kaznama, desilo se, vidim da nisu namerno, jebiga. Al' da ne stane¹ policiji kad te zaustavlja je veæ druga prièa. Barem ja tako shvatam. Ti praktièno onda be¾i¹ od policije. Uff prièa kao da je to dobar dan. I kao æe se praviti pametan ako ga uhvate, mislio je da su razbojnici?!? Budala¹tina. Ako to prolazi, onda sam vi¹e nego neobave¹ten i naivan.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

misa-pei

Vidi, Slaninar, ti si graðanin kakvog svaka dr¾ava mo¾e samo da po¾eli. Ropski se savija¹ ne bi li te ¹to vi¹e sjebali, ne opire¹ se (osim kroz za to predviðene institucije i demokratski predviðene naèine), prihvata¹ svaku nebulozu ove dr¾ave, ne ¾eli¹ da im pru¾i¹ otpor (osim na onaj naèin u zagradi).
Da mi je takav ceo narod, pa ja bih bio Hitler.

Graðanske vrednosti i vaspitanje koje pominje¹, mogu da budu i treba da budu u povratnoj sprezi sa pona¹anjem dr¾ave prema graðaninu. Obrnuto, ispada¹ ovca i magarac, a nima je sve potaman.

Odu¹evljen sam onim ¹to se de¹ava u Grèkoj, jer narod ne dozvoljava da dr¾ava istera svoje na njihovu ¹tetu. Bojim se da kod nas ima previ¹e Slaninara (ni¹ta lièno, samo primer naèin savijanja), tako da æe nas "vlast" jebati dokle je sveta i veka.
Država je najveći neprijatelj naroda

Slaninar

Citat: misa-pei poslato 07 Novembar, 2012, 16:48
Vidi, Slaninar, ti si graðanin kakvog svaka dr¾ava mo¾e samo da po¾eli. Ropski se savija¹ ne bi li te ¹to vi¹e sjebali, ne opire¹ se (osim kroz za to predviðene institucije i demokratski predviðene naèine), prihvata¹ svaku nebulozu ove dr¾ave, ne ¾eli¹ da im pru¾i¹ otpor (osim na onaj naèin u zagradi).
Da mi je takav ceo narod, pa ja bih bio Hitler.

Graðanske vrednosti i vaspitanje koje pominje¹, mogu da budu i treba da budu u povratnoj sprezi sa pona¹anjem dr¾ave prema graðaninu. Obrnuto, ispada¹ ovca i magarac, a nima je sve potaman.

Odu¹evljen sam onim ¹to se de¹ava u Grèkoj, jer narod ne dozvoljava da dr¾ava istera svoje na njihovu ¹tetu. Bojim se da kod nas ima previ¹e Slaninara (ni¹ta lièno, samo primer naèin savijanja), tako da æe nas "vlast" jebati dokle je sveta i veka.

I¹ao sam na proteste dok sam mislio da to ima smisla. A ovi ¹to se bore za bolju... bolje ¹ta be¾anjem od saobraæajaca?! Tragikomièno. Bori¹ se za svoje dupe. Meni je upravo to savijanje. Oni nas kao hapse kad vozimo kroz ¹umu, a mi ih kao ne vidimo. Ne, ja sam za to da ih vidimo, stanemo, pa da uhapse recimo 200 bajkera. I da ne platimo, da idemo u zatvor. Svi, poslu¹no. "Za¹to?" "Vozili smo kroz ¹umu."

To sve pod uslovom da treba da se vozi kroz nacionalni park. Ja mislim da treba i da to nikome zaista ne smeta i da se tu ne¹to valja (neko pravi privatnu stazu ili slièno).

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

misa-pei

Naravno da se borim za svoje dupe. Ko æe drugi za njega da se bori? Kad te juri crnac na vijagri u pandurskoj uniformi, zar ti ne bi be¾ao?

Po¹to jo¹ nije krenuo zvanièan lov na predstavnike dr¾ave (hajduèija), onda je ovo jedan od retkih naèina da dr¾ava ne dobije ¹ta je htela.
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

Mi smo dozvolili da :
-taksa za upotrebu motorcikala opstane
-AMSS nece da slepuje motorcikle
-prodje kazna za remecenje opste bezbednosti i kad nikog nisi osim sebe ugrozio
-placamo porez na HTZ opremu (opremu koja je obavezna za voznju motorcikla)
.......
kraja nema, a za sve su krive kojekakve organizacije koje stite prava motorciklista a zapravo se ponasaju kao sindikati u Srbiji...stite svoje duce i galame.

Bezanje policiji je moj omiljeni sport....adrenalin koji takva akcija nabija je izuzetan....jos ako te ne uhvate pa mozes da preprivas sto puta i svaki put je sve bolje.
I dan danas, nikada, ali nikada ne stajem policajcu koji nije na motoru....njih cenim...iako znam par konjina neotesanih....ali oni dele nasu muku....i njih oce da sobalu  u kanal  svaki dan.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

#2495
Citat: revolution poslato 07 Novembar, 2012, 17:19
Mi smo dozvolili da :
-taksa za upotrebu motorcikala opstane
-AMSS nece da slepuje motorcikle
-prodje kazna za remecenje opste bezbednosti i kad nikog nisi osim sebe ugrozio
-placamo porez na HTZ opremu (opremu koja je obavezna za voznju motorcikla)
.......
kraja nema, a za sve su krive kojekakve organizacije koje stite prava motorciklista a zapravo se ponasaju kao sindikati u Srbiji...stite svoje duce i galame.

Bezanje policiji je moj omiljeni sport....adrenalin koji takva akcija nabija je izuzetan....jos ako te ne uhvate pa mozes da preprivas sto puta i svaki put je sve bolje.
I dan danas, nikada, ali nikada ne stajem policajcu koji nije na motoru....njih cenim...iako znam par konjina neotesanih....ali oni dele nasu muku....i njih oce da sobalu  u kanal  svaki dan.

Sve potpisujem ¹to si napisao. I sve se sla¾em. Jedino ne kapiram za to ne stajanje  -  to ispada turistièka lepota Srbije. "Doðite ovamo motorom, ne morate stajati policiji, vozite kako i koliko hoæete!"  :)     Ti kad ne staje¹ vozi¹ bez tablice, ili ih mrzi da se cimaju i ako ti vide tablicu?

Mene su banovali sa BJBa zbog sliène prièe, ali za naplatne rampe na autoputu. Meni je normalnije da se borimo za niske putarine (ili d¾abe), nego da se provlaèimo pored rampe. Imam utisak da ba¹ zbog tog stalnog prihvatanja hvatanja krivina i ¾ivimo u ovakvom sranju. Isto i za ovu vo¾nju po Fru¹koj. Serem im se u "ekologiju". Kad be¾imo od kontrolora, mi u stvari prihvatamo da smo u krivu i be¾imo. Zbog takvog pristupa nas sve vi¹e i vi¹e jebu na svim frontovima u zemlji. Ne mislim samo na bajkere.

Nisam kriminalac i neæu da be¾im. Hoæu da vozim i bicikl, i motor i da pe¹aèim po Fru¹koj. Neæe mi niko zabranjivati, naplaæivati i sl, neka se jebu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kengur

Njih generalno mrzi da se cimaju... Ako ti ne stanes, naicice druga ovca za sisanje....

Ja im ne stajem samo iz jednog razloga(motor a znao sam i kolima da zapalim nocu) zato sto ne smeju da zaustave skuplji auto. Picke.
To mi je potvrdio i burazer dok je imao obuku....
Onda drkaju neku bedu da ce da mu pisu 10000000dinara da bi im ovaj dao 1000din... cast izuzecima ali uglavnom su dzukci.

UFF

Citat: Slaninar poslato 07 Novembar, 2012, 16:27
Citat: revolution poslato 07 Novembar, 2012, 16:20
Da li znas da si svojim padom sa suzukia gn 125 ucinio prekrsaj protiv opste bezbednosti u saobracaju i da treba da platis kaznu od 30000 ili vise dinara zbog toga, a ako si pobegao sa lica mesta onda i vise....

Znam, to je tek idiotluk. Izazvao sam nezgodu sa jednim povreðenim.  :)


nebitno koliko je povredjenih, ono sto je bitno je da si ti u tom trenutku ugrozio bezbednost saobracaja (mogao je jos neko da naidje u tom trenutku i da strada zbog tebe bla, bla, bla)
idi prijavi se u muriju da ti napisu kaznu jer je to ispravno i treba poci od sebe da bi se nesto promenilo i da bi nam drzava napredovala  [rofl]

vazi  [ludak]

ako su momci vozili kross masine ona nema tablicu i ne registruje se jer NE UCESTVUJE U SAOBRACAJU a ako vec ne ucestvujem u saobracaju onda SAOBRACAJNI policajac moze samo da mi popusi  [srednjiprst] onako outdoor u sumi
neka zapise tablice koje nemam ili neka me stigne peske njegov izbor  [hello]


Slaninar

Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2012, 18:06
ako su momci vozili kross masine ona nema tablicu i ne registruje se jer NE UCESTVUJE U SAOBRACAJU a ako vec ne ucestvujem u saobracaju onda SAOBRACAJNI policajac moze samo da mi popusi  [srednjiprst] onako outdoor u sumi
neka zapise tablice koje nemam ili neka me stigne peske njegov izbor  [hello]



To da li uèestvuje ili ne, ne menja èinjenicu da be¾i¹ od murije. Ako be¾i¹, znaèi da priznaje¹ da si ti ne¹to skrivio i da treba da be¾i¹. To mene nervira. Ta Fru¹ka je izmi¹ljena za skakanje po onim vododerinama. Planinarim redovno i znam dobro da se motori èuju sa kilometra, NIKAD me nije ugrozio motor na Fru¹koj. I sad su se na¹li neki "ekolozi". Be¾anje je linija manjeg otpora.

Zaboravio sam: u ¹umi se motor èuje na kilometar. Ja znam kako bih napravio da mi niko ne mo¾e pobeæi, da ¾elim zaustaviti, presresti, motoristu u ¹umi. Bez da ikog povredim, naravno. ©to znaèi da be¾anjem igramo po njihovim notama... dok nas pu¹taju. Kao deca.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

U sumi ne bezim, samo ih ne kostatujem tamo gde ne treba ni da budu i vozim kuda i kako sam i zamislio

Sto ti nisi otisao u muriju bre da prijavis nesrecu kad je to ispravno i po zakonu?

Eto mene to nervira :)

U stvari ne nervira me to vec sto  [blahblah] drugom sto nije stao da ga naguze a i sam to pokusavas da izbegnes