Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt



UFF

kakvi debili
svet prepunjen ljudima a oni hoce da kaznjavaju one sto ih ne prave
zamisli da u kini uvedu taj zakon

Major

U Kini valjda ako imas jedno dete imas sve benificije drzave (koje nisu male), a ako se zeznes onda ti sve ukidaju..




Gašpar

Citat: dzimika poslato 06 Novembar, 2012, 09:19
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/351525/Urugvaj-Drzava-nudi-bolju-marihuanu-nego-mafija-a-po-istoj-ceni

To je ono ¹to UFF prièa.
Vidi¹ da dilerima ide dobro, a dr¾ava u debelom minusu. E zato legalizuje¹, pa prodaje¹ sve sa porezom, pa uzme dr¾ava porez za sebe. A o istom tro¹ku iskoreni¹ narkomaniju, jer automatski vi¹e nije "zabranjeno voæe".

Major

Drzava je u debelom minusu jer svako ko dodje do malo vlasti uzme nesto iz drzavne kase..
Da sam ja na vlasti ja bi legalizovao i travu i javne kuce i verujem da bi i gradjani i drzava bili srecni ;)

Slaninar

Citat: Ga¹par poslato 06 Novembar, 2012, 11:02
Citat: dzimika poslato 06 Novembar, 2012, 09:19
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/351525/Urugvaj-Drzava-nudi-bolju-marihuanu-nego-mafija-a-po-istoj-ceni

To je ono ¹to UFF prièa.
Vidi¹ da dilerima ide dobro, a dr¾ava u debelom minusu. E zato legalizuje¹, pa prodaje¹ sve sa porezom, pa uzme dr¾ava porez za sebe. A o istom tro¹ku iskoreni¹ narkomaniju, jer automatski vi¹e nije "zabranjeno voæe".

To bi bilo normalno da je dr¾ava za graðane. Meðutim, po¹to je dr¾ava aparat koji ¹titi interese bogatih i dr¾i ostale u pokornosti, onda to ne ide. Pare od droge kad je nelegalna su velike, a ne vode se nigde. Mogu se uzeti bez polaganja ikome raèuna. To je zgodno za razne stvari i neæe se neko tek tako toga odreæi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

Mi to vec imamo samo ne pise u novinama. Pa sta mislite ko prodaje heroin? Ne mislim na ulicu vec onog ko kupi kajmak. Musterije iz tako hvaljene Evrope kazu da im je posao pao ma petinu nekadasnjeg jer im je konkurencija drzava. Imaju povoljnije cene i lako se resavaju konkurencije.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


dzimika

mitrovcani, gde cete sada u sumu?

Bori¹a

isto gde i do sad hahaahah

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Bori¹a

hahah pise vecnost, treba samo dovoljan hard disk, srbac ima rodjaka u norveskoj, roka preko 80mb u sekundi :D

farbach

Citat: dzimika poslato 06 Novembar, 2012, 20:22
mitrovcani, gde cete sada u sumu?
Posto je Mitrovica za razliku od Novog Sada ekonomski unistena, u nasu sumu ide samo ko mora, a u novosadsku idu babe i dede da vataju zjale. Mi se druzimo sa drvosecama, nema ni turista ni milicije. Mozda i ovde dodje civilizacija, za sada je ovako.


Major

Ajde i ovo da vidim..