Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


El Jefe

To su novine gde ljudska noga jos nije krocila.Nisu u pitanju vegetarijanci nego Kinezi sa Tajlanda devet dana poste uz vegetarijansku hranu i pri tom se probadaju i hodaju po vatri da bi se ocistili i oterali zlo.
Друштво за заштиту од животиња




MILJAN

Cave ab homine unius libri


UFF


UFF

http://www.tarzanija.com/zajedbnicki-zivot-kad-gace-menjas-svaki-dan-a-evre-nikad/

auuuuuu pa kakve su ovo izjave? jel moguce da je to tacno a? :)



èovek mo¾e ceo ¾ivot da voli, ali ne mo¾e ceo ¾ivot da jebe istu ¾enu. I mlaka jagnjetina dosadi ako se jede svaki dan.


do¹lo je i sisatijem polu ne¹to iz dupeta u glavu, a da nije kurac



Plus, uvek je zanimljivije dobiti gotov proizvod – da ovo objasnim, vratiæu se jagnjetini. Ona mnogo lepo izgleda i miri¹e na ovalu, ali da bi se stiglo do ovala to jagnje se mora hraniti, moraju se èistiti njegova govna, mora da se uhvati, zakolje, nabode na ra¾anj i par sati vrti na njemu. Onda sve to mora da se iseèe i tek onda mo¾e¹ da ga zaliv¹ ¹pricerom i ¹opskom.
Slièno je i sa ¾enama. Mnogo je zanimljivije kad ti na gajbu bane potpuno èist, izdepiliran, isfeniran, na¹minkan, nalakiran, namirisan proizvod koji ima ¾elju da te celu noæ odvaljuje od pièke. Ovako æe¹ èitav proces pripreme morati da gleda¹. Brijaèi, depilatori, epilatori, brener. Kreme, masti i ¹minka svuda po stanu, ne¹to za èupanje brkova, gaæe koje se su¹e oko televizora, vikleri, tamponi, fen za kosu od èije buke ne mo¾e¹ da èuje¹ ni sebe ni taj isti televizor.





[kralj]

mareskin

Citat: UFF poslato 23 Oktobar, 2012, 13:05
http://www.tarzanija.com/zajedbnicki-zivot-kad-gace-menjas-svaki-dan-a-evre-nikad/

auuuuuu pa kakve su ovo izjave? jel moguce da je to tacno a? :)



èovek mo¾e ceo ¾ivot da voli, ali ne mo¾e ceo ¾ivot da jebe istu ¾enu. I mlaka jagnjetina dosadi ako se jede svaki dan.


do¹lo je i sisatijem polu ne¹to iz dupeta u glavu, a da nije kurac



Plus, uvek je zanimljivije dobiti gotov proizvod – da ovo objasnim, vratiæu se jagnjetini. Ona mnogo lepo izgleda i miri¹e na ovalu, ali da bi se stiglo do ovala to jagnje se mora hraniti, moraju se èistiti njegova govna, mora da se uhvati, zakolje, nabode na ra¾anj i par sati vrti na njemu. Onda sve to mora da se iseèe i tek onda mo¾e¹ da ga zaliv¹ ¹pricerom i ¹opskom.
Slièno je i sa ¾enama. Mnogo je zanimljivije kad ti na gajbu bane potpuno èist, izdepiliran, isfeniran, na¹minkan, nalakiran, namirisan proizvod koji ima ¾elju da te celu noæ odvaljuje od pièke. Ovako æe¹ èitav proces pripreme morati da gleda¹. Brijaèi, depilatori, epilatori, brener. Kreme, masti i ¹minka svuda po stanu, ne¹to za èupanje brkova, gaæe koje se su¹e oko televizora, vikleri, tamponi, fen za kosu od èije buke ne mo¾e¹ da èuje¹ ni sebe ni taj isti televizor.





[kralj]

[clapp] [clapp] [clapp]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

mareskin

Citat: Poison girl poslato 23 Oktobar, 2012, 13:27
mmm neko tu ne¹to ne radi kako treba...
http://wannabemagazine.com/na-balkanu-sve-veliki-jebaci-a-zene-nam-sve-sredene-ocesljane-i-nadrndane-po-kaficima-sede/

doteruju se i sreðuju, a onda se zapuste ili ga zapuste...  [facepalm] ¾ene - bljuc



Drugarica mi opisala tipa iz neke ¾enske knjige 50 nijansi sive:

Zgodan, bolesno bogat i jo¹ bolesniji po pitanju sex-a...

a ja joj lepo odgovorih da nisam bolesno bogat. Al me izgleda nije razumela... ili mo¾da jeste ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt


Plazma Keks


Alchemist

idemo Taraba i ja, samo ne znam kad :D

edit: mada sumnjam da æu videti ne¹to ¹to veæ nisam, al idem svejedno :D
You're just jealous cause voices are talking to me

Taraba

Idem da vidim koliko njih ima veæeg ðokicu od mene.
A i ako imaju - mrtvi su hahaha. i win! [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

The One

Citat: Alchemist poslato 24 Oktobar, 2012, 15:41
idemo Taraba i ja, samo ne znam kad :D
èim nabavite 1900 rsd :D
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

mareskin

Citat: Alchemist poslato 24 Oktobar, 2012, 15:41
idemo Taraba i ja, samo ne znam kad :D

edit: mada sumnjam da æu videti ne¹to ¹to veæ nisam, al idem svejedno :D

Serijski ubica ili zavr¹ila medicinu? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

Citat: Plazma Keks poslato 24 Oktobar, 2012, 15:25
http://www.b92.net/video/videos.php?nav_category=905&yyyy=2012&mm=10&dd=24&nav_id=654480
da li je isao neko? da li neko hoce da ide sem mene? ;D
Citat: Poison girl poslato 24 Oktobar, 2012, 15:56
Citat: Alchemist poslato 24 Oktobar, 2012, 15:41
idemo Taraba i ja, samo ne znam kad :D
èim nabavite 1900 rsd :D
cekaj bre jel ovo cena  ulaznice
isao bih i ja ,al ne za ove pare bas

Taraba

Oko 900din je valjda.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?