Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Deciji gej festival??  [doh] [doh] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [dunce] [dunce] [dunce]

bokilic

brmmmm

Major

A sto je najgore taj Hepi Tv je nekad bila decija televizija.. i onda su poceli da daju te glupe emisije.. A ovo je verovatno ko oni preljubnici.. dobili po 100eur i kao zena i kum su i aj malo da se jebete na televiziji da nam poraste gledanost.

monsterbnt

Retardirano.......al vazno je da ce ona da se posveti karijeri starlete.........ko ono bese pominjao hidrogensku bombu....
Smrt SVIMA!!!!

Major

verujem da su te "starlete" ko bubasvabe i da hidrogenska bomba tu ne bi nista uradilia ;D


monsterbnt

Citat: Major poslato 19 Oktobar, 2012, 11:11
verujem da su te "starlete" ko bubasvabe i da hidrogenska bomba tu ne bi nista uradilia ;D

Ima nesto sto bi sigurno pomoglo.........
http://en.wikipedia.org/wiki/Tsar_Bomba



(ovo je samo pola bombe testirano....)
Smrt SVIMA!!!!

rtaku

Citat: farbach poslato 19 Oktobar, 2012, 09:44
Citat: rtaku poslato 19 Oktobar, 2012, 00:44
Citat: farbach poslato 18 Oktobar, 2012, 23:18
Proslo je 20 godina i taj velik rat nam je u predsoblju, samo cudo moze da se desi da ga izbegnemo, a mi se zabavljamo novim i sitnijim podelama, a videli smo sta su prethodne donele.

Kakav bre rat, vec smo okupirani..sada sledi par koraka da nas iscede kao limun..a kako da se sprotstavis :( ono sto zvuci  apsurdo je da cemo(nasa deca, unuci) na kraju sa islamcima da se dizemo protiv zla..slia boga ne moli a bog silu ne voli.. samo je malo lenj..

Jesmo okupirani, ali nam sledi rat sa Turskom. Grcka je prva na udaru, na odmeksavanju su, kriza, besparica, beznadje...zvuci nam poznato, prosli smo kroz to. Zapadna civilizacija je u svojoij sustini destruktivna. Pogledajte sta radi prirodi i ljudima, a za momenat zanemarite sjajnu glazuru koja ne silkazi sa TV-a. Trenutno su u fazi zarusavanja i jedino im rat moze produziti zivot. Da civilizacija interesa ne bi bila zamenjena civilizacijom smisla spremni su da nas vrate par stotina ili hiljada godina unazad. Doslo je vreme kada sve istine izlaze na videlo, znao sam da ce se to desiti, ali nisam mogao pretpostaviti da ce to pratiti jedno opste bolenje kurca. Prosle nedelje sam procitao da je otkriven kreator side, znalo se da je virus vestacki napravljen, ali sada se zna i ko, i u kojoj laboratoriji, cijim parama i sa koji ciljem. Sta je odgovor? Ne talasaj, uzivaj u zivotu, ne zamlacuj se glupostima. Neko je pobio milione ljudi i nikom nista. Da je kerusi odsekao noge svi bi skocili. To se zove hipokrizija. Zanemaruje se opsta slika zarad nebitnih detalja.
Kostic nas poziva da jedemo tumoroidnu hranu - nikom nista
Zaprasuju nas iz aviona, priznaju da lete ali da je to u opstem interesu - nikom nista
Haarp radi pun gas, niko ne demntuje njegovu ulogu, pa makar da je samo ono na Aljasci njegov aktivan deo. Podizu se predajnici za mobilnu telefoniju u svakoj ulici, a imali smo signal i rranije - nikom nista.
E jebi ga

Ipak sam ubedjenja da cemo pre pod ruku sa turcima protiv zla.Definitivno iste nas muke muce.Krpelja smo prepoznali ali jos rana ne svrbi.Ja bi im vratio istom merom.Truju oni nas trujmo i mi njih.Akcija, prozivedimo nase biolosko oruzje a za lekove cemo da vidimo da li da im prodajemo.


mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 19 Oktobar, 2012, 07:54
Citat: zVuk poslato 19 Oktobar, 2012, 06:57
Citat: Slaninar poslato 18 Oktobar, 2012, 23:53
Srbijanac je Srbin iz te u¾e Srbije.

ko ti to reko i kad..??

?
Ovde gde ja ¾ivim (NS & okolina) se tako ka¾e kad se misli na kom¹ije ju¾no od Save i Dunava. I nije pogrdno.

Bala¹eviæ, Jedan od onih ¾ivota. Odlomak.

Takvi smo Mi Ovde?
On je u Novom Sadu od sedamdeset i pete. Ali rodom iz Vrbasa, naglasio je? Taj gradiæ je
sluèajno jedva èetrdeset i koji kilometar daleko, i to je dakle uveliko Ovde, ¹to ne menja puno na
stvari...
Jer on je samo roðen Ovde...
I samo je pro¾iveo ¾ivot Ovde...
Inaèe nije Odavde...
Svi Sloveni su zabrljali negde u poèecima, negde gde ni istorija ne doma¹uje, ukrali su nekom
bo¾anstvu nanulu, ili tako ne¹to, i otad nose beleg prokletstva za uhom...
Mogu da se zbli¾e sa svakim, i sa crnim ðavolom, jedino sa sobom ne... A Srbi su razbijeni
nesretno, kao ogledalo, svaki deliæ se ogleda za sebe... ©umadinci. Kraji¹nici. Paprikan. Kamenjari.
Gor¹taci. Preèani... Razlikujemo se i folklorno i civilizacijski, uveliko i antropolo¹ki? Samo nas jo¹
truba Ispa¹tanja ponekad okupi pod istom zastavom... Takvi smo Mi Ovde? Tri kolonizacije u istom
veku? Ni Americi ne bi bilo svejedno?
Prvi Neprilagodivi stigo¹e u Vojvodinu devetnaeste. Koliko se generacija slo¾i u
sedamdesetak godina?
Da su devetnaeste oti¹li u ©paniju da li bi nauèili habaneru do sad? Da su oti¹li na Sardiniju,
da li bi danas ikoju pticu voleli vi¹e no galeba?
Kakvo je to seme koje ne mo¾e da se primi na zemlji kao ¹to je ova, na zemlji u kojoj i
izgubljen novèiæ proklija?
Mi Ovde, i Oni Odande Gre¹kom Roðeni Ovde...
Stara prièa...
A kad prièa poène sa "bila jednom dva brata", to obièno ne izaðe na dobro...
*****
Izvini ni najmanje se nisam prona¹ao u Bala¹eviæevoj prièi o "onima" odavLe i odanLe. Ja sam iz Maève. A to je ovde. Moji su tu samo nekih par vekova.  I nisam zauzeo nièije, niti su moji jahali popove posle ofanziva, bla, bla, bla... Ali i dalje mi nisi jasan zbog èega me naziva¹ Srbijancem?! i èemu uop¹te pravljenje analogije sa ovom prièom. No, na kraju krajeva, to nije ni bitno. Jer najstra¹nije je kad neki èovek (ni posle neèijeg upozorenja da ga vreða to kako ga oslovljavaju) ne ume-ne ¾eli-neæe da prestane sa istim veæ gura po svom. Da li je onda i to ona poznata i èuvena vojvoðanska tolerantnost?! No, to vi¹e govori o tebi a ne o meni. Pozdrav i zdrav ostaj.

zemunboy


UFF

Citat: farbach poslato 18 Oktobar, 2012, 18:49
Novi sistemu nala¾e vozaèu da u roku od nedelju dana od uèinjenog prekr¹aja uplati iznos kazne mariborskoj gradskoj policiji. Kazne se kreæu izmeðu 40 do 1.200 evra, u zavisnosti od visine prekoraèenja dopu¹tene brzine.

Uznemirenje javnosti izazvao je, meðutim, podatak da æe od naplaæenih kazni samo osam odsto iæi u gradski bud¾et, a preostala 92% na raèun privatne firme koja je sa gradom sklopila ugovor o javno-privatnom partnerstvu. Firma se ovim ugovorom obvezala da æe umesto Maribora modernizovati i obnoviti semafore u tom, drugom po velièini, slovenaèkom gradu, ¹to æe ko¹tati oko 50 miliona evra. Za uzvrat, dobila je desetogodi¹nju koncesiju na sankcionisanje saobraæajnih prekr¹ilaca.

Koncesija se nakon isteka mo¾e produ¾iti za jo¹ pet godina ako se sistem do tada ne otplati kroz naplaæene kazne. Tako je privatna firma na 14 raskrsnica u gradu postavila posebne automatske ureðaje za merenje brzine, a planira se postavljanje i na jo¹ devet lokacija.

Novi sistem ka¾njavanja poèeo je da radi u utorak, 16. oktobra, a za ne¹to vi¹e od 24 sata zabele¾eno je oko 5.000 prekr¹aja. Radari postavljeni ispred semafora za sada bele¾e prekoraèenje brzine svakog automobila i fotografi¹u njegovu registarsku tablicu, a predviðeno je da u iduæoj fazi sistem poène da registruje i prekr¹aje prolaska kroz crveno svetlo.


Sta ce biti kada Djilas ovo procita?

jbt  :o

i posle kazu mi se ne bunimo dok nas jebu?
pa sto oni nisu izasli na ulice i spalili skupstinu ili onog lopova koji je to odobrio

imam kokosku koja mi svaki dan snese po jedno jaje a to jaje prodam za 10din i sad meni treba 100din (za moderne semafore ili neka druga glupost) i ja prodam ti koku za 100kinti  [ludak]
kao kod nas busplus i parking servis i niko se ne buni sve je ok?


mkt


ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

#2396
Ne mogu da iskuliram Engleze i njihovu veliku borbu protivrasizma u srpskom fudbalu.....

http://antisrbizam.com/blog/86-umetnost-podrska-dinamitu
Smrt SVIMA!!!!


monsterbnt

Ovo je komedija......



[attachment deleted by admin]
Smrt SVIMA!!!!