Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: El Jefe poslato 14 Oktobar, 2012, 13:06
Citat: farbach poslato 13 Oktobar, 2012, 21:48
Citat: monsterbnt poslato 13 Oktobar, 2012, 20:57
Ma ni ti rusi nam nikad nisu pomogli......
ali ni bombardovali. Bombarovanje saveznika, Amerikanaca na kraju Druog rata je bilo razornije nego nemacko 1941. Ti sto su bombardovali 1941 nisu dirali ostatak Kraljevine SHS, u ostatku su nasli saveznike. 1944 je osim Zadra ponovo bombardovana samo Srbija i to kada Nemaca tu nije bilo vec dve nedelje i ne po vojnim ciljevima nego udri po kolaterarnoj steti. Da Rusi nisu zapretili da ce potpisati separatni mir sa Svabama i izaci iz Prvog svetskog rata, nas danas ne bi bilo. Francuzi i Englezii nisu hteli da nam pruze pomoc. Prihvat na Krfu je omogucen tek na intervenciju Rusa. To sto su nam Francuzi pomogli se ne zove pomoc vec trgovina, jer su sve naplatili. Recitacija Rusi nam nikada nisu pomogli je mentalni program, implant ideja, neutemeljena u realnosti. Ima jos: Sloveni su lenji, primitivni i neodgovorni, Srbi su zlocinci, Albanci zrtve, pocetak pisane istorije na Balkanu pocinje 1991, pre toga se nista bitno nije desavalo. Od stare istorije imamo da je Austro Ugarska je donela mir i prosperitet narodu Balkana, a Turci su doneli kulturu i toleranciju. Obzirom da sam budan, ne moram da upadam u mentalne sablone okupacionih snaga koji izazivaju stalni osecaj krivice i inferiornosti.
Godine 1914 je Rusija poslala telegram Srbiji ,da u slucaju rata nece biti sama.Godine 1916 samo na pretnju Rusije da ce izaci iz I Svetskog rata Francuzi i Italijani su transportovali brodovima srpsku vojsku iz Albanije u Grcku i time je spasli od potpune propasti.To za ove koji ne pamte dalje od dorucka i pitaju- Kada su nam to Rusi pomogli?
Maèva i Posavina su veèno zahvalni Crveno armejcima ¹to su radili prekovremeno na porastu broja stanovni¹tva Srbije.Krv im jebem.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM





Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

balcan girl

u mamicu im njihovu a trebam na prolece za austriju pu pizda im materina bas
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 16 Oktobar, 2012, 02:28
u mamicu im njihovu a trebam na prolece za austriju pu pizda im materina bas

Onda najbolje da odmah stane¹ u red za vizu :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

valljda nece svi da nas zakljucaju  >:( >:( >:(

AndreyRR

ja sam i dalje za hidrogensku bombu,uglavnom su to cigani.od kad su ukinute vize u atobusima
za preko ima vise cigana nego normalnih ljudi,potreban je jos jedan holokaust,i to zestok

Major

Samo fali jos da nam vrate vize i da nam se useru u zivot i onda stvarno vise nema nikakvog razloga ziveti ovde..

Gašpar

Bukvalno.

Od Evropske Unije videæemo samo Rumuniju  ;D

MIGE

Citat: AndreyRR poslato 16 Oktobar, 2012, 08:07
ja sam i dalje za hidrogensku bombu,uglavnom su to cigani.od kad su ukinute vize u atobusima
za preko ima vise cigana nego normalnih ljudi,potreban je jos jedan holokaust,i to zestok
a mogli bi nasi gancima da promene status...u romska populacija koja trenutno zivi na teritoriji srbije,nezakonito  ;)

MIGE

a i nije to glavni razlog...malo smo bili neposlusni ovih dana,zbog pederske parade i kosova...nesto se nisu mogli sloziti pa nam sad malo kacin uteruje  ;)

MIGE

a i mi bi mogli svima uvesti vize,da vidis kako bi se pusili turci kad treba da obilaze okolo srbije

Major

A i jos kad nam je premijer izjavio ovo:

Stano je tako odgovorio na pitanje novinara o tome kako Evropska komisija gleda na izjavu premijera Daèiæa da "ulazak Srbije u Evropsku uniju koèe oni koji izgubili Drugi svetski rat, dok je Srbija bila meðu pobednicima u tom ratu", i da li Komisija smatra da je ta izjava "uvredljiva za neke èlanice EU".


prpa_zr

Citat: Ga¹par poslato 16 Oktobar, 2012, 10:24
Bukvalno.

Od Evropske Unije videæemo samo Rumuniju  ;D

pretpostavljam da æemo je gledati sa na¹e strane Dunava !?

Gašpar

Citat: prpa_zr poslato 16 Oktobar, 2012, 10:31
Citat: Ga¹par poslato 16 Oktobar, 2012, 10:24
Bukvalno.

Od Evropske Unije videæemo samo Rumuniju  ;D

pretpostavljam da æemo je gledati sa na¹e strane Dunava !?

Ma joook, mi pored granice smo uvek imali vizu za Rumuniju  [yahoo]

Major