Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: monsterbnt poslato 13 Oktobar, 2012, 20:18
Ma kurac nece. Grdno se varas ako mislis da nisu to sve ista govna.

    Ja se iskreno nadam da nisu....ali vrlo brzo ima da vidimo jesu li ili nisu.Ako procesuiraju ova dosadasnja govna i nabiju ih u corku mozda i imamo neke sanse ako sve budu samo prazne price obrali smo bostan.
       Mi realno da udjemo u EU mozemo limburga meseca pa onda sto da im vise pravimo ustupke.Rusija je spas.Druge nam nema...mada mora se politicari jos malo kurvaju sa EU a ne ko Tadic da skida odma gace.

ЯЭВОЛУТИОН

A sta mislis da su licne karte sa chipom....da li neko moze da ti garantule da u njemu nema transponder koji ocitava tvoj prolazak...recimo kroz vrata lily parfimerije ili maxija ili metroa....niko....zato ja nemam ni novu lk a kamoli chipovanu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Ma ni ti rusi nam nikad nisu pomogli......
Smrt SVIMA!!!!

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pit



    Profit pomfrit ...isti kurac.

farbach

Citat: monsterbnt poslato 13 Oktobar, 2012, 20:57
Ma ni ti rusi nam nikad nisu pomogli......
ali ni bombardovali. Bombarovanje saveznika, Amerikanaca na kraju Druog rata je bilo razornije nego nemacko 1941. Ti sto su bombardovali 1941 nisu dirali ostatak Kraljevine SHS, u ostatku su nasli saveznike. 1944 je osim Zadra ponovo bombardovana samo Srbija i to kada Nemaca tu nije bilo vec dve nedelje i ne po vojnim ciljevima nego udri po kolaterarnoj steti. Da Rusi nisu zapretili da ce potpisati separatni mir sa Svabama i izaci iz Prvog svetskog rata, nas danas ne bi bilo. Francuzi i Englezii nisu hteli da nam pruze pomoc. Prihvat na Krfu je omogucen tek na intervenciju Rusa. To sto su nam Francuzi pomogli se ne zove pomoc vec trgovina, jer su sve naplatili. Recitacija Rusi nam nikada nisu pomogli je mentalni program, implant ideja, neutemeljena u realnosti. Ima jos: Sloveni su lenji, primitivni i neodgovorni, Srbi su zlocinci, Albanci zrtve, pocetak pisane istorije na Balkanu pocinje 1991, pre toga se nista bitno nije desavalo. Od stare istorije imamo da je Austro Ugarska je donela mir i prosperitet narodu Balkana, a Turci su doneli kulturu i toleranciju. Obzirom da sam budan, ne moram da upadam u mentalne sablone okupacionih snaga koji izazivaju stalni osecaj krivice i inferiornosti.

pit

            Hvala Farbach ...ja sam to znao...nadam se da ce i ostali prihvatiti tu istorijsku istinu kao cinjenicu nista vise.
           P.S a posebno me iritirala ''istina ''kako smo mi saveznici i prijatelji sa Francuzima....Englezi su osvedoceni srbomrsci....mozda veci  od Nemaca ...koji  su samo prakticari.

bokilic

ja kolko vidim ima i vize da nam ukinu,danas me zvala sestera iz nemacke,kaze da dodjem da ih obidjem pre nego sto nam uvedu vize,posle kaze ima da se jurim sa dokumentima...
svasta nesto moz se desi...ima ovih azilanata,,kazu sve srbi,a u stvari sve albanci mislim uglavnom sa srpskim pasosima,geyromi sa srpskim pasosem,,a ustvari..99%nisu srbi..i opet mi ce najebemo ni krivi ni duzni... [glavazid]
brmmmm

monsterbnt

Ma koji kurac saveznici......jedino sto svima njima treba su jeftini resursi i jeftina (robovska) radna snaga, politicki pijuni koji ce najebu umesto njih......
Svima....i rusima i amerikancima i francuzima i EU i NATO i ........
Smrt SVIMA!!!!

pit


                Secam se kad je Gorbachov dolazio u Beograd ...nikad nijedan strani drzavnik ni pre ni posle njega nije izveo toliko ljudi na ulicu...skroz spontano.

bucko


dzimika

Citat: farbach poslato 13 Oktobar, 2012, 21:48
Citat: monsterbnt poslato 13 Oktobar, 2012, 20:57
Ma ni ti rusi nam nikad nisu pomogli......
ali ni bombardovali. Bombarovanje saveznika, Amerikanaca na kraju Druog rata je bilo razornije nego nemacko 1941. Ti sto su bombardovali 1941 nisu dirali ostatak Kraljevine SHS, u ostatku su nasli saveznike. 1944 je osim Zadra ponovo bombardovana samo Srbija i to kada Nemaca tu nije bilo vec dve nedelje i ne po vojnim ciljevima nego udri po kolaterarnoj steti. Da Rusi nisu zapretili da ce potpisati separatni mir sa Svabama i izaci iz Prvog svetskog rata, nas danas ne bi bilo. Francuzi i Englezii nisu hteli da nam pruze pomoc. Prihvat na Krfu je omogucen tek na intervenciju Rusa. To sto su nam Francuzi pomogli se ne zove pomoc vec trgovina, jer su sve naplatili. Recitacija Rusi nam nikada nisu pomogli je mentalni program, implant ideja, neutemeljena u realnosti. Ima jos: Sloveni su lenji, primitivni i neodgovorni, Srbi su zlocinci, Albanci zrtve, pocetak pisane istorije na Balkanu pocinje 1991, pre toga se nista bitno nije desavalo. Od stare istorije imamo da je Austro Ugarska je donela mir i prosperitet narodu Balkana, a Turci su doneli kulturu i toleranciju. Obzirom da sam budan, ne moram da upadam u mentalne sablone okupacionih snaga koji izazivaju stalni osecaj krivice i inferiornosti.
francuzi su zapretili da ce kapitulirati u prvom svetskom ratu englezima ali samo da bi ovi otvorili jos jedan front a ne da bi pomogli srbiji, a spasli su srpsku vojsku i prevezli na krf da bi posle imali koga da guraju u prve redove na solunskom frontu
generalno svima njima se jebe za nas, "pomognu" samo ako imaju neku korist od toga, ali niko to ne moze da shvati

monsterbnt

Citat: farbach poslato 13 Oktobar, 2012, 21:48
ali ni bombardovali. Bombarovanje saveznika, Amerikanaca na kraju Druog rata je bilo razornije nego nemacko 1941......

"Saveznici", na zahtev copavog bombardovali Beograd 24 puta, nemci dvaput......rusi silovali i pljackali zajedno sa svojim komunistickim poslusnicima...........sve su to ista govna kojima se jebe za nas osim ako imaju neku korist
Smrt SVIMA!!!!

MIGE

Citat: monsterbnt poslato 14 Oktobar, 2012, 03:57
Citat: farbach poslato 13 Oktobar, 2012, 21:48
ali ni bombardovali. Bombarovanje saveznika, Amerikanaca na kraju Druog rata je bilo razornije nego nemacko 1941......

"Saveznici", na zahtev copavog bombardovali Beograd 24 puta, nemci dvaput......rusi silovali i pljackali zajedno sa svojim komunistickim poslusnicima...........sve su to ista govna kojima se jebe za nas osim ako imaju neku korist
to si druze u pravu...totalno...njima je bitan samo profit...od oruzija,lekova,nafte,ruda itd...plus su dobili smanjenje populacije i prave mesta na svetu samo za odabrane bogatase...igraju se boga...ne bi trebali...savetuje ih onaj iz pakla,samo ne znam da li su ga prepoznali  ;)

MIGE


UFF


pit



Vidi ga ovaj ..tebe uopste ne zabrinjava situacija u svetu..kriza ...susa...ameri ,rusi albanci ...i kad ce da krenemo da izravnjamo racune.

zVuk

....a globalno zagrevanje...??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zemunboy

...A ¹ta je sa 500 miliona neprijavljenih Kineza? Æutimo a?

El Jefe

Citat: farbach poslato 13 Oktobar, 2012, 21:48
Citat: monsterbnt poslato 13 Oktobar, 2012, 20:57
Ma ni ti rusi nam nikad nisu pomogli......
ali ni bombardovali. Bombarovanje saveznika, Amerikanaca na kraju Druog rata je bilo razornije nego nemacko 1941. Ti sto su bombardovali 1941 nisu dirali ostatak Kraljevine SHS, u ostatku su nasli saveznike. 1944 je osim Zadra ponovo bombardovana samo Srbija i to kada Nemaca tu nije bilo vec dve nedelje i ne po vojnim ciljevima nego udri po kolaterarnoj steti. Da Rusi nisu zapretili da ce potpisati separatni mir sa Svabama i izaci iz Prvog svetskog rata, nas danas ne bi bilo. Francuzi i Englezii nisu hteli da nam pruze pomoc. Prihvat na Krfu je omogucen tek na intervenciju Rusa. To sto su nam Francuzi pomogli se ne zove pomoc vec trgovina, jer su sve naplatili. Recitacija Rusi nam nikada nisu pomogli je mentalni program, implant ideja, neutemeljena u realnosti. Ima jos: Sloveni su lenji, primitivni i neodgovorni, Srbi su zlocinci, Albanci zrtve, pocetak pisane istorije na Balkanu pocinje 1991, pre toga se nista bitno nije desavalo. Od stare istorije imamo da je Austro Ugarska je donela mir i prosperitet narodu Balkana, a Turci su doneli kulturu i toleranciju. Obzirom da sam budan, ne moram da upadam u mentalne sablone okupacionih snaga koji izazivaju stalni osecaj krivice i inferiornosti.
Godine 1914 je Rusija poslala telegram Srbiji ,da u slucaju rata nece biti sama.Godine 1916 samo na pretnju Rusije da ce izaci iz I Svetskog rata Francuzi i Italijani su transportovali brodovima srpsku vojsku iz Albanije u Grcku i time je spasli od potpune propasti.To za ove koji ne pamte dalje od dorucka i pitaju- Kada su nam to Rusi pomogli?
Друштво за заштиту од животиња