Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Gašpar

Ko da nema par TB na hardu, pa mu ovaj pretra¾ivaè ne¹to znaèi. I ovako neæe naæi ne¹to ¹to veæ nije pogledao  ;D

Lazic


ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Che


ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Che

Molim i drugi put :)
Blog sam procitao pre neki dan, dodje kao nadogradnja onog Basarinog teksta, inace imao sam priliku da upoznam Snezu uzivo, sjajna osoba.

farbach

Basara bolje da se motivise da se izleci od rakije. Kako god da okrenem veci je smor od smora Nikija.

balcan girl

kod nas u jagodini postoji gluvonemi dom u cijem sklopu je skola i internat za decu koja su gluvonema ... jednom sam tako imala musteriju ono gospodja u bundi sva nafurana a ispred nje na kasi devojka koja je gluvonema i kapiram da mi cita sa usana i pokusavam da sto razgovetnije izovaram reci da me skapira o nekom osvezivacu prostorije ..jako slatka devojka i nasmejana sva ..kad je gospodja provalila da je ova gluvonema jer reci koje pokusava da izgovori su apsolutno nerazumljive napravi takvu zgrozenu facu kao ono jaooo fuuuj da sam se smesta okrenula uhvatila devojku pod ruku i odvela je do rafa a kad sam zavrsila s njom vratim se gospodi i napravim takvu zgrozenu facu kad je pogledam a novac koji mi je dala da plati uhvatim sa dva prsta sa facom jaoo fuuuj, naplatim i razderem se koleginici dodji molim te pipnula sam nesto moram da perem ruke..gospodja je izletela kao metak iz radnje :P inace dok sam radila stalno su dolazili uvek se trudim da pomognem ako nesto ne mogu da razumem uvek su tu papir i olovka... nasa radnja npr. nije imala rampu a ima jako visok stepenik..znaci majke sa kolicima ili invalidska kolica ne mogu da prodju osim ako ih neko ne podigne..uvek zaustavim nekog na ulici da pomogne to je bar najmanji problem ali stvarno ima ljudi koji se tako tupavo odnose prema hendikepiranim osobama ( mada oni su stvarno daleko od hendikepiranih) da je to strasno
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 29 Septembar, 2012, 11:23
uvek se trudim da pomognem ako nesto ne mogu da razumem uvek su tu papir i olovka...

Meni su kao klincu, u Austriji, u radnji jednom dali papir i olovku da napi¹em ¹ta hoæu. Ja u¹ao sav pogubljen, ne znam reè nemaèkog. Mislili da sam gluvonem. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

i posle se balcan girl pita sto su joj dali otkaz? :)

balcan girl

jbg :P ja jos slavim vec tri dana :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Citat: UFF poslato 29 Septembar, 2012, 14:03
i posle se balcan girl pita sto su joj dali otkaz? :)
Ma mogu da joj puse kurac,balkan je bre car od devojke,kada je stala na taj nacin pomoci ljudima kojima je uskracena neka privilegija u zivotu,koji mnogi debili to dobiju a ne zasluzuju,kao ta glupaca sto je ponizno gledala tu curicu gluvonemu...balkan bravo!

misa-pei

Citat: balcan girl poslato 29 Septembar, 2012, 16:08
jbg :P ja jos slavim vec tri dana :P

Subota je... Novi posao... ©ta je bilo?
Država je najveći neprijatelj naroda

Hohštapler

Citat: misa-pei poslato 29 Septembar, 2012, 20:36
Citat: balcan girl poslato 29 Septembar, 2012, 16:08
jbg :P ja jos slavim vec tri dana :P

Subota je... Novi posao... ©ta je bilo?

Pa oti¹la je, al zapravo NIJE HTELA da dobije posao...  [zvizdi]
Spudgun job interview
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda



balcan girl

hahahhaha nista :P povela sam i drugaricu koja je isto tako blesava al njoj stvarno treba posao naravno da ga nismo dobile obe istetovirane jos kad je ona pitala za radno iskustvo ova je mrtva ladna izjavila povratnik iz svajcarske da sam morala da se upisam od smeha tu na licu mesta hahahahahahahhahahahahahahaha
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit