Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Major


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Major

Auu bre napravise nauku od ovoga..

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

CBRR1

a ne ne..treba uhvatiti njegovu familiju,i sve ih na zivo otvoriti i povaditi im organe,a on da to gleda..i samo gaa pustiti da posle bude slobodan gradjanin..e tu kaznu bi mu ja dao...oko za oko...


UFF

i sta je uradio hyundai-u?

Bori¹a

Citat: monsterbnt poslato 11 Septembar, 2012, 13:10
Evo nesto za Borishu.....
http://www.medio.rs/13853_Otkrijte-odlicne-tehnike-masturbacije-za-muskarce!.html

ja da imam lepsu polovinu ne bi mi to trebalo haahahah :D
doduse nikad se ne zna

ali hvala tebi sto mislis na mene ;D ;D ;D :-*


UFF

pa naravno da radi kao fizikalac kad je trenirao telo a ne mozak :D

da nece mozda da predaje filozofiju na fakultetu? :D

Tihi_ZR

Kod nas samo sportisti zvezde i partizana mogu da zive dobro od sporta. Nista neobicno, ko ne zivi od sponzorstva moze da konobarise. Nije ovo zapad

monsterbnt

Citat: Borisa Motorisa poslato 11 Septembar, 2012, 22:59

ja da imam lepsu polovinu ne bi mi to trebalo haahahah :D


Bambi se ne racuna.... :P
Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

naravno, on ne bi bio lepsa hahahaha :D


ЯЭВОЛУТИОН

Da repliciram.....svuda u svetu drzava tera kompanije da sponzorisu sport i kulturu.....jednostavno daju do znanja kompaniji da drzava otprilike zna koliko joj je profit i da smatra da treba do sponzorise nekoga , a zauzvrat drzava nece bas mnogo obracati paznju na neke stvari koje se tesko kontrolisu ali mogu da zagorcaju zivot svakoj kompaniji.
Kako kompanije svoj profit uglavnom ulazu dalje u posao, a potreban im je okvir kao drzava, onda sporazumno izdvajaju novac za kulturu i sport.
Da li ste culi da je Delta sponzorisala nekog kao kompanija, ili Delhaize, ili IDEA, ili bilo koji lanac trgovina.....a njima drzava moze lako da zabiberi, bez ikakvog povoda i krivice, samo ako hoce.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

Samo sto svi znamo da Srbija nije drzava vec privatno vlasnistvo Miskovic+Beko

CBRR1

Citat: MajorSoul poslato 12 Septembar, 2012, 10:15
Samo sto svi znamo da Srbija nije drzava vec privatno vlasnistvo Miskovic+Beko
Miskovic+Beko+Uff