Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Major



Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Major


mareskin

Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2012, 02:47
Pa ako si oprao karu pre polaska na beer fest, ne ulazis u kabinu ili koristis maramicu kad se hvatas za nju i ne popisas se po rukama onda i ne moras da ih peres
preziveces do kuce

Trebalo bi svi da nosimo vla¾ne maramice :D :D :D :D :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2012, 02:47
Pa ako si oprao karu pre polaska na beer fest, ne ulazis u kabinu ili koristis maramicu kad se hvatas za nju i ne popisas se po rukama onda i ne moras da ih peres
preziveces do kuce

Ko je gledao Torentea. Kad obja¹njava kako treba prati ruke PRE, a ne POSLE pi¹anja.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

na ovom zadnjem BF-u kako su ogradili sve zivo, nisi mogao lepo da odes da pisas uz drvo, svi sorali uz one kabine i kontejner i bilo mi je prilicno gadno da pridjem tamo od blata koje se napravilo od mokrace. nisam puno pio i morao sam da se suzdrzavam do kuce. ono je bljak

El Jefe

Citat: MajorSoul poslato 30 Avgust, 2012, 09:00
Ko jos pere karu?

;D

Naravno da se ne pere.Pistolji se ciste.
Друштво за заштиту од животиња

Major


SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

AndreyRR

sto njega niste izbusili kao onog lika iz kola

MILJAN

Nisam policajac ali bih ovog ruèno (rukavicama) obradio da bi bio u komi du¾e vreme.. 7 transcedentno stanje...Samo bi lebdeo na oblacima...
Cave ab homine unius libri

Hohštapler

Citat: MILJAN poslato 30 Avgust, 2012, 15:18
Nisam policajac ali bih ovog ruèno (rukavicama) obradio da bi bio u komi du¾e vreme.. 7 transcedentno stanje...Samo bi lebdeo na oblacima...

+1

...lepo ja ka¾em da se ja tim policajcima divim, ja taj njihov posao nikad ne bih radio (pogotovo ne za te pare)... Od kad mi jedan od najboljih drugara iz srednje ¹kole radi kao policajac, totalno sam promenio mi¹ljenje o tom poslu... sa èim se sve oni susreæu, ne dao Bog nikome. (Saobraæajci su drugi svet.)
Ovaj èovek sad treba godinu dana da ¾ivi u neizvesnosti dal je zara¾en, a verovatno ima i ¾enu i decu... :/
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Avgust, 2012, 15:32
Citat: MILJAN poslato 30 Avgust, 2012, 15:18
Nisam policajac ali bih ovog ruèno (rukavicama) obradio da bi bio u komi du¾e vreme.. 7 transcedentno stanje...Samo bi lebdeo na oblacima...

+1

...lepo ja ka¾em da se ja tim policajcima divim, ja taj njihov posao nikad ne bih radio (pogotovo ne za te pare)... Od kad mi jedan od najboljih drugara iz srednje ¹kole radi kao policajac, totalno sam promenio mi¹ljenje o tom poslu... sa èim se sve oni susreæu, ne dao Bog nikome. (Saobraæajci su drugi svet.)
Ovaj èovek sad treba godinu dana da ¾ivi u neizvesnosti dal je zara¾en, a verovatno ima i ¾enu i decu... :/

A sudeæi po ovome:
"
a odmah je obave¹teno i odeljenje za zakonitost u radu beogradske policije, koje se bavilo time da li je po¹tovana procedura prilikom sprovoðenja pritvorenika u toalet - prièa na¹ sagovornik.
"

mo¾da æe krvavi policajci da jo¹ pride najebu.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zmiya

                                                                        Tra¾ila samu sebe

Turistkinja iz Azije koja je za vikend progla¹ena nestalom na Islandu pronaðena je posle obimne potrage u kojoj je uèestvovala i - ona sama.
Vozaè autobusa u kojem je se ova turistkinja vozila primetio je kada je ona iza¹la da protegne noge u oblasti vulkanskog kanjona Eldgja, ali nije registrovao da se potom vratila u autobus. Dodu¹e, oèe¹ljana i presvuèena. Èekao je sat vremena da se ona "pojavi", da bi kasnije sluèaj nestalog lica prijavio policiji.
Policija je u kanjonu krenula u potragu za ¾enskom osobom azijskog porekla, visokom oko 160 centimetara i starom izmeðu 20 i 30 godina. Najverovatnije zbog jezièke barijere, nikome nije palo na pamet da upita gospoðicu koja je sve vreme sedela u autobusu - azijatkinju visoku oko 160 centimetara i staru izmeðu 20 i 30 godina - da nije sluèajno ona ta nestala osoba.
U akciji je trebalo da uèestvuje i helikopter islandske obalske stra¾e koji bi istra¾io priobalni pojas, ali je poletanje odlo¾eno zbog slabe vidljivosti.
U potragu za "nestalom" azijskom turistkinjom krenulo je oko 50 spasilaca, a policiji je u potrazi pomogala i ona sama. Tek oko 3 sata ujutru u nedelju shvatila je da zapravo nju tra¾e, posle èega je potraga obustavljena.

monsterbnt

Dve ekstremno desnièarske organizacije - Dveri i SNP Na¹i - u¹le su u lokalnu vlast. SNP Na¹i su oformili vlast sa naprednjacima u Aranðelovcu, a Dveri bi u Novom Sadu trebalo da dobiju mesto potpredsednika skup¹tine......
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/340415/Ekstremisti-Dveri-i-Nasi-u-vlasti

Prekr¹ajni sud u ©apcu obustavio je 10 od 43 postupka koji se u tom sudu vode protiv SNS i Tomislava Nikoliæa zbog lepljenja plakata na nedozvoljenim mestima u toku kampanje. Predsednik suda najavio je da æe preostale prijave protiv Nikoliæa morati da se re¹avaju na vi¹oj instanci, jer je „neozbiljno oèekivati da predsednik daje 33 izjave sudu”.......
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/340416/Sudija-ne-postuje-zakon-zbog-predsednika-Srbije


Uraaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! VESELE DEVEDESETEEEEEE!!!!!
Smrt SVIMA!!!!


El Jefe

Citat: monsterbnt poslato 31 Avgust, 2012, 10:24
Dve ekstremno desnièarske organizacije - Dveri i SNP Na¹i - u¹le su u lokalnu vlast. SNP Na¹i su oformili vlast sa naprednjacima u Aranðelovcu, a Dveri bi u Novom Sadu trebalo da dobiju mesto potpredsednika skup¹tine......
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/340415/Ekstremisti-Dveri-i-Nasi-u-vlasti





Kada citas Bliz sve je moguce


Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

Slobo vrati se sve ti je oprosteno.....
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

#1719
Nesto nisam procitao u Blitzu da su u parlament usle ekstremno levicarske partije tIpa Cedicinog LDP.Nekako mi se cini da Blitz pise ono sto mu gazde Nemci ,vole da citaju.
Друштво за заштиту од животиња