Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

monsterbnt

Citat: ghoul poslato 25 Avgust, 2012, 02:43
po ovom snimku, lik ih ceka na sred ulice i zalece se u njihov auto i krece da im zabada auto? ako je tako, lik ima muda ali je malo glup
ne podrzavam pseta, ali kapiram i da nije naleteo na kerove, nego na neka druga dva lika da bi ga odlomili od batina.

Pjacun je budala i zaleteo bi se na svakog ko pokusa da ga obori sa motora. Inace kad je priso kolima vec je dobio pistolj u lice.... Da nisu bili kerovi nego neki likovi upucalo bi ih obezbesjenje na vadjenje pistolja.


Citat: ljilja-pei poslato 25 Avgust, 2012, 02:48
http://www.alo.rs/vesti/52980/Brutalno

Vidim javio se i ministar...... Ovo ne verujem da ce moci da se zataska.
Smrt SVIMA!!!!

ljilja-pei

©ejtanèiæ je inaèe prisutan i ovde...

http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=2197

Dodu¹e, nije ba¹ aktivan, a i kako bi bio pored dva bebca u kuæi :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

monsterbnt

Video je vracen na blicov sajt. Ocigledno nije niko iz redakcije to sklonio........ DEMOKRATIJAAAAAA
Smrt SVIMA!!!!

ljilja-pei

#1624
Jako je dobro ¹to se digla pra¹ina, mo¾da sada neko razmisli i ko mo¾e da bude na motoru. Eto, na primer, sada su imali èoveka iz medija, a sutra ko zna...

Inaèe, neki od vas su imali priliku da ga upoznaju na dru¾enju u Bagrdanu.
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

perlx

Pitanje je samo dana kada ce ovakav olos da nagazi neko diplomatsko ili strajno vojno lice, a ima ih i na motociklima po Beogradu.
To ce biti veselo za posmatranje.

Ako su izvadili pistolj i uperili ga u pravcu sejtana dok se on jos priblizavao kolima nije on taj koji ce izvuci deblji kraj.

bokilic

brmmmm

pit

Citat: monsterbnt poslato 25 Avgust, 2012, 01:59
Citat: baha poslato 25 Avgust, 2012, 01:54
a on kao da ih je cekao bas njih.....o cemu se radi,jel zna neko da objasni [neampojma]

Isekli su ga tako da je zamalo odleteo na trotoar.
Budala bi ih omlatila kakav da su samo izasli da se biju, al kako kaze kolega koji je video sve oni su jos iz kola kad je priso uperili pistolj u njega.

Citat: monsterbnt poslato 25 Avgust, 2012, 01:52
    "Dusan Milenkovic

        cekaj jel su oni uperili pistolj u njega dok je bio vezan?

        i tek posle toga pokazali sluzbene?

    Nebojsa Markovic
    2 minutes ago
    Nebojsa Markovic

        odmah iz kola uperili pistolj i sve dok nije legao dole, a onda ga ubacili u kola a jedan pandur i kada je Pjaco bio u kolima dok je isao sa druge strane u hodu opet izvadio pistolj i drzao prst na obaracu, gledao sam pazljivije slike"


                  Ja znam Sejtana licno sa nekih druzenja i nisam steko utisak da je nesto agresivan a i da je neka snaga od coveka.Da bi nekom sutirao kola moras da budes spreman ili na posledice ili da se zestoku popickas sa njima  ...pogotovu kad su dvojica unutra...sto rece neko ovde da su bili neki opiceni unutra sad bi Sejtan lezao u bolnici sa daleko tezim povredama.
                  Naravno policajci ma koliko da su bili isprvocirani NISU NIKAKO smeli tako da reaguju i moraju da budu kaznjeni za svoje bahacenje.

AndreyRR

Ja sam i dalje za to da bacimo dve hidrogenske bobmbe i
posle pustaru naselimo korisnim zivotinjama


Uncle Bob

Citat: monsterbnt poslato 25 Avgust, 2012, 00:55
Evo okacili ovi iz blica vec. Nema zataskavanja sad. Jeste on poceo da se pickara prvi i da napada KOLA....... neznam sta da kazem......srecom bio sam na snimanju inace bi mu sad pravio drustvo.....
Ne beri brigu slali bi ti pljuge u skelu. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF


Slaninar

Mislim da æe sad Apostoli biti omiljeni kod saobraæajaca. Kao Hells Angels!  :)

Elem, sa snimka vidim da on tra¾i nevolju - èeka auto i nasræe na ljude. Naravno, ne znam ¹ta je bilo pre toga. Ovi iz kola su isto bahato krenuli (ne volim kad su dvojica na jednog, ¹ta god bilo u pitanju). Jo¹ ako su povlaèili pi¹tolje...

Al' niko ko ne zna taèno ¹ta je bilo ne mo¾e o ovome suditi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

......upravo sam dobio poziv iz redakcije gde mi se preti kaznom ako ne skinem video sa YT...... Toliko o demokratiji......
Smrt SVIMA!!!!

farbach

Извештај из дебеле позадине "војвођанског фронта"
Бранислав Ристивојевић

Дана 14. месеца коловоза године 38. од Постањa, а 24. од Великог Потопа (по аутономашком календару), ајатолах буџетско-терористичке организације „Ладно Слажемо Војвођане“ (у даљем тексту скраћено ЛСВ) издао је фатву чији наслов гласи:
„За набавке часне и фондове масне!“
У тексту стоји:
„Ко је аутономаш и аутономашког рода,
и од аустро-угарске крви и колена,
а не дош`о у фронт за Војводину:
од руке му ниједан мандат не родио,
рујна набавка ни EXIT бијели!
Не имао буџетског берићета!
Ни у фонду Капиталном од тендера порода!
Рђом капо док му је јавних предузећа!“
На овако озбиљан позив нити један аутономаш који држи до себе није могао да се оглуши. Одмах су се одазвали највернији јањичари аутономашких заблуда, чија се несаломива одлучност с времена на време мора подшпрајцовати хонорарима са „K und K”[1] пројеката:
1. Живанлија; 2. Поп-Алија; 3. Субота-Јусуф; 4. Мехмед-ага Фомшић.
На мобилизацијском зборишту појавио се још и самоподмазујући парадни батаљон „Лако Достављамо Прашак“ (у даљем тексту скраћено ЛДП) иако га нико није звао.
Иако је издавач фатве очекивао окупљање преосталих савезника у крсташком походу на „војвођански Јерусалим“ (у даљем тексту: наши новци) десило се нешто, за аутономашки покрет, потпуно неуобичајено и већ десетину пута виђено.
Нико више није дошао.
Од помоћи из Млетака и Хабсбурга, као и последњих 500 година, нема много користи. Нису они шизматике насељавали на Војну границу, па да сад гину за њих, него обрнуто. Најбоље је ово илустровати речима једног од великих германских државника:
„Не вреде све те овцокрадице костију једног померанског гренадира“.[2]
Из неког неразумљивог разлога ову вечну и болно очиту неједначину аутономаши никако да схвате. Хабсбурзи ће се за обнову Аустроугарске кроз независност Војводине борити до последње литре аутономашког зноја или крви. Зависи шта им буде требало.
Угарски савезници су одлучили да се држе утврђених градова у Делвидеку. Њих се ова битка не тиче. Они су давно схватили да од изјава вазалне послушности престоници имају вајде и ћара, а од сукоба с њом проблеме. На крају крајева, из њиховог угла то је сукоб између шизматика. Како год да испадне они добијају.
Две елитне војне јединице, „Жути мрави“ и „Црвени кмери“, са којима нема шале јер где они прођу ту буџет не расте, и у које су аутономаши јако полагали наде јер са њиховим припадницима деле блискост по местима завичајног порекла, такође се нису појавиле. Немају они времена за овакво ратнохушкачко дангубљење. Има још капиталних фондова и јавних предузећа која очекују њихову неподељену пажњу па нема смисла да разочарају буџетске саборце и саплеменике из околине Змајева и Равног села.
Ипак, највеће разочарање представља једно племе у које су се аутономаши највише надали – Срби из Војводине.
Присутни су на овим просторима једва 500 година од Мохачке битке, а већина међу њима још краће, од Велике сеобе народа. Тада су након неких пораза Источног римског царства ови простори запустели а Срби их актом крајње дрскости, ничим изазвани, населили. О томе сведоче манастири на Фрушкој гори и цркве широм Панонске низије које су, како кажу аутономаши, донели на опанцима са Косова. Са радошћу су примили све благодати којима их су прво Хабсбурзи, а потом Аустроугарска несебично обасипали: а) мочваре у којима се њихово потомство радовало маларији и туберкулози; б) поплаве због којих су њихове жене имале јединствену прилику да на годишњем нивоу преуређују куће и домове; в) туђе ратове због којих је мало које српско дете упамтило оца; г) немачке и мађарске погроме које, поштено треба рећи, нису опростили, али су их, на општу радост, заборавили... Од свих ових сјајних прилика које су им широкогрудо нудили Аустроугари, највише им је жао што су пропустили да се прекрсте. Због тога и дан-данас поред римокатоличких катедрала пролазе са сузама у очима. За разлику од других племена са ових простора, потпуно саможиво са њихове стране, беспотребно су се одупирали благодатима принудне асимилације, а нарочито мађаризацији, уз часне изузетке као што је Јанош Дамјанич. Њему су, да исправе историјску неправду, коначно одали признање тако што су спречили Мађаре да сруше његов споменик у Ади. У стању пуне урачунљивости учествовали су у рушењу неколико царстава и, како себично од њих, на тај нечојствен начин успели да сачувају своје животе, част, земљу и име. А лепо су им нудили и кумили их да буду Мађари.
Могу мислити како се осећају несрећни потомци оних незахвалних Срба из Војводине који су веровали да „Смрти нема, има само сеоба“, па су отишли у Русију. Подсетићу да је то било након што су Хабсбурзи продајући 1748. Новом Саду статус слободног краљевског града, његовим становницима одузели статус слободних грађана. Тако су им ускратили јединствену прилику да као војници узалуд погину у неком рату, али су им заузврат пружили могућност да поштено цркну као кметови за хабсбуршким плугом. И незахвалници то одбију.
Било како било, Срба из Војводине на војвођанском фронту нема па нема. И тако неких 500 година. Неки кажу и краће, од Велике сеобе народа.
Анонимни аутономашки песник је са очајем запевао:
„А ја што ћу, али са киме ћу?
Мало набавки малена и снага,
Један тендер међу вихорове,
чанак тужни без нашега новца...“
Од Вашег извештача са линије фронта, међу свима последњег и најлењег, свагда слабог и тромог за подвиг духовни, Бранислава грешног

farbach

Citat: monsterbnt poslato 25 Avgust, 2012, 13:51
......upravo sam dobio poziv iz redakcije gde mi se preti kaznom ako ne skinem video sa YT...... Toliko o demokratiji......
pa ti skini a mi cemo svi da stavimo. onda mogu a te kazne sto imas lose drustvo.

monsterbnt

Citat: farbach poslato 25 Avgust, 2012, 13:55
Citat: monsterbnt poslato 25 Avgust, 2012, 13:51
......upravo sam dobio poziv iz redakcije gde mi se preti kaznom ako ne skinem video sa YT...... Toliko o demokratiji......
pa ti skini a mi cemo svi da stavimo. onda mogu a te kazne sto imas lose drustvo.
Upravo ga uploadujem pod drugim nalogom, tako da mogu da mi se kapuse kurca. A i skinulo ga je dosta ljudi tako da nece moci da ga ubiju nikako.
Smrt SVIMA!!!!

pit

Citat: monsterbnt poslato 25 Avgust, 2012, 14:01
Citat: farbach poslato 25 Avgust, 2012, 13:55
Citat: monsterbnt poslato 25 Avgust, 2012, 13:51
......upravo sam dobio poziv iz redakcije gde mi se preti kaznom ako ne skinem video sa YT...... Toliko o demokratiji......
pa ti skini a mi cemo svi da stavimo. onda mogu a te kazne sto imas lose drustvo.
Upravo ga uploadujem pod drugim nalogom, tako da mogu da mi se kapuse kurca. A i skinulo ga je dosta ljudi tako da nece moci da ga ubiju nikako.

               Koja bre demokratija...pa Dacic je bio Milosevic najperspektivniji apartcik.....njegova slika i prilika ,ko sin da mu je...i sad on demokrata....a i Vucic prodaje muda za bubrege ovom jadnom zaglupavljenom narodu.Sve i da oce da uhapsi tajkune moci ce samo da ih povuce a onu stvar jer su svi pokriveni debelo papirima...a i Evropi je odgovaralo da nas popljackaju i uniste tako da ako ih Vucic ''pritisne'' u Strazburskom sudu ia da obore svaku presudu i jos Srbija ima da plati stetu sa kamatom.

dzimika

koji programcic je najbolji za skidanje snimaka sa youtube-a?

Hohštapler

Citat: dzimika poslato 25 Avgust, 2012, 14:15
koji programcic je najbolji za skidanje snimaka sa youtube-a?

youtube downloader.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.