Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

kazne ga sa nekim restrikcijama, poenima, bem li ga..
nece to da ga zaboli ako ima toliko para

zmiya

I poeni i pare..©ta ti sad smeta,¹to sirotinja da plaæa isto ko i bur¾uji.. 20 posto od plate svakome puta nekoliko meseci..

UFF

pa to je ok ali bre mnogo mi 60.000 za ruznu rec jbt

uostalom nek ga prijave na minimalac a platu na ruke ako namerava da nekog i dalje vredja :D

AndreyRR

ma to je samo farsa neka

mi¹ko_kolo

Tako je u Finskoj sa saobraæajnim kaznama. Plaæa se na osnovu prihoda a ne ovako kao kod nas. Pa se ti bahati kad ti stigne kazna od 200-300K evrova.

monsterbnt

Jos jedan primer da si kriv dok ne uspes da dokazes suprotno.....

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/339428/Policajci-u-civilu-brutalno-pretukli-urednika-u-NINu

Mislim da mnogi ovde znaju Shejtana...... Kurcio se i pickarao pandure koji su ga isekli. Ovi ga odvalili od zivota i pokazali sluzbene tak kad je obezbedjenje zgrade na njih poteglo pistolje.
Smrt SVIMA!!!!

misa-pei

Jebem im majku pedersku. I posle da volim policiju? Eto dokaza da se stoka prijavljuje u njihove redove da bi mogli da maltretiraju druge pod za¹titom znaèke.
Država je najveći neprijatelj naroda

monsterbnt

#1587
Da se ne lazemo....on je poceo da ih pickara i da sutira po kolima jer su ga bukvalno izgurali na trotoar. Al opet ne smeju da ga mlate i potezu pistolj posle sranja koje su sami napravili.
Smrt SVIMA!!!!

DaChaS

pa klasicni kaubojski kompleks koji pola pandura ima ......

misa-pei

A kad te neko nagura kolima na iviènjak, lepo treba da mu zapi¹e¹ broj pa da javi¹ policiji? Da bude¹ fini i da ne talasa¹? Kroz "demokratski i europski trasirane naèine ¾albe", pobrinuæe se "nadle¾ne institucije"?

To pod uslovom da si ostao na toèkovima ili si pro¹ao sa lak¹im povredama da mo¾e¹ da pi¹e¹.
Država je najveći neprijatelj naroda

monsterbnt

Ceo dan su panduri po blicu, on je koliko znam (a ne znam mnogo - nisam bio prisutan) optuzen za nasilnicko ponasanje i odredjen mu je pritvor, valjda 48 sati.
Smrt SVIMA!!!!

DaChaS

da bas tako .......jedina dobra stvar je sto je covek iz novina pa moze da forsira tu pricu dok ovi ne dobiju kazne za to  valjda .....dok da je bio neko iz naroda mislim da se nebi culo za to

perlx

Ono sto je tuzno je sto ce za ovo eventualno sejtan da odgovara, policajci mozda cak i dobiju pohvale od kofercica.....

Vratite se turci, sve vam je oprosteno !

Picasoo

Em popio batine, em ce da popije i prijavu... e do mojega!!

zmiya

El on tera neku ¾uækasto-plavo-belu trafiku?

ЯЭВОЛУТИОН

Prvo i prvo ne sutiraju se kola u kojima sedi neko....otpratis ih pa kad stanu po retrovizoru....ili porcelanac....pa nek dokazu.
Ili lepo kad vidis da te guraju , stanes, pustis motor onako da ljusne na asvalt i zapises tablice...pozoves patrolu policije...prikupis u medjuvremenu par najblizih svedoka...i naplatis osiguranje, za svaku ogrebotinu na motoru i svaku naprslinu na plastici.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Picasoo

Citat: zmiya poslato 24 Avgust, 2012, 23:23
El on tera neku ¾uækasto-plavo-belu trafiku?
...trebalo bi-ako nije prodao do sada!?

monsterbnt

Nije prodao....ko bi kupio onu krshinu......

Inace postoji video snimak sa kamera na zgradi blica, ali nisam gledao pa ne mogu 100% da tvrdim sta se desilo........po prici kolega koje su bile tu oni su ga isekli, stali ispred njega, on je poceo da sutira kola, oni izleteli, umlatili ga propisno, stavili lisice, i uperili pistolj u njega. Obezbedjenje je tad poteglo pisolje i onda su pokazali sluzbene, strpali ga u kola i odveli u 29. nov.

I da dobro sam reko.....prvo su mu stavili lisice pa potegli pistolje. Bar tako kazu, al nemojte me drzati za rec jer ko sto vec rekoh nisam licno video.
Inace snimak je uzela policija ali srecom u redakciji je ostala kopija jer su novinari iskopirali pre nego sto je patrola dosla da pokupi snimke.
Smrt SVIMA!!!!

perlx

Snimak uzela policija kako bi isti nestao pod nerazjasnjenim okolnostima....al karna ovaj put. Napravite jedno dvadesetak kopija tog snimka pa polako na youtube, vimeo, fb, i ostale servise.
Pa da vidimo kako ce da se oglase nasi "organi reda i mira". Barabe !

dzimika

obavezno ali obavezno kopiju kopije pa kopiju kopija pa kopije kopija i tako dalje
ne mora javno da se objavljuje, samo da se podeli ljudima na cdu na taj nacin svi postajemo svedoci a kada nas je mnogo prica ne moze da se zataska