Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

DaChaS

pa na onim snimcima se vidi on unutra ...a kasnije ono zaokruzeno ...ne vidi se nista konkretno ...ili sam ja nesto prevideo

dzimika

ma samo izvrteli snimak unazad, od kako je otisao bicikl dok nisu nasli ko je u pitanju, tj dok nisu dosli do lica

zmiya

                            Dugogodi¹nje zatvorske kazne za preprodaju ukradenih motora

Apelacioni sud u Beogradu osudio je devetoèlanu grupu Slavi¹e Jano¹eviæa iz Jagodine na kazne od jedne do èetiri i po godine zatvora, jer su luksuzne motore kradene u ©vajcarskoj prodavala u Srbiji.

Apelacioni sud je odbio ¾albe tu¾ila¹tva i odbrane i potvrdio presudu Specijalnog suda koji je pripadnike te grupe osudio zbog kriviènog dela prikrivanje, navodi se u presudi objavljenoj na sajtu Apelacionog suda.

Prilikom hap¹enja 2008, od njih je zaplenjeno 11 motora "harli dejvidson” i jedan "dukato”.

Jano¹eviæ je osuðen na tri i po godine zatvora, Vladan Babiæ na èetiri i po, Ljutomir Popoviæ i Dejan Radosavljeviæ na dve i po, Aleksandar Arnaut na dve godine, Vlade ©ipetiæ i Dejan Martaæ na po godinu i po dana. Ivan Stani¹iæ osuðen je na godinu dana zatvora, a Bojana Radovanoviæ na osam meseci.

Izreèena im je i mera oduzimanja imovinske koristi pribavljene izvr¹enjem kriviènog dela i to motocikli i novèani iznosi, dok su o¹teæeni upuæeni na parnicu.

Pripadnici grupe su progla¹eni krivim jer su u periodu od novembra 2007. do februara 2008, na teritoriji Srbije i ©vajcarske, zajedno sa vi¹e NN lica, delovali u okviru organizovane kriminalne grupe pribavljali motocikle za koje su znali da potièu iz kriviènih dela izvr¹enih u ©vajcarskoj, a èija vrednost prelazi 1.500.000 dinara.

Oni su ih proturali na teritoriji  Srbije, pri èemu je jedan deo motocikala prodat dok je jedan deo pronaðen i od strane policije oduzet.

dzimika

samo nisam znao da postoji dukato marka :D

zmiya

Koji si ti nemaè pojma,pa fiat ducato..

dzimika

 [doh] [doh] i ja zaboravio da su necim morali da ih prevezu :P


CBRR1

Citat: mkt poslato 30 Jul, 2012, 14:14
[bejzbolka]
http://www.telegraf.rs/vesti/286195-izbacio-iz-restorana-monahinju-i-majku-s-decom-jer-su-srbi
MOJI SU VECINOM crnogorci ali mi redovno idemo pod Ostrog..i muka mi je od takvih siptarskih crnogoraca mamu li im jebem onu prokletu,zatralo im se seme...a naletecu kad z¾tad do te etno kuce i popice samar kad tad picka jedna siledyiska,mudas teski mrzi srbe pa sta je on podtursku mu kurvinu majku jebem..

mkt

da vidim dal bi tako izbacio i copinu od 120 kila da mu dodje
a posle ovog teksta ce mu dolaziti i nadam se maltretirati idiota

farbach

Citat: mkt poslato 30 Jul, 2012, 14:14
[bejzbolka]
http://www.telegraf.rs/vesti/286195-izbacio-iz-restorana-monahinju-i-majku-s-decom-jer-su-srbi
Zao mi zbog dobrih ljudi dole, ali posle svih onih uvreda, rekao sam nikada vise u CG. To sto zivi na Cetinju je radikalno i za Paveliceve ustase, a i mrzi jace. Toliku mrznju nisam nikada nigde osetio, i to i stari i mlado, nema izuzetaka. Hercegovacke ustase su male bebe za njih. Da nisam doziveo ne bih verovao. Kada se dohvate istorije ne znam da li da placem ili da se smejem.


AndreyRR

Balkance samo treba tuci  ;D




zmiya

                                Èetvoro u Iranu osuðeno na smrt zbog bankarske prevare

Èetvoro ljudi u Iranu osuðeno je na smrt zbog ume¹anosti u do sada najveæu bankarsku prevaru u Iranu, “te¹ku” vi¹e od 2,6 miliona dolara.

Jo¹ dvoje je osuðeno na do¾ivotnu kaznu zatvora, dok je 33 ka¾njeno sa do 25 godina zatvora, saop¹tio je glavni tu¾ilac Irana. Identiteti optu¾enih nisu objavljeni u javnosti.

Kako je preneo BBC, jedna investiciona kompanija je koristila falsifikovana dokumenta da osigura zajmove vredne 2,6 milijardi dolara.

Sluèaj je otkriven pro¹log septembra, kada je ta investiciona firma optu¾ena za falsifikovanje dokumenata kako bi obezbedila kredite od najmanje sedam iranskih banaka tokom èetvorogodi¹njeg perioda. Novac je navodno kori¹æen za kupovinu dr¾avnih kompanija, u sklopu privatizacije.

Iranske vlasti su zamrzle imovinu iranskih biznismena za koje se smatralo da upravljaju prevarom. Dopisnik BBC-a iz Irana ka¾e da je investiciona kompanija u srcu skandala poèela sa malim kapitalom, da bi ubrzo vredela milijarde dolara.

Predsednika Irana Mahmud Ahmadined¾ad je pro¹le godine negirao da je njegova vlada ume¹ana u ovaj skandal.

DaChaS

tako bi ove nase trebali

AndreyRR

pored tako ostrih zakona i dalje su debili,ili ih prave i predstavljaju tako.

zmiya

                                     Zbog primanja mita policajcu dve godine zatvora

BEOGRAD - Vasilije Popoviæ iz Beograda pravosna¾no je osuðen na dve godine i èetiri meseca zatvora jer je kao policajac prilikom uviðaja saobraæajnog udesa uzeo mito od 100 evra.

Apelacioni sud u Beogradu odbio je ¾albe tu¾ila¹tva i odbrane i potvrdio presudu Vi¹eg suda u Beogradu, navodi se u odluci objavljenoj na sajtu Apelacinog suda.

Popoviæ je osudjen jer je 20. februara 2010. godine, kao ovla¹æeno slu¾beno lice, prilikom uviðaja saobraæajne nezgode od uèesnika zahtevao i primio 100 evra "da u okviru svog slu¾benog ovla¹æenja izvr¹i slu¾benu radnju koju ne bi smeo izvr¹iti", ka¾e se u odluci suda.

dzimika

e da je jedini, nego ih ima brdo koji su falsifikovali izvestaje za odredjenu sumu
pa keva kad je imala udes nije hteo da prihvati dopunu zapisnika da gospodjica koja je udarila kevu ne bi odgovarala