Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR

jebo im ja mater cigansku sa kurtonom da ne navucem neku bolestinu sve bi ja to u konc,pizda im
smrdljiva kao ciganmala znaju da su manjina i da im navodno niko nista ne sme pa se stoka
okurazila,svima bi ja po betonske cipele da nauce da plivaju.

zmiya

                                                Kako otkriti mu¹karca s malim penisom!


Neke dame vole veliki, pojedine srednji, a ima i ljubiteljki malih penisa. Meðutim, ¾ene uvek igraju seks lutriju. ©ta li je u mu¹kim gaæama veèita je enigma. Kada doðe "do duvara" nema povratka. Proseèan penis dugaèak je 14,7 cm. Manje od toga smatra se za mali, a vi¹e za veliki polni organ. Evo trikova kako da dame procene da li udvaraè ima mali penis.

Takvi mu¹karci stvaraju la¾nu sliku o sebi i svojoj vrednosti, prikazujuæi se kao vredniji od zlata. Ukoliko su u situaciji, tro¹e veoma mnogo para na luksuz. Voze skupocene i velike automobile. Imaju jako mnogo prijatelja sa kojima provode vreme - odnosno idu na sve  strane osim u krevet.

Ipak, kako bi zadovoljili partnerku, "mali" usavr¹avaju tehniku oralnog seksa, odnosno zadovoljavanja jezikom. Toliko to dobro rade da su u stanju da zadovolje ¾enu i premoste nedostatak centimetara.

Prema istra¾ivanju, "kratki" su jedni od naj¾e¹æih zagovornika teorije "velièina nije bitna". Najgori strah ove grupe je taj da ¾ena ne upozna "Gospodina Velikog", pa se èesto pribegava "ispiranju mozga".

CBRR1

Citat: zmiya poslato 23 Jul, 2012, 11:38
                                                Kako otkriti mu¹karca s malim penisom!


Neke dame vole veliki, pojedine srednji, a ima i ljubiteljki malih penisa. Meðutim, ¾ene uvek igraju seks lutriju. ©ta li je u mu¹kim gaæama veèita je enigma. Kada doðe "do duvara" nema povratka. Proseèan penis dugaèak je 14,7 cm. Manje od toga smatra se za mali, a vi¹e za veliki polni organ. Evo trikova kako da dame procene da li udvaraè ima mali penis.

Takvi mu¹karci stvaraju la¾nu sliku o sebi i svojoj vrednosti, prikazujuæi se kao vredniji od zlata. Ukoliko su u situaciji, tro¹e veoma mnogo para na luksuz. Voze skupocene i velike automobile. Imaju jako mnogo prijatelja sa kojima provode vreme - odnosno idu na sve  strane osim u krevet.

Ipak, kako bi zadovoljili partnerku, "mali" usavr¹avaju tehniku oralnog seksa, odnosno zadovoljavanja jezikom. Toliko to dobro rade da su u stanju da zadovolje ¾enu i premoste nedostatak centimetara.

Prema istra¾ivanju, "kratki" su jedni od naj¾e¹æih zagovornika teorije "velièina nije bitna". Najgori strah ove grupe je taj da ¾ena ne upozna "Gospodina Velikog", pa se èesto pribegava "ispiranju mozga".
citas kurir,a..velicina nije bitna ahahahah

UFF

Da li je bitna ili ne znaju samo oni koji su ga primili :D

CBRR1

Citat: UFF poslato 23 Jul, 2012, 11:54
Da li je bitna ili ne znaju samo oni koji su ga primili :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] a neverujem,lud si,smejem se ko budala ovde sam sa sobom  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Slaninar

Citat: UFF poslato 23 Jul, 2012, 11:54
Da li je bitna ili ne znaju samo oni koji su ga primili :D

"Ukras mi je skoro do¹'o glave,
kad mi je u vojski isp'o sapun..."  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


Hohštapler

Al ih neko dere za eksere... i siguran sam da je za hors ono cena za 1/4 a ne za 1/2... (verovatno ¹tamparska gre¹ka)... :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle


CBRR1

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 23 Jul, 2012, 13:39
Al ih neko dere za eksere... i siguran sam da je za hors ono cena za 1/4 a ne za 1/2... (verovatno ¹tamparska gre¹ka)... :D
tacno kvoter je 800 din,a ekser 600...

UFF

jeftino to nesto...
a pivo poskupelo.. mogao bih da pocnem da se drogiram, posle mogu i da vozim i da duvam i nece da mi pisu kaznu

dzimika

ali ne shvatate da oni imaju troskove transporta od BG do CA i da je zbog toga skuplje :P

zVuk

bilo bi to dosta jeftinije da se kojekakvi ministri ne ugradjuju.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

celo selo voli belo, samo pop voli dop.
dok je bilo tita bilo je i shita
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

dok je bilo slobe bilo je i lobe  ;D ;D

ЯЭВОЛУТИОН

dok je bio djiki samo kikiriki
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11




AndreyRR

odneli gazdi kao dokaz  ;D