Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

nego reci ti nama kako je proslo vece sa komsinicom :D

Major

Izgleda nikako cim cuti ;D

AndreyRR

dobio po picci,pa cuti kurva  ;D

Major


Hohštapler

...ili je toliko umoran da ne mo¾e da doðe sebi 3 dana... :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

ja dobio sta sam trazio  8)
toliko za sada  :-*

AndreyRR

si gurao tampone da zaustavis krvarenje iz nosa

mkt

nisam jos
zato i cutim ko kurva
ne sme da se zna

mareskin

Citat: AndreyRR poslato 13 Jul, 2012, 13:49
si gurao tampone da zaustavis krvarenje iz nosa


Auuuuuuuuuuuu... al te ispali èovek :D
Al æuti, zabole te, dobio si ¹ta si tra¾io ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt



AndreyRR

platice sve to tatica

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

aleks89rd

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 13 Jul, 2012, 14:59
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=07&dd=13&nav_category=16&nav_id=626259
Samo na prednja vrata!!! Mamu im jbm...
od kad nemam motor idem autobusom. jutros sam kasnio na posao i usao u sledecu 23ojku, da sam regularno krenuo bio bih u nekoj od te dve.

posle motorom nije bezbedno  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]

meni petak 13i nije baksuzan :D :D

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


bucko

http://www.pravda.rs/2012/07/16/americke-antene-kod-beograda-kontrolisu-mentalnu-svest-srba-video/



Одлазећа Влада Србије као ни ресорна министарства за одбрану и заштиту животне средине ниједног тренутка нису нашле за сходно да српској јавности саопште ниједну реч о ХААРП антенском систему, који се налази на свега 50 километара од Београда, као ни о разлозима за његово постојање и почетку рада трећег маја.
Председник Еколошког покрета Новог Сада Никола Алексић каже за „Правду“ да грађани Србије нису свесни каква се темпирана бомба по људску психу и климатске промене налази код Барајева, а бивша власт које је дозволила да се ХААРП систем инсталира у срцу Србије, све време је ћутала о томе.
- ХААРП је ништа друго до електромагнетна контрола људске психе и то су чињенице а никаква научна фантастика или теорија завере. То електромагнетно зрачење људе може да учини безвољним, затим мрзовољним и на крају врло агресивним. Прави је криминал што је дозвољено да се ХААРП постави у Србији и што је дозвољено да се он активира, а одговорно тврдим да би САД путем те станице смештене у Барајеву могле да униште Србију за један дан, само када би то желеле. Одлазећа Влада је такође по налогу САД спремила закон о ГМО храни, која ће учинити то да изгубимо трећу генерацију становништва Србије. ГМО и ХААРП су тренутно највеће опасности по Србију и наш народ, и срамотно је што власт и војска који су дозволили инсталирање ХААРП антена код Београда, бесрамно ћуте – упозорава Алексић.

dzimika


Landser

Seku nam sume zlikovci ,necemo imati gde da se odmetnemo ko nasi stari  [ljutko]