Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: UFF poslato 19 Jun, 2012, 22:58
pa i nije neka cifra...


pogotovo ne za zenu


ali realno razmislja devojka :


- Biti s jednim frajerom slatko je samo za Bo¾iæ i roðendan. U ostalim sluèajevima je stresno - navodi Bjanka.

Ona je otkrila da ne mo¾e sebe da zamisli sa samo jednim partnerom, pored toliko mu¹karaca na svetu.

Bjanka smatra da ljudi nisu stvoreni za monogamiju.

raspala kurva koju treba jebati kilo kljucem+ljuta paprika ( u dupe)  [facepalm]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 18 Jun, 2012, 21:00
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 18 Jun, 2012, 20:45

U svakom sluèaju, to su deca, moje godi¹te... tuga.

Izabrali su to. Vojska, bombe, ubijanje, smrt. Èasno su poginuli, slava im.
Samo sto su oni birali stan, siguran posao, redovnu platu  a ne vojnicki poziv......jedna stvar je kad se u vojsku ode zbog izazova koje to zanimanje pruza a druga stvar je kad to radis da bi osigurao sebi lagodan zivot....cetvrta godina akademije....pa ja sam posle 6 meseci u vojsci bio pametniji od nih....a posle deset dana ratista sam sve znao ....najbolje sam naucio kako se cuva dupe i glava.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Smesna je.

Danjasnje klinke to naguraju do 20te bez problema... I to bez da se trude.

Dragan_kineziolog

Tezak je zivot nas nindzi

mareskin

Citat: UFF poslato 19 Jun, 2012, 22:58
pa i nije neka cifra...


pogotovo ne za zenu


ali realno razmislja devojka :


- Biti s jednim frajerom slatko je samo za Bo¾iæ i roðendan. U ostalim sluèajevima je stresno - navodi Bjanka.

Ona je otkrila da ne mo¾e sebe da zamisli sa samo jednim partnerom, pored toliko mu¹karaca na svetu.

Bjanka smatra da ljudi nisu stvoreni za monogamiju.


Sudeæi po nekim mojim biv¹im devojkama, stvarno nisu stvorene za monogamiju... Neke od njih su bile udate... A neke bogami i nisu... Bile su verene... A u stvari NEVEReNE ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: MIGE poslato 19 Jun, 2012, 23:02
Citat: UFF poslato 19 Jun, 2012, 22:58
pa i nije neka cifra...


pogotovo ne za zenu


ali realno razmislja devojka :


- Biti s jednim frajerom slatko je samo za Bo¾iæ i roðendan. U ostalim sluèajevima je stresno - navodi Bjanka.

Ona je otkrila da ne mo¾e sebe da zamisli sa samo jednim partnerom, pored toliko mu¹karaca na svetu.

Bjanka smatra da ljudi nisu stvoreni za monogamiju.

raspala kurva koju treba jebati kilo kljucem+ljuta paprika ( u dupe)  [facepalm]


ccc
sto bre mige?
prevrila te neka?

nano

^ [rofl]


ko joj brani nek se jebe, vidis koliko je njih usrecila

Gašpar

Prièa se da je Bori¹a naprasno odluèio da leto provede u Velikoj Britaniji  :D :D :D

AndreyRR

napravimo MM turu do gospodjice kad daje za dz  ;D

mrle



AndreyRR

uveks sam mrzeo navijace bilo koje nacije,to je stoka koja nema mozga ni kao homer

Hohštapler

Citat: AndreyRR poslato 20 Jun, 2012, 14:36
uveks sam mrzeo navijace bilo koje nacije,to je stoka koja nema mozga ni kao homer
[klanjam_se]

...ni ja to nikad neæu razumeti. Ja sam patriota i volim svoju zemlju i moji su (na¾alost) bili i u ratovima ¹to nas snaðo¹e, al mi nikad neæe biti jasni ljudi koji su spremni ZBOG FUDBALA da mlate i ubijaju druge.
Pa kolko bezvredan treba da ti je ¾ivot da se mlati¹ "u ime nekog kluba" a tamo upravi i igraèima koji zaraðuju milione ¹i¹te jaja za isti, oti¹li bi u drugi klub samo da im ponude vi¹e para... [ludak]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Taraba

Ljudima treba smisao za ¾ivot. Pripadnost grupi nam je u genima i podi¾e samopouzdanje jedinke.
Prièa koja se prodaje mladim i napaljenim klincima koji veruju da su najjkiji zvuèi sjajno u njihovim glavama.
Podseæaju me na verske fanatike koji su zbog prièe koja im je prodana spremni da ubiju i budu ubijeni, a pri tome onaj ko im je tu istu prièu servirao ima totalno druge motive za to èime se bavi (najèe¹æe novac).
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

procitajte komentare i videcete da je samo propaganda odredjenih ljudi i da je cela prica samo reklama

Slaninar

#1155
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 Jun, 2012, 14:46
...ni ja to nikad neæu razumeti. Ja sam patriota i volim svoju zemlju i moji su (na¾alost) bili i u ratovima ¹to nas snaðo¹e, al mi nikad neæe biti jasni ljudi koji su spremni ZBOG FUDBALA da mlate i ubijaju druge.
Pa kolko bezvredan treba da ti je ¾ivot da se mlati¹ "u ime nekog kluba" a tamo upravi i igraèima koji zaraðuju milione ¹i¹te jaja za isti, oti¹li bi u drugi klub samo da im ponude vi¹e para... [ludak]

Ima ko to voli. Sport. Veæina naðe iste takve (znaèi druge navijaèe) i bije se s njima. Kad nosi¹ dres, ti si navijaè, znaèi u igri si. Ko te tera da nosi¹ obele¾ja kluba? Neko vozi motor, neko igra paintball, neko se ¹iba.

Pripadanje grupi, plaæeni put, klopa, PIVO, oseæaj da si bitan i jak. To klince privlaèi. Od onih kriminogenih koji tu grade "karijeru", do obiènih.

Inaèe, nositi dres Crvene Zvezde u Hrvatskoj je praktièno otvorena provokacija. Ako dete ne zna, valda roditelji imaju mozak. Sramota je ¹to su napali dete, jo¹ gosta, ali svugde ima budala, ¹ta su ti roditelji mislili?!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

otkad je Bec u HR?
Ili je Zvezdin dres provokacija ako se nosi i po kuci?

zmiya

Citat: farbach poslato 20 Jun, 2012, 16:44
otkad je bec u HR?


Pa odkad je nastala Austrougarska..

monsterbnt

Nema bre veze ovo sa hrvatskom. Gomila pijanih majmuna se kurcila, kao oni ce da biju "cetnike", pa im naleteo pogresan "cetnik". A cak i da je dete nosilo zvezdin dres u sred Zagreba to nije razlog da ga neki majmun (tj. 7 majmuna...) pretuku. Apsolutno su dobili sta su zasluzili.
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR

navijaj za koga hoces,ali ne razumem to lemanje sta ono doprinosi
pobedu klubu uspeh prosperitet.....