Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

#29580
падају људи кад рикне срце ево има више од две хиљаде година е каже она нека ирена слабо јој башта ушетала се нека теорија завере у њу па неће да рађа  па неће ни сељаку сваке године ево има више од две хиљаде година руси и дан данас муку муче те оће те неће ко она глад после рата кад их набола теорија па цркавали гладни

ево у кошу око хајдучке попадало једно тридесетак стабала тамо негде дубље у шуми попадало много мање мистерија или теорија најача теорија је актуелно падање ове године од снега те каблови те бандере те дрвеће или је снег отежао или се ту заломио неки харп ил кој курац интелигенција мада мени смрди на кад посеку дрво куку јао кад га не дирају оно падне само падне живо дрво кад му корен умре да неће труло

пре то мач со фар авеј година наш покојни комшија ишо нешто по згради и на вратима код комшије причају и овај падне ко ови са твитера и умре ми га носили кући да не лежи пола у ходнику пола укући како би то народ реко на прагу ал тад није било науке и медицине у интернету рекламе и ти вируси вакцине пичке материне падали људи инкогнито и јебига

Kostić

#29581
најопаснији пандемијски убица уназад две године заслужује најаче и веома али забрињавајуће интелигентне рекламе одувек сам волео да слушам рекламе и да размишљам како изледају људи који их смишљају е ако сам да добро укапиро левел ап ове игрице шта сад као кинез коси без да воду носи а фајзер спашава? немојте кинезе немојте кинезе тешко је рођаци кад нема шта да се јебе јаја вриште мозак заколута него купио ја воћне куртоне ево два дана испробавамо јагода је оно ок ванила уједа излупо сам мутаву по лицу пун куртон лебтијебем запрепастио сам се ноћас ћемо банану лимун прескачемо ако неко хоће у поклон три куртона укус лимун дам

niki64

Kosticu,ili si ti pokvario pravopis totalno ili ti je neko hakovo profil pa neko drugi pise mesto tebe. Provalio sa tako sto je poceo da koristi znakove interpunkcije, doduse samo jedan ali ipak.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

bucko

mutava utice na njega pozitivno


despic

Nekada i treba pazljuvo procitati kosticeve postove i dobro ih protumaciti. Jes neki dobar period naiso za kresendo...dal je do vlaznosti vazduha, polozaja zvezda, pritiska u vazduhu. To bi trebalo izucavati, a ne vakcine jebo vakcine
klasican divljak

Kostić

костићевим речима само психијатри посвећују пажњу и труде се да дешифрују изречено е седим ја код психијатра серемо ко фока он мени ја њему каже човек на чему си ти ајде кажи неће нико да зна на мутавој брате сајхо на мутавој сатиремо се а љубав никад јача њему смешно питам га ја јебиш ли шта бако пао са столице каже иди бре у пичку материну ко је овде пацијент ај бежи и немој више да ми долазиш има много посла народ је полудео а ти дођеш да зајебаваш струку кад порастем бићу као ти оћеш брт ал кад мртав коњ прдне и ништа јебига неда ми дијагнозу курац ћу ја неку пензијицу да уберем умрећу испод бранковог од глади

Slaninar

Citat: Kostiæ poslato 28 Decembar, 2021, 02:36
него купио ја воћне куртоне ево два дана испробавамо јагода је оно ок ванила уједа излупо сам мутаву по лицу пун куртон лебтијебем запрепастио сам се ноћас ћемо банану лимун прескачемо ако неко хоће у поклон три куртона укус лимун дам

"Deèko, je l' ti hoæe¹ da jebe¹, ili da pravi¹ kompot?!"
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Glava Dole

Ja ne bih neprijatelju pozeleo da se pelcuje al dobro... svako sa svojim telom neka radi sta god hoce, dokle god meni ne utice na zivot. Ali jbg, ucene uveliko traju zbog vakcinacije na "dobrovoljnoj bazi". Dakle ja se borim za slobodu izbora, a drugarski mogu samo da kazem NIKAKO TO GOVNO.

https://goodsciencing.com/covid/athletes-suffer-cardiac-arrest-die-after-covid-shot/

Obratite paznju u kojim mesecima su najveci pikovi... septembar, oktobar, kad je krenula masovna vakcinacija 3. booster dozom. Onda ne budem lenj, prokopam podatke sa zvanicnog stat.gov sajta, da vidim kakvo je sad stanje sto se stope mortaliteta tice... kad zamisli... septembar, oktobar najveci pikovi... ukupnog mortaliteta, jer je to, s obzirom na tu politicku "medicinu" za sad jedino merodavno... s obzirom da se vakcinisanima nezeljeni efekti pripisuju drugim stvarima, nevakcinisanima koroni.



Dakle... 2019. recimo da nije bilo korone... referentna vrednost... 2020... imali smo nju, nismo vakcinu... manje vise isti andrak... puno onih koji nisu hospitalizovani pod izgovorom "samo korona", hronicnih bolesnika koji nisu mogli normalno da odu na redovne kontrole i terapije i to je taman to neko malo uvecanje...

Onda dodjemo do 2021 kad traje masovna vakcinacija... bam... pikovi kad god je to bilo u toku... mart/april pikovi... septembar/oktobar(vreme 3. buster doze) pikovi ubi boze... bas kao i u stranim istrazivanjima gde se bas sa trecom dozom i povezuje. U oktobru ove godine, u odnosu na proslu, uvecanje za jbnih 75% ej...

Da nisam u kozi nikome ko veruje da mu ti politicari koji sebe nazivaju lekarima(krizni stab, jedino sto je kod njih legitimno je ime... do krize nas stvarno i jesu doveli... pobili grdan narod, inflacija otisla u kurac, ma u svakom smislu).

Cim se drzava odjednom za mene toliko brine, a do juce ih boleo djoka za zdravstvo... tu nesto smrdi, radi se o necijem interesu i to polako izlazi na videlo... svakako ko za 2god nije shvatio o cemu se tu radi i o cemu glava dole trabunja jos od prvog vagona... nikad i nece...
Samo, nadam se da ce se to uskoro smiriti jer konacno u celom svetu polako ljudima dolazi iz dupeta u glavu, bude se i dizu polako... zapasce oni uskoro u corsokak pa kad se malo useru za svoju guzicu smirice se i korona.

Slaninar

Znam da se ne razumem u medicinu.  :)

Statistiku kapiram, ali zbog ovog prvog, nisam u stanju razluèiti koji podaci su validni (a i relevantni).

OK je sebi priznati - nemam pojma. Bolje nego izvlaèiti zakljuèke "kako mali Perica misli..."

VERUJEM da æe vlasti i korporacije koristiti sve ¹to mogu da ljude kontroli¹u, uzmu pare i sl.
Opet, to samo po sebi ne znaèi obavezno da je vakcina lo¹a i da ne poma¾e. Naravno, ne znaèi ni da je dobra i da poma¾e - ne znamo.

Zahvaljujuæi èinjenici iz prve reèenice ovog posta, èak nisam u stanju ni proceniti ko od "lekara & struènjaka" govori istinu, a ko je bolid, ili namerno la¾e.

Definitivno nisu jednoznaène informacije, u smislu da velika veæina lekara kojima verujem (po ostalim ljudskim kvalitetima i dosada¹njem iskustvu) tvrdi za, ili protiv. Ni oni sami nisu naèisto (¹to neki i priznaju, barem privatno, u 4 oka ¹to se ka¾e).

Ko se vakcini¹e - kajaæe se.
Ko se ne vakcini¹e - kajaæe se.

:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Glava Dole

#29590
Tako je, ponekad pomislim da ubace neke budaletine samo da diskredituju "antivaksere" sa cipovima, 5g mrezom i ostalim glupostima... a ljudi ne shvataju da je kontrola trenutno na tapetu i da funkcionise punom parom. Jednostavno im se osladilo.

Slaninice, jednostavno previse slucajnosti da bi bila slucajnost... kad pogledas statistiku mortaliteta i gde su najveci pikovi... ove kao "najjefikasnije" (fajzer i astra zeneka) mozda jesu po pitanju antitela, al jebes ti lek koji ima mnogo vise jako opasnih nus pojava. Kad odes 2m ispod zemlje s antitelima niko ti nece reci hvala zato sto si bio "odgovoran". Uglavnom ljudi budu negativni, a smrt se pripise trombovima, kardiovaskularnim oboljenjima i sl. Zato ne treba gledati koliko je pozitivnih preminulo, nego koliko se ta cifra ukupno povecala. Jer moras priznati, uvecanje od 75% je abnormalna cifra. Sigurno nije bilo za toliko vise saobracajki, da je toliko ljudi odjednom podobijalo kancere i sta ti vec znam. I to bas u periodu kad je na tapetu masovna imunizacija 3.
Ali od srcanih udara malo malo pa cujem da neko padne...

EDIT: "Znam da se ne razumem u medicinu.  :)" ne brini, ovde i nije u pitanju medicina vec cista politika pod izgovorom medicine ;)

Slaninar

Citat: Glava Dole poslato 29 Decembar, 2021, 16:47
Tako je, ponekad pomislim da ubace neke budaletine samo da diskredituju "antivaksere" sa cipovima, 5g mrezom i ostalim glupostima... a ljudi ne shvataju da je kontrola trenutno na tapetu i da funkcionise punom parom. Jednostavno im se osladilo.

Slaninice, jednostavno previse slucajnosti da bi bila slucajnost... kad pogledas statistiku mortaliteta i gde su najveci pikovi... ove kao "najjefikasnije" (fajzer i astra zeneka) mozda jesu po pitanju antitela, al jebes ti lek koji ima mnogo vise jako opasnih nus pojava. Kad odes 2m ispod zemlje s antitelima niko ti nece reci hvala zato sto si bio "odgovoran". Uglavnom ljudi budu negativni, a smrt se pripise trombovima, kardiovaskularnim oboljenjima i sl. Zato ne treba gledati koliko je pozitivnih preminulo, nego koliko se ta cifra ukupno povecala. Jer moras priznati, uvecanje od 75% je abnormalna cifra. Sigurno nije bilo za toliko vise saobracajki, da je toliko ljudi odjednom podobijalo kancere i sta ti vec znam. Ali od srcanih udara malo malo pa cujem da neko padne...

Vi¹e ljudi je umrlo nego 2020, sudeæi po toj tabeli.

Jedan od osnovnih postulata je da korelacija ne znaèi obavezno uzroèno-poslediènu vezu. Na primer: najmanji broj saobraæajnih udesa je izmeðu ponoæi i 4 ujutru, ali to ne znaèi da je to doba dana sa najboljim uslovima za vo¾nju. Svakako neæemo iz toga izvuæi zakljuèak da dnevno svetlo poveæava broj udesa.

Za ovaj primer (sad lupetam, nije mi struka, moguæe je da gre¹im) - ljudi umiru iz raznih razloga. Èesto iz posledica zdravstvenog stanja (i nege) iz prethodnih godina. Ne mislim da je taj broj sam po sebi potvrda da vakcine ¹tete. Ne vidim kako mo¾e biti, bez neke dublje i detaljnije analize.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bogdan

ja sam pitao decu sta da radim i resio problem , nego neka zenina koleginica je primetila nesto , gde god slikaju davanje vakcine  niko ne aspirira pre davanja a u ramenima odraslih ima dovolno velikih krvnih sudova koji mogu da se pogode a to ne sme , zena mi radila 20 godina u pedijatriji davala vakcine i zna sta prica , nisam pametan

milomir22

Jedan bitan podatak niko ne uzima u obzir, a to je da te u ambulanti odjebu na keca za sve ako nije korona, pod izgovorom, "¹to si do¹ao sad, zar ne vidi¹ da je korona", tj. jebe im se ba¹ da rade, nego te po¹alju kuæi, pa ti crkni. A kancer i kardiovaskularne bolesti i jo¹ milion drugih oboljenja nisu upoznati s tim da je doba korone...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

није греда да ли неко јесте или није узо боцу проблем је тамна страна ума - реклама - кад се народ дели и таба ко јесте ко није ок ок нормално је али кад држава дели на оне и ове е ту је греда да се поновимо ако је нешто претња по човечанство војска преузима команду затвара област и реши проблем ово са том короном је озбиљна зајебанција тихо наметање туђе воље државу треба спанковати по гузи зато што дели на вакцинисане и невакцинисане

едгар френдли трља ручице испод шахта и спреман је да гледа у сунце

Glava Dole

#29596
Zavadi pa vladaj... jos jedna potvrda svih teorija "teoreticara zavere" koji iz dana u dan sve vise dobijaju na legitimetu. Kad god smo mi "neodgovorni" prstali zbog nebuloznih mera koje namece politicka "struka" bili smo u manjini i iznapusavani. Malo odmakne vreme, ispadne da stvarno jeste bilo nebulozno i van pameti. Samo se setite sta je vecina podrzavala prosle godine... zatvaranje, jurenje bakica po parkovima i pisanje kazni, stvaranje guzve i panike, zatvaranje penzionera u zatvor i pustanje nedeljno na po 3 sata u 4 ujutru... sve satanisticke mere... za koje je pola foruma ujedalo i branilo... ne daj boze da neko pisne protiv toga... umesto da ljudi vicu jebem li im sve po spisku oni nabrajaju koga znaju da je oboleo... to brini za druge i nametanje grize savesti(koje oni koji to namecu nemaju ni 2 promila) je do ovoga i dovelo, i posle puno vremena konacno su uspeli da podele narod, i sa ovcicama rade sta im je volja.
Kao sto vec rekoh, mediji su glavno oruzje 21. veka. Posle politicara najvece zlo.

U svakom slucaju mene oni uopste nisu dirnuli, za njih sam vec znao kakve su interezdzije i dzukele. Mene su razocarali mnogi, meni dragi ljudi, u okolini i sire za koje sam mislio... nije bitno... jer su ispali tako lakoverni... politicare ne krivim, jednostavno im se moze i znamo svi da su olosi. Krivim narod koji je tako lakoveran i misli tudjom glavom 'mesto svojom. Hrli za vecinom i postuje nebuloze koje nemaju nikakve veze sa mozgom, a jos manje sa zdravljem. Pa jos i targetuju one koji su protiv slusanja Kona(vuckovog poltrona).
Moje je pravo da biram da li cu umreti na nogama il ziveti na kolenima i tacka. Ako odem u market, u kafanu ili preko grane... idem na svoju odgovornost.
Ko se boji neka sedi kod kuce i ja mu ne branim... izadje li u javnost, recimo da rizikuje i cao zdravo.

Komunalce teram u picku materinu, masku ne stavljam po cenu zivota nigde vec odavno. Radnicima vec po 10min lepim recima objasnim zasto je ne nosim, objasnim neke cinjenice... ako sam prosvetlio bar petoro ljudi uspeo sam. Moj mali patriotski doprinos za sto brzi kraj ovom PLANdemijskom vanrendom sRanju.

I ne zaboravite... koliko su oni kontradiktorni... ne smeju deca- smeju deca... ne smeju trudnice- smeju trudnice... astra zeneka izaziva trombove, povuci je- ma jok sve je u redu, cepaj(citaj gde da nam propadne toliki projekat). Dve nedelje su kljucne- dodjosmo do dve godine su kljucne. Terapija daje dobre rezultate- izbacuj hitno iz upotrebe. Vakcina(za koju istrazivanja jos uvek nisu zavrsena vec je dobila odobrenje po hitnom postupku) je na dobrovoljnoj bazi, sve po PSu- jeste, al ne mozes ovamo, ne mozes onamo, ovde- onde ti treba test, a od posla se sa, lupam troje dece i kreditom za stan oprosti ako ne primis bocku(da, otvorene ucene na svakom koraku za koje znam iz prve ruke a vec i ptice na grani znaju). Ponavljam, sistem koji je do skoro za zdravstvo do skoro boleo djoka.
Mi bismo da umremo al oni nam, jelte, ne daju... duse lepe nafatirane...
Pa da mi neko objasni, zasto im je naprasno toliko bitno da narod ucenama nateraju da primi te bocke? Svi u skupstini postali novi Isusi?!

E, i umalo da zaboravim zelene kartone... jos jedan otvoren dokaz koliko je samo bitno da se primi bocka po svaku cenu i da ih boli djoka za bilo cije zdravlje. Jel vakcinisani dokazano mogu da se zaraze i sire virus? -mogu. Kako onda vakcinisan moze da kija, kaslje, pod temperaturom bez testa ide gde hoce, a nevakcinisan zdrav ko dren ne moze?
Recimo cak i da vakcina, hipoteticki gledano, radi u smislu za koji nas ubedjuju, da ublazava simptome(a ublazava kurac, pune bolnice vakcinisanih i bolesljivih), onda su oni jos rizicniji od nas nevakcinisanih, zar ne? Teze ce primetiti simptome, pa ce se setkati i siriti zarazu na sve strane, a mi nevakcinisani cemo odmah primetiti i ostati kod kuce...

Suma sumarum, kako god okrenes jedini cilj je samo da se po svaku cenu progura boca, bez ikakve koristi za icije zdravlje, e sad sa kojim tacno krimi ciljem... mozda ce se saznati nekad, mozda nikad... ali polako...

Kostić

ти си мали исти задрти екстремиста као и ''ваксери'' читај шта сланинар говори крени од предпоставке -не знам шта је мудро ћу да осматрам мада се ја не слажем са оним ко се убо кајаће се ко се није убо кајаће се боцу на страну шта је да је нешто јесте проблем је држава проблем је онај садиста епидемиолог који је на почетку ове игре јавно претио у телевизору уз оно ехехех мораћете е то и сад плаче зашто му вилене око гајбе па има среће да га нису обесили за ноге о неко дрво испред куће па играли неки пагански пирћич а држава богоми не ваља не по народ по њу саму.

моја бивша ружна јебозовна девојка има све три боце ја ниједну сели ми у кафану да вечерамо каже келнер само до осам после осам аусвајс ок сад је шес донеси а у осам ја бежим кроз прозор па ћемо да се добацујемо једно другом у уста ја споља она изнутра не брини никад нисмо потезали рат зашто она јесте а ја нисам

Kostić

кад те уједе ексер асфалт пичка етц одеш по антитетанус оно за сваки случај а и то је боца у овој игри са грипом лежи претпоставка да се нешто тестира нешто ново нека новија технологија а оно што се тестира треба и да се плати оном ко је вољан да се коцка за неке паре а како ми живимо о новом добродушевном свету зашто да се плаћа кад може за џ мало рекламица мало претњице па колко уватимо уватили смо нуспојава је свакако стварање есктремизма али изађе опа на улицу налупа вам шамаре и све ок незрели сте ви за едгара френдлија ал сте слатки кад галамите и леви и десни

DebeliZmaj

samo polako .... sad ce diktator da podeli jos malo parice
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell