Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Citat: DebeliZmaj poslato 20 Decembar, 2021, 13:34
Citat: milomir22 poslato 20 Decembar, 2021, 07:24
50 evra, majke im ga...

Rado ih slu¹am jo¹ od prvog razreda srednje, i dan danas kad ne znam ¹ta da pustim, krenem sa "The Trooper".

hoces da kazes da ne vredi 50e ?!
oko 300e je neki VIP loza ...

pa te baci u sevdah zvuk mladosti ... beste u brda .... white man came across the sea ..
elem... jedna opsercacija .. uz malu izmenu reci moze bude pesma o rio tintu i borbi protiv istog
dosli su preko mora
hoce nasu zemlju
ostaje samo jad i beda posle njih ...

Ma vredi, nije da ne vredi, ali 50 evra na na¹ standard i 50 evra recimo na standard neke dr¾ave u EU nije isto. Nekome je to treæina penzije...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

PECA BMW

Citat: Ga¹par poslato 20 Decembar, 2021, 09:34
Bez uvrede, ali koliko oèekujete da ko¹ta karta za koncert svetskog benda?

Koliko bi po vama bilo realno?

Ma cena ok ko je iz Bg i voli to stvarno , ja nisam neki ludilo fan , voleo bih da vidim taj koncert . Da je Pink Floyd dao bih i duplo vise !

meni tu treba da dodjem do bg i da se vratim bar 3 crvene .

Inace ja toliko platim 4 dana EXIT - a i nagledam se koncerata .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

dakle oni su krivi  ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

despic

Znaju oni vrlo dobro gde dolaze i ja sam siguran da su i vise nego dobro proracunali cenu karte.
Nije to whitesnake ili deep purple (koje inace mnogo vise gotivim) koji su dosli da tezgare malo okolo. Ipak mejdeni imaju mnogo ozbiljniju scenografiju ako nista drugo. To mora da kosta. Pa kad goveda daju 10e na jbni ljaksington, o cemu pricamo?
Naravno da vredi 50e, al preko toga...jebi ga. Nisu bas toliko dobri
klasican divljak

UFF

Citat: DebeliZmaj poslato 20 Decembar, 2021, 15:46
Citat: Ga¹par poslato 20 Decembar, 2021, 13:46
Kurs $ tada bio 18 dinara, 100 dinara - 5.6$. Vodeæi se inflacijom od 1975 do danas, to bi bilo ekvivalentu od 28.93 $, tj oko 3.018 dinara dana¹njih.
Kad tako pogleda¹ i nije skupo, jel?

Nekad sebi neko zadovoljstvo mozes da priustis ... Ako ne ... cemu zivis ?

ti zivis za zadovoljstva koja mozes sebi da priustis?
ne kazem da ne treba uzivati ali ako ti je to cilj ne pise ti se dobro veruj mi

Glava Dole

Ma kakva '75-a, vrednost novca se menja iz dana u dan. 50e za taj budjavi koncert je cisto proseravanje, ne bih im otisao pa da su od zlata. Cuj ulaznica u srbiji 50e... ulje, filter plus pivo i castim konobaricu za te pare ko gospodin covek...

PECA BMW

Citat: Glava Dole poslato 21 Decembar, 2021, 01:44
Ma kakva '75-a, vrednost novca se menja iz dana u dan. 50e za taj budjavi koncert je cisto proseravanje, ne bih im otisao pa da su od zlata. Cuj ulaznica u srbiji 50e... ulje, filter plus pivo i castim konobaricu za te pare ko gospodin covek...

Pametnom dosta   [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bogdan

Citat: Glava Dole poslato 21 Decembar, 2021, 01:44
Ma kakva '75-a, vrednost novca se menja iz dana u dan. 50e za taj budjavi koncert je cisto proseravanje, ne bih im otisao pa da su od zlata. Cuj ulaznica u srbiji 50e... ulje, filter plus pivo i castim konobaricu za te pare ko gospodin covek...
znaju oni da ima ko da plati zato je i takva cena , da svira Wisbone Ash iz 75-e prodao bih i motor za to     realnost je malo drugacija  zet je imao dobru godinu pa nas vodi na svirku  ;D

DebeliZmaj

Citat: Glava Dole poslato 21 Decembar, 2021, 01:44
Ma kakva '75-a, vrednost novca se menja iz dana u dan. 50e za taj budjavi koncert je cisto proseravanje, ne bih im otisao pa da su od zlata. Cuj ulaznica u srbiji 50e... ulje, filter plus pivo i castim konobaricu za te pare ko gospodin covek...

oni coljalju na pubiku kojoj ili neko kupi kartu ili mogu sebi da priuste ...
da me nije sjebala korona, opusteno bi isao ... koliko god da je ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Имам још увек прву њихову плочу купљену у Лондону, супер свирка, али ме то није спречило да побегнем са Хиподрома 81, када су они изашли на бину.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

педесет еврића за мејдене је сасвим ок цена чујем брена за нг двеста евра карта е каже неко 2030те се гаси производња возила на гориво прелазе на струју замислите авион или брод на струју до јаја фора

mareskin

Citat: Kostiæ poslato 21 Decembar, 2021, 17:44
педесет еврића за мејдене је сасвим ок цена чујем брена за нг двеста евра карта е каже неко 2030те се гаси производња возила на гориво прелазе на струју замислите авион или брод на струју до јаја фора

Te¹ke baterije. Taj avion neæe moæi da poleti ili æe leteti u krugu od 200km  ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: El Jefe poslato 21 Decembar, 2021, 11:21
Имам још увек прву њихову плочу купљену у Лондону, супер свирка, али ме то није спречило да побегнем са Хиподрома 81, када су они изашли на бину.

Sad se hvali¹ :D
Pobego sam i ja na pola koncerta Bijelog Dugmeta na hipodromu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

sasa ns 1

ja ni ne znam ¹ta je hipodrom a ni gde je

bucko


milomir22





Jedna pohvala za Dom omladine u Kragujevcu koji oraganizuje prevoz na koncert grupe Iron Maiden. Mislim da je ovo veoma bitno za starije ljude koji se ne snalaze u saobraæaju u BG-u ili za studente koji su sirotinja i nemaju ni bicikle a kamoli automobile.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

milomir22

Inaèe, ostalo je jo¹ 126 ulaznica, od poèetnih 20 000 (ako ne la¾u na sajtu), najjeftinije karte su sad od 8700 rsd pa na vi¹e. Oèigledno je da su mogli da stave i skuplje karte, sve bi oti¹lo. Ja im te pare sigurno neæu ostaviti, ali verujem da postoje neki ljudi kojima je taj koncert mnogo bitniji nego meni.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

Citat: milomir22 poslato 22 Decembar, 2021, 18:07
Inaèe, ostalo je jo¹ 126 ulaznica, od poèetnih 20 000 (ako ne la¾u na sajtu), najjeftinije karte su sad od 8700 rsd pa na vi¹e. Oèigledno je da su mogli da stave i skuplje karte, sve bi oti¹lo. Ja im te pare sigurno neæu ostaviti, ali verujem da postoje neki ljudi kojima je taj koncert mnogo bitniji nego meni.

imas i VIP loze za 300e pa na gore.. jbg ...
svakako bice show ... mozda i Eddie bude donesen ovaj put ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell