Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Умро у присуству власти
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Citat: PECA BMW poslato 03 Novembar, 2020, 22:02
Citat: milomir22 poslato 03 Novembar, 2020, 12:08
Citat: DebeliZmaj poslato 03 Novembar, 2020, 00:45
imas imovinu koju koristis, sta je probolem da platis neku
formu poreza na to

Æale ima gomilu objekata u selu koji slu¾e da se ostavljaju nepotrebne stvari, kao ¹to su burad za rakiju, pokvarene motorke,... Sad kad je èuo da æe za svaki krov da plati solidan porez, veæ je zakazao buldo¾er da sravni vi¹e od pola okuænice. Meni je iskreno, malo i drago da konaèno sredim dvori¹te, ali da ne znaju ¹ta æe vi¹e da oporezuju, stvarno ne znaju.

Sredis dvoriste a oni odluce da uvedu porez na uredjenu povrsinu po kvadratu , sta onda ?

Odreknem se imovine i zemlje na kojoj su moji preci od 1700 i neke u korist drzave i vucica. Pa neka oporezuju sami sebe.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

sasa ns 1

Vuèiæ za na¹u decu

DebeliZmaj

Citat: milomir22 poslato 03 Novembar, 2020, 23:59
Odreknem se imovine i zemlje na kojoj su moji preci od 1700 i neke u korist drzave i vucica. Pa neka oporezuju sami sebe.


U amerikama ima taj fazon, ljudi koji nemaju da placaju porez a imaju zemlju, naprave dil da su dozivotni uzivaocu zemlje kuce svega
ne placaju porez a posle smrti sve pripadne drzavi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 04 Novembar, 2020, 02:12
Citat: milomir22 poslato 03 Novembar, 2020, 23:59
Odreknem se imovine i zemlje na kojoj su moji preci od 1700 i neke u korist drzave i vucica. Pa neka oporezuju sami sebe.


U amerikama ima taj fazon, ljudi koji nemaju da placaju porez a imaju zemlju, naprave dil da su dozivotni uzivaocu zemlje kuce svega
ne placaju porez a posle smrti sve pripadne drzavi ...
zmaje , nemoj da se pravis lud...nije problem u placanju poreza....to je normalno da bi drzava funcionisala, vec u nacinu na koji obracunavaju obaveze, na sta obracunavaju i na sta trose pare koje od poreza namaknu.....turci su 400 i usur godina bili na ovim prostorima i naplacivali porez 10 posto...desetak....e onda su dosle dahije....potureni srbi...i prvi put trazili da se plati porez na svinje koje su srpski velikasi kupovali od naroda za sitne novce i slali u austrougarsku skelama za velike.....e tada su podigli bunu na dahije....kad se scase po zemlji srbiji,po srbiji zemlji da prevrne......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

И да друге настану прилике
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Novembar, 2020, 10:54
zmaje , nemoj da se pravis lud...nije problem u placanju poreza....to je normalno da bi drzava funcionisala, vec u nacinu na koji obracunavaju obaveze, na sta obracunavaju i na sta trose pare koje od poreza namaknu.....turci su 400 i usur godina bili na ovim prostorima i naplacivali porez 10 posto...desetak....e onda su dosle dahije....potureni srbi...i prvi put trazili da se plati porez na svinje koje su srpski velikasi kupovali od naroda za sitne novce i slali u austrougarsku skelama za velike.....e tada su podigli bunu na dahije....kad se scase po zemlji srbiji,po srbiji zemlji da prevrne......

meni ni u dzep ni iz depa koliki ces ti porez da platis :0)
al da ces ga na kraju platiti koliko god palamudio .. hoces ili ce ti oduzeti imovinu ... vrlo jednostavno ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

prvo su dosli po komuniste
ja sam cutao jer nisam komunista
.........
ni iz dzepa ni u dzep
da te neznam mislio bi da si glup ko onaj gastarbajter sto je glasao za vucica....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

#28990
tamo negde pro¹le decenije dok je motociklizam jo¹ bio u modi na moto skupu u slavonskom brodu-oko 10000 soma motora svaki dan,koncert ovih odgore jedini skup gde se plaæo upad 10 evra,riba gomile, a nisu metalke konceri minimum kvaliteta van gog i ladno pivo......trke ubrzanja par soma evra nagrade
,Na skupu je uvek bilo nekoliko saobraæajki ,povredjeni pa èak i mrtvi.Od novog sada 200 km.Put prazan ,za sat ipo si kuæi.©teta da je motocikizam aut kao i taj skup.
Pula i Brod 2 najveæa skupa ,onda se primako umag
VELIÈABSTVENOM ZATVARANJU SEZONE  U NOVOM SADU BILO 700 MOTORA.U tom novom sadu pre jedno 40 godia juraja hip imao koncert na sajmi¹tu.

viper

Bilo nekad, sad se pripoveda.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

То су била времена. Сад је пут далек, гласна је музика, пиће је скупо и девојчице вас не гледају
Друштво за заштиту од животиња

Kostić


Kostić

у задњој гуми ексер у предњој гуми трн нит је пичка нит је жбун шта је то

Kostić

оно што је сигурно је да нико неће да вам одузме право на рад рад ослобађа задовољство мути ум

El Jefe

Химлер Костић
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Novembar, 2020, 21:27
prvo su dosli po komuniste
ja sam cutao jer nisam komunista
.........
ni iz dzepa ni u dzep
da te neznam mislio bi da si glup ko onaj gastarbajter sto je glasao za vucica....

uvek imas opciju da se politicki aktiviras i sa istomisljenicima udjes u politiku
osnujes stranku i preuzmes vlast ... naravno ako nemas putera na glavi ... kaze ako :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

рађе друг стаљин друг химлер је актуелна светска сцена

El Jefe

Да да , само суптилно како је говорио друг Стаљин
Друштво за заштиту од животиња