Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња



El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

није страшно сељак ће да дигне цене па град нека пасе говна од керова али ако попу стигне порез е онда смо најебали

Ivicat

Sto se tice cena poljoprivrednih proizvoda, seljaci su poznati po stalnom podizanju cena:
cena prasica 2018. 250din/kg.
cena prasica 2020. 250din/kg.

Sto se tice gradjana, kad bi radili, ne bi bili gladni.

ЯЭВОЛУТИОН

zanimljivo je da poreze na pomocne objekte donose oni koji zive u stanovima u beogradu na vodi....ali zato ne podizu poreze na ekstra luks lokacijama gde zive....
uostalom . kada bi neplatili porez kako treba od estradnih zvezda i tasna masna biznismena, nebi ni morali da naplacuju porez na nepokretnost u kojoj zivi vlasnik iste sa porodicom....eventualno do ogranice neoporezivu kvadraturu na 30 kvadrata po clanu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Oktobar, 2020, 10:25
zanimljivo je da poreze na pomocne objekte donose oni koji zive u stanovima u beogradu na vodi....ali zato ne podizu poreze na ekstra luks lokacijama gde zive....
uostalom . kada bi neplatili porez kako treba od estradnih zvezda i tasna masna biznismena, nebi ni morali da naplacuju porez na nepokretnost u kojoj zivi vlasnik iste sa porodicom....eventualno do ogranice neoporezivu kvadraturu na 30 kvadrata po clanu....
Beograd je podeljen na zone, po njima se odreðuje porez, pa na starost zgrade, pa dal ¾ivi¹ u stanu ili ne itd. Mislim da je njima u bgnah2o masan porez. Kad popi¹u te ¹tale koko¹injce i ¹upe mo¾da bude olak¹ica za one koji tu i ¾ive i bave se poljoprivredom. Oni koji imaju dosta hektara a sede u NS i BG a prijavili su polj.domaæinstvo da uzmu pare a njive im u korovu nek deru. Samo odvlaèe pare ovima koji od zemlje ¾ive i na njoj rade ... tako bar mali perica zami¹lja ovu novu meru. 😡

Kostić

кад уведу порез на религију биће добро а ти аља ниси у швецкој него у србији

ЯЭВОЛУТИОН

evo ja cu kucu da im prodam po njihovoj procenjenoj ceni za poresku osnovicu....a vecina stanova u bgnvodi su uzeti na firme i ne podlezu oporezivanju,,bar oni najveci.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: stilgar poslato 28 Oktobar, 2020, 12:52
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Oktobar, 2020, 10:25
zanimljivo je da poreze na pomocne objekte donose oni koji zive u stanovima u beogradu na vodi....ali zato ne podizu poreze na ekstra luks lokacijama gde zive....
uostalom . kada bi neplatili porez kako treba od estradnih zvezda i tasna masna biznismena, nebi ni morali da naplacuju porez na nepokretnost u kojoj zivi vlasnik iste sa porodicom....eventualno do ogranice neoporezivu kvadraturu na 30 kvadrata po clanu....
Beograd je podeljen na zone, po njima se odreðuje porez, pa na starost zgrade, pa dal ¾ivi¹ u stanu ili ne itd. Mislim da je njima u bgnah2o masan porez. Kad popi¹u te ¹tale koko¹injce i ¹upe mo¾da bude olak¹ica za one koji tu i ¾ive i bave se poljoprivredom. Oni koji imaju dosta hektara a sede u NS i BG a prijavili su polj.domaæinstvo da uzmu pare a njive im u korovu nek deru. Samo odvlaèe pare ovima koji od zemlje ¾ive i na njoj rade ... tako bar mali perica zami¹lja ovu novu meru. 😡

Evo ja imam u selu dedovinu i sve pomoæne objekte koje ne koristim. I ¹tale, svinjce i su¹are.
Da plaæam ili da ru¹im?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

despic

Eto, ispade da ti ga deda uvalio.
klasican divljak

mareskin

Citat: despic poslato 28 Oktobar, 2020, 15:29
Eto, ispade da ti ga deda uvalio.

Ispade.
Inaèe veæ su, pro¹le sedmice, iz op¹tine bili na tom imanju da popisuju imovinu. Tako da je ova vest zakasnela.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

zanimljivo je da popisuju ambare i njive a ne magacine firmi koje ne rade.....upros tome izdaju prostor a cak ni na to ne placaju porez.....nek se visoni drzavni sluzbenici odrenu plate i provizija za kombinacije pa ce biti para....ovo je bogata zemlja jer kako drugacije objsniti stogodisnje kradje i jos uvek ima da se krade....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11