Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 06 Septembar, 2020, 14:49
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Septembar, 2020, 10:33
glup si...gradsko gradjevisko zemljiste j ebilo na koriscenju u momentu kupovine avala filma....dakle zemljiste nisu kupovali vec je islo uz avala film...a oni su avala film kupili u nameri da iskoriste zemljiste a ne kako je u prvobitnom ugovoru stajalo da kupuju najveci filmski studio u zemlji....inace je sve uradjeno u dilu sa ljudima na vlasti...nije bilo njihovo ali su skinuli kajmak pri prodaji...kao i za luku beograd i jos gomilu lokacija u gradu....kao sto su i tvoji roditelji otkupili stanova za mizernu cifru pozivajuci se na to sto su izdvajali za stambeni fond...a moji su izdvajali takodje ali stan od drustva nisu dobili...ali moji nisu bili panduri...

sificit zelje
deficit mogucnosti
i krene vredjanje ...

namerno si lupio da ispadnes glup , pa sam morao da konstatujem.....kad kupis secaranu za dinar ko kostic i onavezes se da ces uloziti neke pare i odrzati je u radu, onda ne mozes da je pretvoris u stambeni kompleks....osim ako secerana nije u centru grada ....onda ces u svakom slucaju pokusati jer kupovina iste i nije bila cilj vec sredstvo da dodjes do gradjevinskog zemljista....vlast koja ti prodaje filmski grad na najboljoj lokaciju u gradu, jako dobro zna da ce kupac da pokusa tako nesto i svesno mu dopusta da kupi za male pare ono sto mnogo kosta samo iz sopstvenog intresa....neko je uzeo pare za taj dil....jer sto nisu prodali imt na novom beogradu, vec su prodali samo brend....zato sto su vec izdilovali ko ce da zida zgrade....imr ceka ista sudbina, kao i ipm i insu...samo je vreme potrebno da zalivade svojim pajtosima  uz procenat...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Jao,jel ti stvarno veruje¹ u to ¹to,prièa¹.Izgleda po tvojoj prièi i filozofiji,da ti ozbiljno velike pare zaraðuje¹,da si ko multipraktik u tom IT sektoru ili koji kurac veæ radi¹,koga bre boli paja,za te prièe?Imamo ili nemamo,forum nije mesto za ¹iljenje kurca,na takav naèin.Imam utisak da te je neka riba ali ba¹ dobro otresla,pa si sada bogom dan da svima otvara¹,oèi,dok si u isto vreme duboko,indisponiran,pa èak ti te¹ko i da masturbira¹.Ajde,bre vi¹e,kad veæ ¾eli¹ da kenja¹ po forumu,malèice,smanji ribu.Pametan jesi ali u isto vreme i nedojeban.Nikakav fazon nije da ti ima¹ kontru na devedeset posto,tema koje se pojave na forumu.Pa ¹ta sad treba,da napravimo i izlobiramo akciju,da te svi minusiraju,kako progovori¶?Opusti se brate,idemo,ro¹tillji,muzika tralala [cheers]

®or¾

Jbg,Zmaju je post namenjen,ne Alji

DebeliZmaj

#28903
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Septembar, 2020, 17:07
namerno si lupio da ispadnes glup , pa sam morao da konstatujem.....kad kupis secaranu za dinar ko kostic i onavezes se da ces uloziti neke pare i odrzati je u radu, onda ne mozes da je pretvoris u stambeni kompleks....osim ako secerana nije u centru grada ....onda ces u svakom slucaju pokusati jer kupovina iste i nije bila cilj vec sredstvo da dodjes do gradjevinskog zemljista....vlast koja ti prodaje filmski grad na najboljoj lokaciju u gradu, jako dobro zna da ce kupac da pokusa tako nesto i svesno mu dopusta da kupi za male pare ono sto mnogo kosta samo iz sopstvenog intresa....neko je uzeo pare za taj dil....jer sto nisu prodali imt na novom beogradu, vec su prodali samo brend....zato sto su vec izdilovali ko ce da zida zgrade....imr ceka ista sudbina, kao i ipm i insu...samo je vreme potrebno da zalivade svojim pajtosima  uz procenat...

brkas ... mixujes babe i zabe .... ;) ... ako me secanje dobro sluzi, a moguce da samm u krivu,
da su secerane kupljenje za 1 dinar ali sa ogromnim dugovima kojoi su bili iznad vrednosti imovine
kazem moguce da gresim .....

imam nekuinformaiciju da je avala film prodat u 1/1 vlasnistvu objekata i zemljista .... ;)
dakle 100% upisan vlasnik .... eto ako su me slagali onda sam u krivu...

e sad put do toga kako je on to kupio legalno od republike ... to je pitanje odgovornosti onoga
ko mu je u tom trenutku pozitivnim zakonskim resenjem to omogucio ....

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: ®or¾ poslato 06 Septembar, 2020, 18:33
Jbg,Zmaju je post namenjen,ne Alji

Zorz ko ti drma kavez ?
Te nesto uvredio ja ? Gde ?vNe svidja ti se napisano ?

a) nemoj da citas
b) stavi ignore pa nemoj uopste da citas
c) nerviraj se al to je samo tvoj problem

ja nigde cifru nisam pomenuo, to je lazic napisao da radi za 1000e kad ga je paradajz (kostic) iznerirao ...
kad predes neku cifru jednostavo ne govoris iznos jer je nerealno ljudima koji rade za prosecnu platu ...
i ne nisam multipraktik ... radim jako specificne stvari u IT, specificne, usko strucne i traze odredjenja
znanja i vestine koje poslodavac zeli da plati ... i to je to... i sta te tu zulja konkretno ?

insiderska informacija : mozes da minusiras do sutra ... neces nista postici ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

®or¾

 Pa ne minusiram upravo iz tog razloga ali ok za ostalo si potpuno u pravu  [cheers]


Joe kickass

https://direktno.rs/vesti/svet/299608/aleksandar-vucic-sporazum-kosovo-vasington.html

Trenutno je sprdnja, dok ne shvatimo ¹ta je uradio.
Za sada jedino Amerika i Gvatemala priznaju Jerusalim za glavni grad Izraela... i sad mi.
Jebaæe nam Hamas sve po spisku.

El Jefe

Citat: DebeliZmaj poslato 06 Septembar, 2020, 20:55
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Septembar, 2020, 17:07
namerno si lupio da ispadnes glup , pa sam morao da konstatujem.....kad kupis secaranu za dinar ko kostic i onavezes se da ces uloziti neke pare i odrzati je u radu, onda ne mozes da je pretvoris u stambeni kompleks....osim ako secerana nije u centru grada ....onda ces u svakom slucaju pokusati jer kupovina iste i nije bila cilj vec sredstvo da dodjes do gradjevinskog zemljista....vlast koja ti prodaje filmski grad na najboljoj lokaciju u gradu, jako dobro zna da ce kupac da pokusa tako nesto i svesno mu dopusta da kupi za male pare ono sto mnogo kosta samo iz sopstvenog intresa....neko je uzeo pare za taj dil....jer sto nisu prodali imt na novom beogradu, vec su prodali samo brend....zato sto su vec izdilovali ko ce da zida zgrade....imr ceka ista sudbina, kao i ipm i insu...samo je vreme potrebno da zalivade svojim pajtosima  uz procenat...

brkas ... mixujes babe i zabe .... ;) ... ako me secanje dobro sluzi, a moguce da samm u krivu,
da su secerane kupljenje za 1 dinar ali sa ogromnim dugovima kojoi su bili iznad vrednosti imovine
kazem moguce da gresim .....

imam nekuinformaiciju da je avala film prodat u 1/1 vlasnistvu objekata i zemljista .... ;)
dakle 100% upisan vlasnik .... eto ako su me slagali onda sam u krivu...

e sad put do toga kako je on to kupio legalno od republike ... to je pitanje odgovornosti onoga
ko mu je u tom trenutku pozitivnim zakonskim resenjem to omogucio ....


Јесте, бата Коле је купио шећеране за по 1.Евро, али рецимо она у Жабљу је имала више шећера на залихама него што су дуговања. С друге стране кум Коле, Чанков кум, много воли слатко, кума му је увек када дође у госте правила ванилице.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Citat: Joe kickass poslato 07 Septembar, 2020, 02:17
https://direktno.rs/vesti/svet/299608/aleksandar-vucic-sporazum-kosovo-vasington.html

Trenutno je sprdnja, dok ne shvatimo ¹ta je uradio.
Za sada jedino Amerika i Gvatemala priznaju Jerusalim za glavni grad Izraela... i sad mi.
Jebaæe nam Hamas sve po spisku.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

nije prblem IQ vec primena istog...tzv pamet
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Citat: El Jefe poslato 07 Septembar, 2020, 09:31
Јесте, бата Коле је купио шећеране за по 1.Евро, али рецимо она у Жабљу је имала више шећера на залихама него што су дуговања. С друге стране кум Коле, Чанков кум, много воли слатко, кума му је увек када дође у госте правила ванилице.

ako imas tu spoznaju da li si obavestio mup ? podneo predog za pokretanje postupka ?
ti koji su mu dozvolili da kupi tako sa zalihama ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Даске које вама недостају се не купују у грађарама
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Kao i Peconi (gospodin Predrag kako ga nazivaju njegovi poltroni) sto je kupio 28 firmi od kojih su mnoge bile toliko uspesne da su njihovi proizvodi bili na prodavnicama po celom balkanu, a sada jedva da zauzimaju poneku poziciju u prodavnicama, firme koje je zaduzio kreditima do maksimuma a od kredita nije ulozio dinara u proizvodnju nego izvukao pare iz firmi a firme i dalje moraju da placaju kredite, inace dokazano da sve te firme uz pravo vodjstvo i pregovore mogu da povrate deo trzista koje su izgubile jer i dalje imaju kvalitet koje cak ni novije firme nemaju, cenovno naravno ne mogu da pariraju zbog zastarelih procesa proizvodnje ali kvalitetom mogu, ali posto je vlasnik retard te firme ce propasti vremenom ili ce drzati trziste koje je potpuno mizerno

DebeliZmaj

dzefe ... jasno .... seruckanje po forumu je lakse nego uraditi nesto ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

®or¾

Op¹te,poznata,stvar.Seruckanje po forumu [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]

dzimika

Uvek je lakse napisati par recenica elektronski nego uraditi nesto licno, opet, neke revolucije su se desilo iz napisane reci

DebeliZmaj

prepustam revolucionarnu delatnost ovi ratobornim po forumu...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

Citat: Joe kickass poslato 07 Septembar, 2020, 02:17
https://direktno.rs/vesti/svet/299608/aleksandar-vucic-sporazum-kosovo-vasington.html

Trenutno je sprdnja, dok ne shvatimo ¹ta je uradio.
Za sada jedino Amerika i Gvatemala priznaju Jerusalim za glavni grad Izraela... i sad mi.
Jebaæe nam Hamas sve po spisku.

nek nam jebu kad mi ne jebemo njemu

DebeliZmaj

i tako nemoj opet na izbore jer nemas za koga da glasas :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell