Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

zar isu i grci zatvorili granice za nas ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

грци вас зову серви не бих рекао да су нека браћа и код њих има инцидената него албанија обећава нема инцидената

Ivicat

Manje vina, manje vina...

despic

klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

pe neku godinu tamo teroristi sredjivali plaze
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

Cuo sam da su malo klali. Pricalo se, pisalo se...malo se preteruje.. boga mi ja se provodio nikad jace za smesne pare...plus voznje kvadovima non stop.
A na zlatiboru i zlataru 50e pola sata. Cibe cobani, kupicu svoj. Pre nekoliko god crna gora 1500e jedva 7 dana, grcka isto toliko, jos se iskrivis vozeci. Za 1500e (2 + dete) Egipat avionom za 3 sata 11 noci, sve placeno, pivo hrana ceo dan, plaza na 42m, nema neke ludacke guzve, sve cisto, jedino ko ima slabiji stomak jbg malo proliv i to je to. Mene licno bole q za more, da se ja pitam ne bi iso nigde, al za te pare nema bolje ...(jedan od uslova je da se ne klackas ko mentol 10 sati do destinacije)
klasican divljak

DebeliZmaj

Sad ce mali zmaj i tamo da ode i da kaze ma sta super su ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

Citat: PECA BMW poslato 22 Avgust, 2020, 01:31
zar isu i grci zatvorili granice za nas ?


Naravno da jesu, o ovoj godini ne govorim, svakako necu videti more 2020.

@Kostic
Letujem u Grckoj unazad 10 godina i jace i nikada nisam doziveo, niti cuo iz 1. ruke da je neko od mojih poznanika doziveo bilo kakvo neprijatno iskustvo, a kamoli ugrozavanje zivota, imovine i sl.

@Despic
Jbg ja bih plivao po ceo dan, cesto toliko dugo plivam da jedva izadjem iz vode od grceva i umora, meni je more najbitnije, da bude toplo i cisto, a pivo i hranu imam i kuci. Sve je do toga sta ko voli.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

despic

Pa de ces lepse cisto i toplije more nego u Egiptu? Da nije grcko mozda? Obisao sam grcku uzduz i popreko igrom slucaja...poslovno. Postoje mesta koja su jako nebezbedna pogotovo uvece, mozes da najebes nepotrebno... Naravno, opet ko sta voli. Lepa je grcka, al to su obicno mesta gde se dolazi samo brodom. Ugostiteljstvo im i nije jaca strana. Ako vec negde moram da placam, onda je to definitivno Egipat....kazem ponovo cena/kvalitet (odnosno sta dobijem za te pare).
klasican divljak

mali_zmaj

egipat je super èujem,al ne da mi se cimati sa klincima,bio u grèkoj...,prokljuèali,pregorili...,d¾aba mazanje suncobrani,u crnu goru bio,vi¹e nikad,sem ako moram!! navikao na jadran i jbg.  b i h table su naravno prednost,i poslije toèka najbolji izum!! 

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

Kostić

#28830
египат ноћу хм хм хм па леп је египат али тамо војска иде с топовима по улици и немају пешачки па европљанин може цео дан да стоји на улици и да се чеше како да је пређе клопа има и по нашем укусу

грци су Курац од људи амин




где год да одете а да није балкан ужи и где нема национализма локалног карактера добро је а тропско је најбоље и тамо где су жутаћи и гомила острва



sasa ns 1

u egipat tek od decembra,omda je dnevna 30 noæna 22,Ja bio i na pls 54 i u decembru.Ovo drugo je boli glava.Kad stane sezona vo¾nje onda u egipat.Nova godina u alpe,januar zna se tajland,martovsko skijanje u savojskim alpima,onda opet na motor.
I jo¹ neko da ka¾e da se lo¹e ¾ivi u srbiji

PECA BMW

Citat: sasa ns 1 poslato 23 Avgust, 2020, 01:05

I jo¹ neko da ka¾e da se lo¹e ¾ivi u srbiji

A svi setaju sa oba bubrega !    a kao nema se ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !




zVuk

Citat: sasa ns 1 poslato 26 Avgust, 2020, 02:17
http://www.politika.rs/scc/clanak/460381/Ova-zemlja-nema-duse

tipicna gastarbajterska patetika...sve tamo im je sranje, a kad ga pitas, zasto se ne vrati u srbiju kad je tamo toliko lose, onda cuti...a ovaj lik jos prica o nemanju duse, a imao je sestru od tetke za koju nije znao da postoji...licimuri...

Ko se ljuti, uleti mu kruti

despic

Au samo sam kliknuo i odma video "momak i devojka placaju sebi odvojeno veceru". Pa skupo rodjace hahah
Svi vole da se vrate malo u srb da trose pare ovde i da se osecaju mocno posto su sa 2k e u nemackoj go q, kao i sa 3k $ u americi. Radi 10 sati dnevno jedva nakrca neke pare kad ono q, stan, hrana, veliki servis 800e..pa mora se spava sa jos 3 kolege gastosa u sobi. Al zato kad dodje u rodnu mu srbijicu...
klasican divljak

dzimika

Citat: zVuk poslato 26 Avgust, 2020, 09:03
Citat: sasa ns 1 poslato 26 Avgust, 2020, 02:17
http://www.politika.rs/scc/clanak/460381/Ova-zemlja-nema-duse

tipicna gastarbajterska patetika...sve tamo im je sranje, a kad ga pitas, zasto se ne vrati u srbiju kad je tamo toliko lose, onda cuti...a ovaj lik jos prica o nemanju duse, a imao je sestru od tetke za koju nije znao da postoji...licimuri...

To ti je ujedno i trend domacih uglavnom rezimskih novina da pisu takve tekstove kako bi oni koji nisu otisli mozda i ostali

Za vikend sam upoznao lika koji se vratio iz Kanade u Srbiju, mozda 8god stariji od mene, mozda malo vise a mozda i malo manje, on sam kaze, tamo se radi da bi imao malo bolje stvari nego ovde ali nema opustenog zivota, cak i da si pametniji mnogo od svih njih tamo i dalje ces biti dodjos i gledace te sa nepostovanjem pa makar samo zbog naglaska, cak i kad im dokazes da si pametniji, da si video sveta, to ne dopire do njih toliko

El Jefe

Citat: sasa ns 1 poslato 26 Avgust, 2020, 02:23
https://radiolaguna.rs/2020/08/12/vojislav-bubisa-simic-velikan-svetskog-dzeza/
[/quot
Citat: sasa ns 1 poslato 26 Avgust, 2020, 02:23
https://radiolaguna.rs/2020/08/12/vojislav-bubisa-simic-velikan-svetskog-dzeza/
Све је другачије него што изгледа. Рецимо Жозефина Бејкер први пут у Београду, упада неки тип у гардеробу и нуди њеном менаџеру 300. долара да јебе дотичну. За те паре можете и њу и мене да јебете одговара менаџер
Друштво за заштиту од животиња