Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: redshadow poslato 29 Novembar, 2019, 14:45
pametan covek, koristi trziste u svoju korist. zubari eksperti a radni sat ko da na zapadu dopunjava rafove, gde ces bolje.

mozda za popravke ali eto ja na primer danas vozio komsinicu do zubara pa mi pricala trenutne cene: nadogradnja metalna 100e keramicka 200e a inplant 800e komad, a imamo po 30 i kusur zuba u vilici..  i to su jeftine cene u srbistanu?
koliko to onda kosta u americi ili nemackoj? dva bubgrega, jetra i srce?

sreca pa ja idem kod naseg clana cika zube :)


Citat: eclipse4 poslato 29 Novembar, 2019, 21:38
Citat: FANTOM poslato 29 Novembar, 2019, 19:29
   Drugar iz Panceva drzi sad dve svidje i istina je jedu ko za opkladu i kosta toliko to sto pojede , da je rekao sad sam opet drzao i nikad vise . Kaze kad mi treba odem i kupim kolko mi treba i jeftinije me izadje . [watching]

jedna svinja pojede boga oca....a da ne kazem kad drzis po 5 ili 6 a gde su i ostale zivotinje....e sad jedno je kad imas svoju zemlju itd pa se to tako ne oseti

pojela ti je ono sto si imao skoro za dz (ulozio samo rad) a nisi imao kome da prodas (ili nisi hteo time da se bavis) tako da je se i ona hranila skoro za dz inace je ne bi ni drzao  ;)

eclipse4

uffe brate sad me stvarno mrzi da opisem postupak poljoprivrede.  [watching]
inace pojede ono sto odvajas samo za stoku.....ostalo prodas normalno,sve....nema tu "nemas kome da prodas" pa ne ides ti vagonima zita na pijacu  ;D ;D .....ali ako se vratis unazad nacices negde gde sam napisao "kada bi kupovao sve to" ..... inace niko nije lud da da svinji 2000e da je natovi.

zato je drugi hrane raznoraznim otpadima i koncentratima,pa ti vidi posle sta jedes...mislis da ce bolesnu svinju ubiti i baciti?nece probace da je spase raznim injekcijama i kad vide da nema leba a i ako eventualno ugine ide u mesaru... zivot je takav!


Aleks Cross

#27322
Citat: eclipse4 poslato 28 Novembar, 2019, 19:17
Citat: Aleks Cross poslato 28 Novembar, 2019, 18:25
Znam da nisam merodavan da pisem u temi, kratko sam u inostranstvu.
Eklipse treba da da tacnu lokaciju i zanimanje pa svi tamo kod njega. Ode covek preko kupuje stanove, djipove, kurce palce sve kes a pjluje po arapinu kao sve lizing, kreda. Bolje procitajte komentare od crvene senke. Toliko od mene :-)

evo sad cu ti kordinacije napisati i diplomu isto kopiram,ces ovde ili na postu da saljem? 3 sam vec doveo ovde,sad ce i cetvrti da stigne.....i zamisli....nisu na bausteli :)


kurce i palce ne kupujem mozda si pobrakao,a verovatno jesi, napisao sam "kuce i placeve" ne kurceve i palce :)

a mislim da ti je redshadow napisao upravo ono sta sam ja napisao.....ili mozda ja ne umem da citam.

i vidis ja sam imao jaku podlogu od kad sam bio dete,samo ja nisam pisao po tome nego usavrsavao i isao dalje.ako ti nesto nije jasno ne trebas mene pitati,trebas pitati pradedu pa dedu pa oca a na kraju sebe sta cinis ti za svoje potomstvo...nista vise.
Cekam sinak na kordinacije, a diplomu gurni u guzu ili dupe. Mnogo si agresivan i arogantan, tu gde zivis sede ljudi u redu, ajde oladi sendvicaru. Obozavam takve kao sto si ti. Pocetak juna u BG kod Borisa u Kaficu, ako znas gde je to , ako ne pitaj. Onda ce da pricamo o pradedi, dedi i o ocu picko jedna.

eclipse4

Auuuuuu e sad sam se usrao tek!
Pa za kordinacije cekaj dok istampam,diplomu nisam mislio da ti gurnem u dupe ili u guzicu,pitao te i za nju isto dal da ti stampam.ocigledno je ko je agresivan ovde  [rofl] [rofl]. A ako volis kao ja ovakve ima forum i za tu opredeljenost guglaj malo.
Nemam pojma gde je kafana koju pominjes al kad si mi reko da volis ovakve ko ja,mislim da ne zalim da se sastanem sa tobom ako si musko a i jos da pricam sa tobom o babi i dedi...to pricaj ti sa njima.

viper

A da se vi lepo potucete, smarate vise sa ovim, ko hoce da ide preko neka ide, ko nece ne mora i kraj.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

eclipse4

Uoravo tako...ko hoce ide ko nece ne mora.
Nije problem u tome nego je problem bio sto ne sme covek da kaze ono sto je jer drugi od kuce zna da nije tako.i to je donekle ok al kad napises sta i kako jos te napljuje.....
A jebi ga pubertet.

TEEfqd

Citat: UFF poslato 30 Novembar, 2019, 00:57
Citat: redshadow poslato 29 Novembar, 2019, 14:45
pametan covek, koristi trziste u svoju korist. zubari eksperti a radni sat ko da na zapadu dopunjava rafove, gde ces bolje.

mozda za popravke ali eto ja na primer danas vozio komsinicu do zubara pa mi pricala trenutne cene: nadogradnja metalna 100e keramicka 200e a inplant 800e komad, a imamo po 30 i kusur zuba u vilici..  i to su jeftine cene u srbistanu?
koliko to onda kosta u americi ili nemackoj? dva bubgrega, jetra i srce?

sreca pa ja idem kod naseg clana cika zube :)


Citat: eclipse4 poslato 29 Novembar, 2019, 21:38
Citat: FANTOM poslato 29 Novembar, 2019, 19:29
    Drugar iz Panceva drzi sad dve svidje i istina je jedu ko za opkladu i kosta toliko to sto pojede , da je rekao sad sam opet drzao i nikad vise . Kaze kad mi treba odem i kupim kolko mi treba i jeftinije me izadje . [watching]

jedna svinja pojede boga oca....a da ne kazem kad drzis po 5 ili 6 a gde su i ostale zivotinje....e sad jedno je kad imas svoju zemlju itd pa se to tako ne oseti

pojela ti je ono sto si imao skoro za dz (ulozio samo rad) a nisi imao kome da prodas (ili nisi hteo time da se bavis) tako da je se i ona hranila skoro za dz inace je ne bi ni drzao  ;)

U sustini sve u vezi sa bolestima pokriva zdravstveno. zdravstveno takodje pokriva ostecene zube pa cak i protezu u slucaju da nema zuba.
implantati su pak nesto drugo i kostaju od 1400e do 2200e po komadu. zdravstveno ce ti tu pokriti takodje 20%.

e sad, ako je verovati ovom sajtu
https://www.beogradskiosmeh.com/cenovnik-implanta/
6 komada kostaju 1800e sto je takoreci dzaba. I to samo zato sto je radni sat u Srbiji na nivou Bangladesa.
Glasacu vam za Vucica na sledecim izborima i bukirati kartu sledeci dan nazad odma [rofl]
kad vam je vec do jaja tu de jeste nek tako i ostane [rofl]

niki64

Jbt, jos nije pocela zima a vec padaju provokacije i teske reci.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: niki64 poslato 30 Novembar, 2019, 15:30
Jbt, jos nije pocela zima a vec padaju provokacije i teske reci.
jok bre...
neznam zasto i virtuelno dolaze u srbiju....ima tamo sigurno neki "motomaniac.de.org" forum na nemackom.....ako ih prime posto su imigranti.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 30 Novembar, 2019, 15:57
[watching]

[watching]


@rev

realno, ni meni nije jasno ako je tako dobro tamo ¹ta su se uhvatili da nama pojasne i to temeljno zadnjih 5 strana, rekao bi èovek da je tamo ¾e¹æi smor

ne znam da li shvatate da nas boli kurac, ceo

idanijel

Ima i ona tema za svadju be¹e! Nek prepravi uff  za svadju gastarbajtera i drzavljana Srb.

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

TEEfqd

brate vratim se da popricam malo sa ljudima, da se potsetim zasto se nista nije promenilo i zasto se nece promeniti na brdovitom nam balkanu, sta fali.

sve u svemu revolucija je iz nehata pokrenuo temu sa EU u panici i pacovi prvi sibaju sa broda koji tone. ja se pitam samo jel moze ta srbija dublje da potone.
po svemu sudeci - moze. 
voleo bih ja da se vratim u srbiju, da pricam na svom maternjem itd. da se par nekih stvari promeni tipa da nema djubreta po ulicama
da covek moze da se okupa u rekama i jezerima, da se moj interes kao gradjanina srbije na pravi nacin stiti kako tu gde zivim tako i u svetu.... ovako, boli i mene kurac.
smatram da sam zaista bolji od proseka koji siri stroku oko sebe u toj zemlji.

ne znam da li neko gleda bbc npr...pa na kraju vesti je naravno vremenska prognoza. mapa pokazuje
tiranu, budimpestu, bukurest, zagreb itd itd, beograda nema :) jebeno najjaci mediji smatraju da nije relevantno staviti nekoliko miliona ljudi sa tog podrucja
pod tacku i ime. jebes takvu zemlju. jebes takav grad i jebes ljude koji vode sve to. nek vam je neka visa sila (kojoj god da se molite) u pomoci svima koji ste tu.

https://www.bbc.com/weather/forecast-video/21417162

viper

Jasno je to svima da nam nema pomoci, mora svest ljudi ovde da se promeni, ali ne verujem da ce to skoro da se desi.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

#27334
Citat: redshadow poslato 30 Novembar, 2019, 16:47
brate vratim se da popricam malo sa ljudima, da se potsetim zasto se nista nije promenilo i zasto se nece promeniti na brdovitom nam balkanu, sta fali.

sve u svemu revolucija je iz nehata pokrenuo temu sa EU u panici i pacovi prvi sibaju sa broda koji tone. ja se pitam samo jel moze ta srbija dublje da potone.
po svemu sudeci - moze.  
voleo bih ja da se vratim u srbiju, da pricam na svom maternjem itd. da se par nekih stvari promeni tipa da nema djubreta po ulicama
da covek moze da se okupa u rekama i jezerima, da se moj interes kao gradjanina srbije na pravi nacin stiti kako tu gde zivim tako i u svetu.... ovako, boli i mene kurac.
smatram da sam zaista bolji od proseka koji siri stroku oko sebe u toj zemlji.

ne znam da li neko gleda bbc npr...pa na kraju vesti je naravno vremenska prognoza. mapa pokazuje
tiranu, budimpestu, bukurest, zagreb itd itd, beograda nema :) jebeno najjaci mediji smatraju da nije relevantno staviti nekoliko miliona ljudi sa tog podrucja
pod tacku i ime. jebes takvu zemlju. jebes takav grad i jebes ljude koji vode sve to. nek vam je neka visa sila (kojoj god da se molite) u pomoci svima koji ste tu.

https://www.bbc.com/weather/forecast-video/21417162
A mo¾da to i nije lo¹e...? Nije tajna ¹ta misle o nama vekovima, a ovde osim pola naroda koji ima mozga koliko i pola amera, ostatku ni¹ta ne fali, bolji smo od Evrope, Amerike i pola sveta...


Elem, u veæini reka i jezera mo¾e¹ da se okupa¹... Dok jo¹ postoje... A to je zahvaljujuæi preCedniku/premijerki i njenim prijateljima sa zapada...


https://www.youtube.com/watch?v=OhmHByZ0Xd8#

megaidiot

srbija nije u eu, zato nije na vremenskoj prognozi za eu, nema veze sa nasim narkomanima i pacovima.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Novembar, 2019, 15:59
Citat: niki64 poslato 30 Novembar, 2019, 15:30
Jbt, jos nije pocela zima a vec padaju provokacije i teske reci.
jok bre...
neznam zasto i virtuelno dolaze u srbiju....ima tamo sigurno neki "motomaniac.de.org" forum na nemackom.....ako ih prime posto su imigranti.
ma ima tamo mala sfrj, dodjem na tehnicki sa fabrickim auspuhom i jos 4 nasa bez, meri se moj za sve, ali samo kad na tehnickom radi makedonac i kad je subota kad nema gazde :)

inace na motor mozes da nakacis manje vise sta hoces od drangulija sve dok su ispravne, mada su mene drkali za neku lobanju na tablici sto pali oci kad kocis, nasledio od prethodnog vlasnika koji je to tako registrovao bez problema u selu pored beca, a i nije radio makedonac nego svaba pa ono mora jedno svetlo pozadi...a ne sme da da secice da skinem struju...a mogu oni da skinu ali to je sat rada servisa 80e...tako da sam morao iz dva puta.

eclipse4

Sve to stoji ali je zivot tu sranje priznaj jer nemas podrum,mislim znam da imas podrum,ali nemas alkoholicare sa kojima mozes da se opijes u njemu i placete kako ste nesrecni
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Novembar, 2019, 15:59
Citat: niki64 poslato 30 Novembar, 2019, 15:30
Jbt, jos nije pocela zima a vec padaju provokacije i teske reci.
jok bre...
neznam zasto i virtuelno dolaze u srbiju....ima tamo sigurno neki "motomaniac.de.org" forum na nemackom.....ako ih prime posto su imigranti.

Idemo gde hocemo i eto ti povodom toga ne mozes nista da preduzmes ama bas bas nista sem da ti bude krivo.....
Jebeno je ovo kad nemas drugare nego moras da visis po forumima u picku mater.

eclipse4

#27337
Citat: Hurricane poslato 30 Novembar, 2019, 16:06
Citat: Laziæ poslato 30 Novembar, 2019, 15:57
[watching]

[watching]


@rev

realno, ni meni nije jasno ako je tako dobro tamo ¹ta su se uhvatili da nama pojasne i to temeljno zadnjih 5 strana, rekao bi èovek da je tamo ¾e¹æi smor

ne znam da li shvatate da nas boli kurac, ceo


Hurricane,nista ne pojasnjavam sto nije tako ja samo kazem da neke stvari nisu istina.kao i vucic,govori li o platama i letecim automobilima a nigde nista ne vidimo.
Tako i ovo te dza te bu, objasnjava neko nesto a ne zna,ti mu kazes nije tako kako on prica a on drvlje i kamenje....jer zaboga on zna bolje.nista vise.
Nikog ja nisam terao da napusti Srbiju,nit zelim da iko napusti svoj dom ako je u njemu srecan.

I shvatam da te boli ceo kurac,uopste nije poenta....ali vidis ti si uleteo tu sa frazom "boli me kurac" ja to postujem al nisi upao ovde sa pricom (odgovorom na moje pisanje) gde ja kazem "udjes u postu pritisnes dugme uzmes tiket i cekas broj sa svojim redom i ne moze niko ni ono cuveno "izvinite ja samo da pitam" i za pitanje vadis tiket.... A ti kazes odnosno mi odgovaras "ma ne jedi govna jer to tu nije tako znam ja citao sam na jednom forumu"....
A ovde je bas upravo to ta prica.
Otiso pera i zove telefonom svake nedelje kune oca kune majku kako ima para ima sve al nema zivot.....pa cek bre druze pero uzmi zenu i decu i pare koje imas pa se vrati nazad u Srbiju gde ces srecan biti.....al vidi pera to nikad nece raditi.....eto...

I cuj se sa perom i pera je glavni baja u franfurtu (obicno) sve kafane zna,veze ima svuda,kaze ti "druze samo dodji,nista ne brini odmor uzmimam kad dodjes,ja spavam dole a ti na krevet"......al kad odes i zoves peru i kazes "stigo sam" pera ti napravi termin za sledece nedelje u 15h...tad ima vreme da se nadjete negde....a od spavanja dole vise nema ni teme.....a veruj mi ako moze i za taj termin ce te zajebati ako uspe.
Al to nije do nemacke i sistema vec do pojedinaca odnosno do pere licno.
Jedini ovde gradjani koji misle da su izmad sistema ili gradjani nultog reda su turci!
I to samo zato sto ima drzava to dozvoljava.znaci kriva je drzava a ne oni.a to samo govori koliko su tolerantni.

grber

Ne mogu da se otmem utisku da mnogo vi¹e isfrustriranosti provejava kroz komentare u kojima se kritukuju oni sto su otisli napolje. Opustite se ljudi, pustite svakog da zivi kako zeli.  :)

A te prièe, na zapadu se mnogo radi niko se ne dru¾i mi vi¹e zvuèe kao prièe za te¹enje samog sebe. Èinjenica je da su kako se ide ka severu i ljudi hladniji, ali za par prijatelja koji su oti¹li u CH i Nemaèku mogu da garantujem da izlaze i dru¾e se mnooogo vi¹e od proseka u Srbiji.  [cheers]

I da, nije sve u parama, kad bi zapucao u inostranstvo to bi bilo pre svega zbog ureðenosti dru¹tva i ¹to nisam odu¹evljen da svoju decu odgajam u ovakvoj sredini...

MIGE

Citat: grber poslato 30 Novembar, 2019, 20:27
Ne mogu da se otmem utisku da mnogo vi¹e isfrustriranosti provejava kroz komentare u kojima se kritukuju oni sto su otisli napolje. Opustite se ljudi, pustite svakog da zivi kako zeli.  :)

A te prièe, na zapadu se mnogo radi niko se ne dru¾i mi vi¹e zvuèe kao prièe za te¹enje samog sebe. Èinjenica je da su kako se ide ka severu i ljudi hladniji, ali za par prijatelja koji su oti¹li u CH i Nemaèku mogu da garantujem da izlaze i dru¾e se mnooogo vi¹e od proseka u Srbiji.  [cheers]

I da, nije sve u parama, kad bi zapucao u inostranstvo to bi bilo pre svega zbog ureðenosti dru¹tva i ¹to nisam odu¹evljen da svoju decu odgajam u ovakvoj sredini...
upravo tako  [thumb_up]