Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: UFF poslato 29 Novembar, 2019, 00:21
Citat: eclipse4 poslato 28 Novembar, 2019, 09:50
moja svinja (bilo koja seljacka) pojede 2000e minimum-minimum zdrave hrane dok ne stigne za klanje.

koliko ti ta svinja ima kila kad stigne za klanje?

ako nema bar 500kg i da je se u medjuvremenu dooobro namnozila onda si magarac i pametnije bi ti bilo da porodicu prebacis u vegane i hranih ih njenom hranom  [rofl]
Ili je pusti¹ u ¹umu da se sama hrani zdravo...


edit:
u neku ograðenu ¹umu... :D

dzimika

A kako mislis Lazicu onda da se nagoji ako se zdravo hrani :P

Lazic

Malu ograðenu ¹umu... I da ne trèi mnogo... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: eclipse4 poslato 28 Novembar, 2019, 19:21
Citat: milomir22 poslato 28 Novembar, 2019, 18:29
Nadam se da cu u toj nemackoj biti makar u top 3.

jos jednom kazem kad tamo udjes u prodavnicu sedis u red i tu si gde jesi,niko te ne sklanja pozadi,kad napravis sranje,platis ko i svaki drugi,kad primis platu primis ko i svaki drugi iz tvog ranga,kad cekas u opstini izvuces red i ulazis kad ti se broj pojavi na ekranu,stan kupujes kakav hoces nisi ogranicen,auto kupujes prema dzepu a ne kako ti drugi odredi,kod lekara ides gde hoces i kad zakazes termin,ne svidjljudi iz elektrikl kompani da mi fiksiraju struju u kuci, iamam neki a ti se menjas ga a da ne nabrajam vise.....znaci definitivno si gradjanin prvog reda....jedino ako ne znas nemacki,mozes sam da se osetis gradjaninom drugog reda.

pretpostavljam da si treca ili cetvrta generacija gastarbajtera, pa nisi bas merodavan....secam se price da ides u rumuniju da kupujes tehniku jer je jeftinija nego u srbiji....sad odjednom kamioni avioni....vidim da isa srpskim polako posustajes....tako moj drugar posle dve godine u americi istrese recenicu:treba da mi dodju ljudi iz elektrikal kompani da mi fiksiraju struju, iskace mi fjuz non stop.
u americi ima kompaniju sa petnaet kamiona i deseta prikolica ali svejedno zube popravlja ovde kad dodje vidi svoje....u prvo vreme kad je otisao culi smo se cesto , a posle me zvao kad dodje u srbiju da se vidimo....onda sam ga naduvao i rekao mu da ako nije u stanju da me okrene pre nego sto krene i pita treba li sta, ne mora ni da me zove....javice na televiiji ako mu se nesto desi......
Boske je ziveo u nemacoj i cak je imao i boravak tamo....oda je dosao ovde i deset godina bio normalan i veseo pijanac....ozenio se kupio u rusnju kucu, troje dece i onda misleci da ce mu tamo biti bolje, sa porodicom otisao u nemacku.....radi on , radi zena i javlja se vikendom pijan iz podruma kuce koju rentira....pije sam i nije srecan....ovde smo se opijali ismejali i zivot je cesto bio preveseo...lazic zna kako ume da bude preveso..
svako ko hoce da ide nek ide....ali nemoj da prosipa muda za bubrege kako se tamo zivi....mozda se bolje zaradjuje...moda je uredjenija drzava....ali zivot je kurac...jer da nije gosn eclipse bi imeo neke drugare tamo da ode na pice i da se zajebava i boleo bi ga kurac za forum...ali drugara nema....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

pametan covek, koristi trziste u svoju korist. zubari eksperti a radni sat ko da na zapadu dopunjava rafove, gde ces bolje.
ne postuje se covecije dostojanstvo, takav sistem ni ne treba da postoji.
(da se ne mesa sistem sa nacijom, nacionalnom pripadnoscu i teritorijom molim, znam da ovde ima puno debila)

ЯЭВОЛУТИОН

#27305
Citat: redshadow poslato 29 Novembar, 2019, 14:45
pametan covek, koristi trziste u svoju korist. zubari eksperti a radni sat ko da na zapadu dopunjava rafove, gde ces bolje.
ne postuje se covecije dostojanstvo, takav sistem ni ne treba da postoji.
(da se ne mesa sistem sa nacijom, nacionalnom pripadnoscu i teritorijom molim, znam da ovde ima puno debila)
ne nego uprkos toj veeelikoj plati i dobrom zivotu ne moze sebi da priusti zdrvastveno osiguranje koje pokriva stomatologa.....a radi po 16 sati dnevno....a nema n kuceta ni maceta....jebe sto plati jer ni za izlaske nema snage ni vremena....
dvadest godina je poklonio drzavi americi....najboljih godina....i dobio kurac....moz se kurci kako ima biznis u kojom obrce pola miliona dolara godisnje....ima tu para ali nema zivota.

otprilike kao onaj sto kupuje kineske plocice a motor i lepi nebo na aston martinu tigar lepkom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Novembar, 2019, 15:37
Citat: redshadow poslato 29 Novembar, 2019, 14:45
pametan covek, koristi trziste u svoju korist. zubari eksperti a radni sat ko da na zapadu dopunjava rafove, gde ces bolje.
ne postuje se covecije dostojanstvo, takav sistem ni ne treba da postoji.
(da se ne mesa sistem sa nacijom, nacionalnom pripadnoscu i teritorijom molim, znam da ovde ima puno debila)
ne nego uprkos toj veeelikoj plati i dobrom zivotu ne moze sebi da priusti zdrvastveno osiguranje koje pokriva stomatologa.....a radi po 16 sati dnevno....a nema n kuceta ni maceta....jebe sto plati jer ni za izlaske nema snage ni vremena....
dvadest godina je poklonio drzavi americi....najboljih godina....i dobio kurac....moz se kurci kako ima biznis u kojom obrce pola miliona dolara godisnje....ima tu para ali nema zivota.

to sto ima para da priusti stomatologa drugde negde to je lose jelte. [rofl] stvarno si sto kazu ameri `dense` i to u picku materinu.
ni jedan sistem nije savrsen. sa zapadnim dolazis do resenja pa makar to bilo i prelazak na drugo trziste, moze ti se.
nema zivota pa nema zivota. zivite ga vi u srbiji samo napred, znam ja dobro kakav je tu zivot. i to vrlo dobro znam, ipak sam rodjen tu.

FANTOM

   I onda ako imas zajebaniji zahvat u Srbiji koji moze biti i 150 e , mozes odma isto da se obesis jer posle placene gajbe i dazbina treba da jedes nesto znaci ni ovde nemas za Stomatologa ...  [facepalm] [kralj]

dzimika

Ajd da pitam jedno glupo pitanje, zasto dozvoljavate sebi prvo da radite poslove za 40k din kad sad pogotovo ima bolje placenog posla? I to da nije neki zanat

eclipse4

Citat: megaidiot poslato 29 Novembar, 2019, 00:17
Citat: eclipse4 poslato 28 Novembar, 2019, 19:21
auto kupujes prema dzepu a ne kako ti drugi odredi
a kad ides u rodno selo rentiras neki dojaja

Ja idem sa svojim tablicama......ostali ko kako voli hehehe

eclipse4

#27310
Citat: UFF poslato 29 Novembar, 2019, 00:21
Citat: jevta poslato 27 Novembar, 2019, 11:02
Jebo australiju.Ne sme¹ da se kupa¹ da te ne pojedu ajkule ,ne sme¹ u prirodu da te ne pojedu otrovne ¾ivotinje [rofl] [rofl] [rofl]

pa bas zato, jebo grad i asfalt, priroda svuda oko tebe, divlja, ako si picka umri ko te jebe  [rofl]
elem ovde sam placao, uvozio, svercovao i krio od drzave te ljubimce sto te pojedu u prirodi a tamo samo prosetas sumom i "naberes" ih koliko zelis

ps. vozis motor i kupas se u moru 365 dana u godini  ;)

Citat: eclipse4 poslato 28 Novembar, 2019, 09:50
moja svinja (bilo koja seljacka) pojede 2000e minimum-minimum zdrave hrane dok ne stigne za klanje.

koliko ti ta svinja ima kila kad stigne za klanje?

ako nema bar 500kg i da je se u medjuvremenu dooobro namnozila onda si magarac i pametnije bi ti bilo da porodicu prebacis u vegane i hranih ih njenom hranom  [rofl]

Pitaj bilo kog seljaka koliku vrednoat pojede jedna svinja dok ne stigne za klanje....na 250 i visekg primer.
Svinja je najbolja tu do 120-150kg al brate meni trebaju i cvarci i mast hehehe

Al pazi to je podjednako smesno ko i kad bi rekao da neko ima platu od 200e a pojede hranu za 400 mesecno....al jebi ga tako je.

Pogledaj koliko je samo dzak kukuruza za ostalo ne pitaj....a tu je i struja i voda i bla bla

Lazic

Èvarci i mas'... I meni trebaju...

FANTOM

    Drugar iz Panceva drzi sad dve svidje i istina je jedu ko za opkladu i kosta toliko to sto pojede , da je rekao sad sam opet drzao i nikad vise . Kaze kad mi treba odem i kupim kolko mi treba i jeftinije me izadje . [watching]

ЯЭВОЛУТИОН

jeste kurac...nego le lenj.
otkad se kukuruzom hrane svinje....u mojem selu jedu najmanje kukuruza....mozda pred klanje .
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

#27314
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Novembar, 2019, 10:53
pretpostavljam da si treca ili cetvrta generacija gastarbajtera, pa nisi bas merodavan....
pa vidi sad zavisi kako se gleda..imas ljude koji vole istinu i imas ljude koji vole da slusaju ono lepse iako nije istina...dal sam merodavan ili nisam nemam pojma,al sam sigurno merodavniji od tebe.


Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Novembar, 2019, 10:53
secam se price da ides u rumuniju da kupujes tehniku jer je jeftinija nego u srbiji....sad odjednom kamioni avioni....vidim da isa srpskim polako posustajes....tako moj drugar posle dve godine u americi istrese recenicu:treba da mi dodju ljudi iz elektrikal kompani da mi fiksiraju struju, iskace mi fjuz non stop.

da,istina i icicu uvek kad se zadesim u Srbiji....to sto idem u Rumuniji da kupim bolju tehniku ili istu za jeftinije pare nije nesto nenormalno vec sasvim normalna stvar...da je jeftinija u Srbiji kupio bih kod nas...ovako odem do Rumunije,pazarimo,prosetamo,popijemo,natankam rezervar na omv i vratim se kuci....sta tebi tu nije jasno? i ti bi radio isto da si se eto zateko na istom geografskom polozaju kao ja...mozda i ne bi,ne moze svako ni da razmislja normalno. sto rece jedan "10 dinara ili ne bolje mojoj deci nego tvojoj" u ovom slucaju se radi o drzavi.

nego...kako se toga seti a ne seti se kad sam pisao da sam palio auto i isao za DE ili AU u shoping?gde su cene manje isto nego kod nas ali je put do tamo skuplji.....to ne pamtis? a i boli te kurac sta pa imas da pamtis,posao ti je da izvlacis reci iz konteksta i ispadnes pametan u drustvu....na zalost nit radis jedno kako treba nit si drugo.
sa recnikom ne posustajem isti je...to sto se zajebavam i umesto sa napises sas ili slicno tome kao sto reko zajebancija je a u mom recniku od malena nije postojalo curka i casa dzak i djak.....kao i neznam i ne znam....i jebe mi se za to.
a ja hvala bogu tako ko tvoj drug ne pricam i nikad necu pricati...nisam u amerike a i uostalom sta ima lose ako decko prica tako sem ako se ne folira.pa sigurno bi i ti voleo da znas engleski zar ne?

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Novembar, 2019, 10:53
u americi ima kompaniju sa petnaet kamiona i deseta prikolica ali svejedno zube popravlja ovde kad dodje vidi svoje....

i sta tebi smeta sto decko popravlja zube u Srbiji? popravlja ih jer je "tako u mogucnosti" i sigurno su nasi lekari bolji doktori nego ovde...evo ja dadoh (ili da napisem ja sam dao da ne ispadnem nepismen? ) 250e za popravku zuba u Austriji.....posle dva meseca bolovi odem u Srbiji na rendgen kad ono,napravili propust...popravim isto to kod nas za 2000 dinara...ali ne vezano za ovo zasto da covek ne popravlja zube u Srbiji? jer si ti rezolucija sa foruma moto manijaci koji polaze prava na sve zubarske ustanove u Srbiji i nije pitao tebe gde da popravlja zube?  [rofl] [rofl] [rofl] koja si ti putujuca komedija  [rofl] [rofl]
nisi ti nikakav faktor u nicijem zivotu da bi tebe neko pitao gde ce da pisa il da popravlja zube.... [ludak]

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Novembar, 2019, 10:53
u prvo vreme kad je otisao culi smo se cesto , a posle me zvao kad dodje u srbiju da se vidimo....onda sam ga naduvao i rekao mu da ako nije u stanju da me okrene pre nego sto krene i pita treba li sta, ne mora ni da me zove....javice na televiiji ako mu se nesto desi......

trebao bi da javis drugu sta si ovde napisao pa da ga pozoves da i on napise da li si ga zvao nekad u Americi i pitao ga dal mu mozda treba nesto da mu spakujes i posaljes.....vidi ti njega,nije se jadnik javio revoluciji inace odboru za docek stranaca pa da ga pita cime moze stan da mu upotpuni,jer ako ne plati taksu sa bar kilo kafe nije dobrodosao kuci,koliko si ti prso pobratime  [rofl]

jeli a jel se ti meni javljas...jel se secas da si od mene isprosijacio neke komponente za kompjuter za koje ti nisam uzeo ni dinar kako bilo "treba mi ko leba"....jel me zoves nekad da m pitas dal i meni mozda nesto treba? i onda solis nekom pamet o "pozeleo tudje" jako si bre zanimljiv covek,citam tvoje lupetanje vec duze vreme   [povracanje]


Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Novembar, 2019, 10:53
Boske je ziveo u nemacoj i cak je imao i boravak tamo....oda je dosao ovde i deset godina bio normalan i veseo pijanac....ozenio se kupio u rusnju kucu, troje dece i onda misleci da ce mu tamo biti bolje, sa porodicom otisao u nemacku.....radi on , radi zena i javlja se vikendom pijan iz podruma kuce koju rentira....pije sam i nije srecan....ovde smo se opijali ismejali i zivot je cesto bio preveseo...lazic zna kako ume da bude preveso..

jao tesko njemu.....daj mi broj daga nazovem da mu kazem koja je ovca ispao u zivotu jer je umesto pijancenja sa tobom odabrao neku tamo dijasporu.
sta kazes sve ima covek al je alkoholicar sam u svom podrumu nema tebe za vratom da se smejete zajedno [rofl]

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Novembar, 2019, 10:53
svako ko hoce da ide nek ide....ali nemoj da prosipa muda za bubrege kako se tamo zivi....mozda se bolje zaradjuje...moda je uredjenija drzava....ali zivot je kurac...jer da nije gosn eclipse bi imeo neke drugare tamo da ode na pice i da se zajebava i boleo bi ga kurac za forum...ali drugara nema....

[rofl] [rofl] [rofl] "da prosipa muda za bubrege kako se zivi" pa sta zelis da ti napisem...oces da cujes koji se film veceras daje u bioskop onda ??? oces da ti kazem temperaturu trenutnu?  [rofl] [rofl] [rofl] mozda je sve uredjenije mozda sve nije ali je jedno sigurno da je najbolje da sedis tu de jesi pored tople pecke i da ne lupetas o necemu gde nisi ni na ekskurziji bio....jer kao i za vecinu stvari sem vredjanja nemas veze sa zivotom sta pises.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Novembar, 2019, 10:53
jer da nije gosn eclipse bi imeo neke drugare tamo da ode na pice i da se zajebava i boleo bi ga kurac za forum...ali drugara nema....

znaci mi sa foruma ukljucujuci i samoga sebe tj samoga tebe, nemamo drugare pa smo zato  na forumu  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] careeeeeeee treba ti dodeliti medalju za lepo pisanije dal si pratio previse BB show pa si toliko pun fora ili?
i ECLIPSE ne ide na pice tamo....u moju kucu dolaze ljudi i ja idem kod njih,ne sastajem se u restoranu.
ovo je domacinska kuca,nije ni podrum a nije ni neizolirana radionica.

kad dodjem kuci javicu se da te pitam treba ti mozda prasak za ves ili mozda gace,sta ja znam neka cokoladica....da ti donesem da ne budes kivan ko na druga iz Amerike!

[srednjiprst] [srednjiprst]


eclipse4

Citat: Laziæ poslato 29 Novembar, 2019, 18:22
Èvarci i mas'... I meni trebaju...

cvarci i ovde pravim obaveeezno!
ali samo kad kupiomo meso od seljana jer ovo slanina sto sam je jednoim kupio ovde u radnji nije ni za kriv kurac!

eclipse4

Citat: FANTOM poslato 29 Novembar, 2019, 19:29
    Drugar iz Panceva drzi sad dve svidje i istina je jedu ko za opkladu i kosta toliko to sto pojede , da je rekao sad sam opet drzao i nikad vise . Kaze kad mi treba odem i kupim kolko mi treba i jeftinije me izadje . [watching]

jedna svinja pojede boga oca....a da ne kazem kad drzis po 5 ili 6 a gde su i ostale zivotinje....e sad jedno je kad imas svoju zemlju itd pa se to tako ne oseti ali kad stavis na olovku sta je pojela,tj kad bi kupio to sve sto ona pojede shvatio bi da za te pare mozes kupiti 15 takvih svinja za jednu....al opet nije to tvoje...ljubavlju odgajena :)

a drugaru kazi da ide kod revolucije u selo na skolovanje,tamo svinjama za dorucak prave sendvice i stavljaju im u malim crvenim kutijicama sa sve viljuske i noz (nikad nisam razumeo zasto noz i viljusta za sendvic,al mora da je zbog bontona samo)

ЯЭВОЛУТИОН

ti si bezobrazni gastarbnajter koji prosipa pamet i timari konje i rani svinje po nemackoj i austriji,,,,to ti je vrhunac....kad se vratis u tvoju vukojebinu na granici sa rumunijom nabaci jos kojeg labuda na ogradu da znaju da si dolazio....
aj uzdravlje , necu vise ni da se natezem sa tobom....pametan si ko moja zena....ili bar koliko ona misli da jeste.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Novembar, 2019, 22:06
ti si bezobrazni gastarbnajter koji prosipa pamet i timari konje i rani svinje po nemackoj i austriji,,,,to ti je vrhunac

auuu brateeee sta se ti iznalupetaaaaa  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ti si brundo car ti si najbolji  [rofl] [rofl] [rofl]
pamet se tesko stice tako da ga ne bi prosipavao :) imam par slika konja da vidis kako velicanstveno izgledaju....nisam ih timarao nikad,hranio ih iz ruke i deca ih hranila,milovao isto jesam...jahao isto......svinje nisam hranio ali jesam druge zivotinje u zoloskom vrtu....tvoj drug flober 357 i dominik landeka ti vcidim bili na gajbu malo samo ces,malo morgen mene da isprovociras  [rofl] [rofl]

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Novembar, 2019, 22:06
....kad se vratis u tvoju vukojebinu na granici sa rumunijom nabaci jos kojeg labuda na ogradu da znaju da si dolazio....
da si isao u skolu mislim da si pohadjao nastavu umesto sto si se valjao tamo po tu tvoju marinkovu baru sa ciganima,znao bi da je to mesto zove SRBIJA a ne vukojebina....ali sta ces avaj....rekoh ti vec jednom em nisi u skoli vaspitan em ti se roditelji nisu posvetili,steta zajsta.
znaci sve sto je u granicama Srbije naziva se Srbija...  [cheers]
a labudove  nemam imam prepariranog mutantskog morskog grgeca  [rofl]
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Novembar, 2019, 22:06
aj uzdravlje , necu vise ni da se natezem sa tobom....pametan si ko moja zena....ili bar koliko ona misli da jeste.

ziv mi bio jos stotinu ljeta,bog ti zdravlja i srece dao i para i cokoladica iz amerike.....nemoj da se natezes samnom to ti bre rekoh jos jednom kad si me uzeo u usta i fino obeca da je gotovo al eto opet pocinjes da se natezes samnom...a ko te terao?
a sto se zene tice bas mi drago da nije ko ti,nek se deca na nju ugledaju,.
[cheers]


careeee ono pod .ps "rec gastarbnajter sta znaci?" ono telepromptovanje?vazduplohov?  [rofl] [rofl] [rofl]