Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: ®or¾ poslato 19 Oktobar, 2018, 20:05
Ma jok Uragan to nije ni bitno,no meni to glorifikovanje Tita i Jugoslavije blago ide na toja¹e.Spolja gladac,a iznutra jadac.On nam je i napravio Slobe,Alije, Tuðmane,a i ova dana¹nja gladna govna koja se bave politikom u poslednjih 25god.
pa svi djuture su dosli u sedmom veku n.e. ako ne laze istorija, ko juzni sloveni. Ista genetika, ista krv, a ko sto znas tesko mogu da se sloze i ovde i tamo u komsiluku. Ovi sto su bili pod turcima postadose veci turci od turaka, ovi sto su bili pod austrougarima, da ne kazem nemcima postadose vece svabe od samih arijevaca. A steta, lepa zemlja bese, bogata prirodnim lepotama i resursima...zenama, morem, planinama i rekama. Samo ljudi nisu valjali.

Kostić

originalni srbi su do¹li iz sirije na ove prostore ako ne raèunamo praèoveka. sloveni su do¹li kasnije kao najzda i divlja horda i zato i imamo 'dva naroda' pod istim imenom

®or¾

 [rofl] Bata Kole zajebi rad i za Nemca i za Srbina,radi brate za sebe i eventualno svoju decu.Ni meni se ¹to ¹ta ne sviða al' me patka boli ,da se ¹lihtam govnima i da se ¹aram u bilo koju stranku da bi mi bilo bolje.U se i u svoje kljuse i nema gladi [cheers]
Stilgar, samo ljudi koji se trude da nam se useru u ¾ivot na dnevnoj bazi sla¾em se,a zemlja je i dalje lepa,¾ene su predivne,a ne fali ni prirodnih resursa.Nama samo ozbiljan ¹umar fali ;D

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 19 Oktobar, 2018, 20:30
originalni srbi su do¹li iz sirije na ove prostore ako ne raèunamo praèoveka.

Znaci ovi sada garagani kod zeljeznicke, su oni na zacelju kolone koji su najsporije hodali ?  :)

®or¾


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hurricane

#24326
Citat: stilgar poslato 19 Oktobar, 2018, 20:28
Citat: ®or¾ poslato 19 Oktobar, 2018, 20:05
Ma jok Uragan to nije ni bitno,no meni to glorifikovanje Tita i Jugoslavije blago ide na toja¹e.Spolja gladac,a iznutra jadac.On nam je i napravio Slobe,Alije, Tuðmane,a i ova dana¹nja gladna govna koja se bave politikom u poslednjih 25god.
pa svi djuture su dosli u sedmom veku n.e. ako ne laze istorija, ko juzni sloveni. Ista genetika, ista krv, a ko sto znas tesko mogu da se sloze i ovde i tamo u komsiluku. Ovi sto su bili pod turcima postadose veci turci od turaka, ovi sto su bili pod austrougarima, da ne kazem nemcima postadose vece svabe od samih arijevaca. A steta, lepa zemlja bese, bogata prirodnim lepotama i resursima...zenama, morem, planinama i rekama. Samo ljudi nisu valjali.

niko nije do¹ao ovde, na¹i preci su ovde bar 70 - 80 vekova

nemoj da ste naivni, ko jo¹ veruje u ispiranje mozga zapoèeto nakon srednjeg veka sa namerom da nas izbri¹u sa sve istorijom

evo èovek najpreciznije objasnio, koga ne mrzi neka poslu¹a, nema u knjigama tj nema u lako dostupnim

! No longer available

hteli da ga roknu nakon ovoga



balcan girl

ovo sto su sad srbi su mesanje rasa :D inaèe koreni su nam odavde pa odavde :D nemanjici su prvi poèeli sa brisanjem istorije (koliko god ja obozavala cara dusana :D), nije stefan prvovenèani prvi kralj srbije, veæ prvi kralj koji je krunu dobio od pape, a srbija je bila kraljevina i pre isusa hrista :D a to sto je posle ko god dosao na vlast i krenuo u osvajanje srbije krojio i prekrajao istoriju, to je veæ odavno poznato :D poenta je samo sto i dalje ne kapiram èemu sve to, mi æemo ionako da stanemo pod jednu sljivu a kad vidim koliko gamadi se namnozilo mozda tako i treba :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

srbi su plod drevne arapije (pre nastanka alaha i hrista èezara i krsta krsta¹a i politike kurca i palca i olovke)  i plavih oèiju sa severa pa nit su ljudi nit su ¾ivotinje onako upro¹æeno a onaj majmun ispod palate albanija je domorodac

Kostić

Citat: Hattrick poslato 19 Oktobar, 2018, 21:16
Citat: kosta66 poslato 19 Oktobar, 2018, 20:30
originalni srbi su do¹li iz sirije na ove prostore ako ne raèunamo praèoveka.

Znaci ovi sada garagani kod zeljeznicke, su oni na zacelju kolone koji su najsporije hodali ?  :)

ti garagani æe da nasm se najebu keve u buduænosti pa æe opet za dve iljade godina neki vanzemljaci da navale i da se me¹aju pa æe ispadne opet neka istorija al onaj majmun ispod albanije je domorodac i tu nema sumlje. svi smo mi doðo¹i na ovem prostoru pa kuj odakud da je do¹o tako je viko ja sam odavle

Lazic

Pratim zbivanja na Balkanu relativno pa¾ljivo, ono ¹to sam zakljuèio da su manje vi¹e svi Srbi... Bar se tako svi pona¹aju... Svuda je izra¾ena polarizacija dru¹tva na ove i one... Ne trebaju nama razgranièenja sa "teritorijama" nego sa neljudima...

Plazma Keks

! No longer available

prosla su ta vremena, niste voleli tita, niste voleli socijalizam i komunizam, zeleli ste kapitalizam. dobili ste ga, samo sto sada ako zelite pare morate da radite...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

®or¾


prosla su ta vremena, niste voleli tita, niste voleli socijalizam i komunizam, zeleli ste kapitalizam. dobili ste ga, samo sto sada ako zelite pare morate da radite...
[/quote]
Upravo tako,uvek me je bolela patka i za Tita i za socijalizam i za komunizam,¾eleo sam kapitalizam ali i za njega oseæam neopisiv bol u donjim ekstremitetima,pogotovo negde u visini levog toja¹a i da ¾elim pare,mnogo para i moram da radim da bi ih imao.I ðe je problem? [panic]

Kostić

kako ste vi pametno mudri sa tim moram da radim. rakovaèka industrijska zona je radila i bila je prilièno jaka grana. gde je ta industrija? pa u rukama onih koji oæe da rade u kapitalizmu. malo po malo se digne strugiæ pa se otvori kapitalistièka radnjica. malo se digne fabrika pa se otvori ¹oping centar, jel i tako to.

po vama radnici u komunizmu nisu ni¹ta radili. mda...

kad je ¾abar do¹o u rekord da kupi gume, di¹a naredio da se prave gume sa dva platna al na presi stoji èetri. odo¹e gume za ¾abariju i jo¹ se br¾e vrati¹e. ti ljudi su danas uspe¹ni kapitalisti u srbiji.

bah

Kostić

oæu i ja da radim, nek mi vrate fabriku na svoje mesto i nek je dr¾i kapitalista. od rekorda napravi¹e parking i par naokolnih prodavnica. jel to kapitalizam? nabijem ga ja na kurac kapitalistièki.

Kostić

ene æizla nam se ubi od rada u kapitalistièkoj firmu, sve èuèi na forumu i jauèe po fejsbuku i ako ga nema sat vremena u radno vreme znamo d aje i¹o na teren. jel to kapitalizam roðaci?

kapitalizam stvara roðaci a ne prodaje maglu po ¹opinge

Kostić

jel kapitalizam da neko otvori piliæarnicu i nabud¾i cene ko orman, da nekom jadniku dvaes iljada da ceo dan sedi na kasi dok on ide sa svojom divnom porodicom u ¹paniju pa nema za plate da podeli?


jebo ja takav srpski kapitalizam. nek doðu nemci bar znam da me ne ja¹e brat s kojim trebam da delim rov kad se zarati, tj da od njega primim nareðenje didem u junaèki juri¹ za slobodu.


koj kurac bre

Kostić

devedestih sam radio godinu dana kod srpskog kapitaliste. uvozio je kent slatki¹e uz ostalu robu. ¹leper uðe na dva metra od hale i on meni ka¾e ne motaj volan na vilju¹karu u mestu tro¹e se gume. a gde da ga smotam lebatilebovog kad je vilju¹kar ko autobus? dao mi sto marke platu i obeæavo povi¹icu godinu dana, od koje ne bi ni¹ta. danas je uspe¹an kapitalista iznajmljuje apartmane za bogatune.

¾iveo Drug Tito bre!

Kostić

#24339
kapitalizam i komunizam su dva brata blizanca i oba stvaraju s tim ¹to se kod jednog dobit deli na ravne èasti da svi mogu da jedu meso a kod drugog se dobit deli tako da jedan ide u ¹paniju namore a drugi nema za raèune. onaj ko u kapitalizmu otvori piliæarnicu u kojoj radi sam i ne vara dr¾avu uredno plaæe sve svoje tro¹kove i ¾ivi od svoje dobiti nije kapitalista nego je piliæar koji ni¹ta nije stvorio. onaj ko otvori piliæarnicu i klepa krz ¾bunje ne bi li imo kintu vi¹e nije kapitalista nego je kukolj. da bi kapitalizam ili komunizam uop¹te mogi da funkcioni¹u zdravo, potrebna je ureðena dr¾ava.

zato je plemenska zajednica keva. i glavni plemenar sa sve vraèevima. srbija nikad neæe da bude zdrava dr¾ava. ¹to zbog spoljnih pritisaka, ¹to mnogo vi¹e zbog unutra¹nje bolesti znane kao mentalitet jednog 'naroda'.

zato u¾ivajte u ovom haosu jer ne daj bo¾e da se ne¹to ovde uredi, mnogi æe da popadaju na zemlju


¹ta je dobar i zdrav kapitalizam. to je kad moj mlaði brat iskusnim okom odmeri prodavca auta na pijaci i ve¹to ga ubedi da je njegov auto lo¹ i kupi ga za sitne pare. onda taj dobro ¹kolovan i iskusan kapitalista taj auto proda drugoj budali za velike pare i time ostvari profit a dr¾avi ne da ni¹ta. problem nastane kad takvi kapitalistièki 'biznismeni' spadnu na minimalnu zaradu, jer je budala sve manje, a takvih ko on, sve vi¹e.

mala bara puna krokodila