Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

nesic1

to da ali stoka ne moze da upali strnjiku i da ode, mora da ima neko sredstvo da obuzda pozar, prosao sam tuda nekih 20 min pre lancanog, vetar terao dim van puta, a pored vatre niko, gust dim ugusio bi se odma da prodjes kroz njega, o vidljivosti da ne pricam

Kostić

#24301
kad smo i¹li za debrc naleteli smo na zavesu od dima, kratka ali neprobojna i nije se znalo kad je gleda¹ u dolasku koliko je dugaèka jer je bila zid i niko nije stradao a kapiram da je danas i seljak poludeo a ne samo saobraæaj

ja sam bio prvi usporio udesno uz ivicu puta koboa je bio iza mene a njegova kamera je to snimila. kroz taj dim se nije videlo ¹ta je iza u tom trenutku. i¹li smo mnogo br¾e od 130 i uspeli da usporimo jer se vidi izdaleka. ako se dim vidi izdaleka svi treba da uspore a neko da uspori neko da èita novine pa se ubode u lom

Kostić

i ja nijednog seljaka nikada ne bih nazivao stokom. oni nas hrane.

Ivicat

Meni je gora ova stoka po gradu koja parkira gde hoce. "Samo da izadje neko". Mrzi ih da parkiraju 50m dalje. A sto se tice kupovine, obozavaju da stanu ispred kisoka/prodavnice. Najvise bi voleli drive-in prodavnicu.

slave74

Pa sta mislis odakle je dosla ta stoka u gradu?
Stoka je stoka bila u gradu ili selu.

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Hurricane

Ni¹ta ovo nije novo, ovako je zadnjih 35 godina koliko ja pamtim, ni¹ta nije ni bolje ni gore

¹tavi¹e ja sam prezadovoljan koliko je èisto jer je za oèekivati da smo do sada dva puta trebali da se podavimo u svojim fekalijama i otpadu


valjda je priroda na¹la naèin da se èisti sama...


da je pametna i od nas da se oèisti,

nadam se da je svima jasno da ovo nema nikakve veze ni sa vuèiæem ni sa vulinom, ni sa djilasom a ni mi¹kom


ovo je do nas govana samih

dzimika

Bas tako, ne bacaju smece ni vucic ni djilas niti neko od politicara, baca ga narod tamo gde ne treba,
drugi problem je sto ni vucic ni djilas niti ijedan drugi politicar nisu resili problem smeca po pojedinim lokacijama

Sa druge strane nisu mi ni neki jasni zasto ne skupe te flase kad od njih moze da se zaradi, ogromna kolicina na malom prostoru, sta ces bolje

Kostić

ja kad idem van grada nosim kesu u koju bacam ðubre pa se desi da tu istu kesu provozam iljadu kma i vratim je u kontejner ispred zgrade a kad neko baci iz kola maramicu doðe mi da da ga opalim sa e seljaèino jedna pa baci u patos eneti kesa u gepeku... a kad idem na pijac poa sata gledam gde ima mesto u parking, al motorem stajem u izlog od trafike i ne gasim i ne silazim ;D <--- seljaèina ;D

danas sam pobego od pauka na zvezdari. onolka bolnica a niðe parkinga pa paukovci nosakaju pacijentima vozila koja i ne smetaju. sise.

Kostić

ðubre kreæe iz najzabaèenijih potoka u veæe ulive i u reke ali ako zavirite u to ðubre vidi se da u njemu ima raèuna iz marketa pelena, svege onoga ¹to gradski èovek sa sobom ponese sa sve svojom divnom porodicom u lepom autu koji prolazi teknièki i sva to ladno baci u neki d¾un i potok jer nije on klo¹ar da ðubre vozi u kolima pa da ga baci gde treba. olja i ja sn+mo jednom sreli mni reèicu prepunu grada i gradskog marketinga a reèica zabodena u tri pièke materine gde ni medved ne pi¹a and many more tih finoæa. tito je daos elu moguænost da se ¹koluje ali je selo i pre tita oti¹lo u grad da bude sluga gospodama. zato je tako

Hurricane

..tastatura poèela dumire

ЯЭВОЛУТИОН

kosta je poceo da umire....demencija
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Kole,meni lièno ni nesmeta previ¹e ali brate malo,malo u razlièitim temama,pominje¹ æopavo,Zagorsko govno.Tito je nama koji ga se seæamo,dao tuki u junaèko pedu!! Eto to smo od njega dobili,a drugarice pionirke u sve rupe,pride.Jugo nostalgija je opaka bolest ali nemoj da zaboravi¹,da je tog æopavog hoh¹taplera,jedino interesovao njegov ego,a ni to posle par fla¹a rojal saluta.Uzdravlju!

Hurricane

Citat: dzimika poslato 19 Oktobar, 2018, 13:28
Bas tako, ne bacaju smece ni vucic ni djilas niti neko od politicara, baca ga narod tamo gde ne treba,
drugi problem je sto ni vucic ni djilas niti ijedan drugi politicar nisu resili problem smeca po pojedinim lokacijama

Sa druge strane nisu mi ni neki jasni zasto ne skupe te flase kad od njih moze da se zaradi, ogromna kolicina na malom prostoru, sta ces bolje

Evo meni se bas danas na poslu javio odgovor za ovo a i za to odakle sad odjednom da se dize frka oko tog problema

..uskoro dolaze mali zuti ljudi na posao prerade otpada...

Nista nije slucajno

Kostić

bata ðole evo ti plusiæ i sve po¹tujem tvoje mi¹ljenje al za mene je æopa bio jedini bog i u njegovoj jugi sam imo poso devojku u svakom gradu i mnogo prijatelja. u ovoj srbiji imam samo ni¹ta i za to mi tra¾i pare. i pre nego poènemo na tu temu, moj pokojni pradeda ðorðe je bio konjièki kapetan u acinoj vojski i jedan veliki gospodin plave kose sa plavim oèima i autoritetom koji je i¹o, posle albanije u koju je oti¹o na konju vratio se bos, u amerike pa se jo¹ br¾e vratio.

®or¾

Svaka èast za tvog pra deku,ja po¹tujem na¹u istoriju i ljude koji su bili deo nje,uostalom i moj deda je slu¾io pod Acom i od obiènog vojnika,za vreme rata dogurao do narednika.U drugom ratu pradeda po¹alje jednog sina u èetnike drugog u partizane.Obojica su pre¾iveli.Deda kao major iza¹ao iz rata,tri puta ozbiljno ranjen( Vugla,kroz vilicu,stomak i butna kost).Ima¹ pravo jedanputa da pogaða¹ koje bolje pro¹ao od njih dvojice.Ovog èetnika deda èuvao posle rata dlaka mu sa glave nije pala,a moj deda ode u penziju sa çinom pukovnika,jer ba¹ i nije bio podoban,odnosno ljubio bulju gorima od sebe!I nikada,ba¹ nikada jednu lepu reè nije rekao o " najveæem sinu na¹ih naroda i narodnosti"

Hurricane

Malo po malo i opet dodjosmo do cetnika  [rofl]

®or¾

Ma jok Uragan to nije ni bitno,no meni to glorifikovanje Tita i Jugoslavije blago ide na toja¹e.Spolja gladac,a iznutra jadac.On nam je i napravio Slobe,Alije, Tuðmane,a i ova dana¹nja gladna govna koja se bave politikom u poslednjih 25god.

Kostić

mene iskreno zabole patka i za æopavog, ali kod njega je odnos bio na vagi na svim poljima. znam ja da sam ja radio ko crnja dok su direktori jebali u hostelu na tre¹nji al imo sam sve na¹e. danas da u srbiji radim za nemca nisam lud. da radim za srbina, e tu tek nisam lud, al srbin bi mi rado uzo da imam a kad nemam jo¹ bi me raðe popi¹o pa se ja jebiga poserem na srbe  i srbiju. i ne mogu da se nakajem za èega je moj pradeda uop¹te i ratovo. ja kurcem ne bih mrdnuo za ovu mafiju od zemlje. i nije æopavi razgovnao imovinu nego srbi kad je bacio ka¹iku. da je srbin na vlasti ikad kurcu valjao, mi bismo od 85te do sad bili carevi a ne jad beda i èemer

taj sloba je bio srbin, nije tuð jebogami¹. i ovi sad su srbi, nisu tuði. za kom¹ije me iskreno boli kurac a i oni kukaju

Kostić

ia ja ne glorifikujem tita nego ¾ivot u tom trulom komunizmu. ja sam ga imao. jeo sam meso. danas i da imam pare jeo bi meso iz argentine koje je srbin uvezao. za domaæe nemam para jer nisam izneo iz rekorda ni pakovanje gumica za tegle biv¹oj ¾eni koja mi to nikad nije oprostila. svi koji su èerupali imovinu koju nisu oni stvorili sada su neka muda, ostalo je boranija koja se muze. jebo ja to bata ðole, ne sviða mi se.