Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Dukags


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hurricane


mareskin

Citat: hurricane poslato 08 Jul, 2015, 15:09
..bilo je krajnje vreme da se poène razmi¹ljati o tome..

http://vesti.mojauto.rs/Testovi/573785/BMW-u-buducnosti-bez-manuelnih-menjaca


I gde je tu u¾ivanje u vo¾nji?

Dodu¹e i onako u buduænosti neæemo ni voziti. Samo uðe¹ u auto i na Google Maps poka¾e¹ gde hoæe¹ da ide¹.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Dodu¹e i nisam neki ljubitelj morskih plodova, generalno... ;D

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/573826/OPREZ-Najotrovnija-riba-na-svetu-ulovljena-kod-Budve



Daj da valjamo jugiæe, ovaj iz '89-te ne vredi ni¹ta kod nas, a tamo 950 dolara...:o ;D

http://vesti.mojauto.rs/Testovi/573206/Pogledajte-Balkanski-metak--amerikanci-jurili-jugom-140kmh

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle



mrle


Ivicat


mareskin

Citat: mkt poslato 09 Jul, 2015, 15:36
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=07&dd=09&nav_category=11&nav_id=1013659

Da li iko zna koliko ljudi je stvarno ubijeno u Srebrenici?
Poslednjih par godina se stalno pominje 8000, a ta cifra uključuje i one za koje se kaže da su živi i nalaze se u zapadnim zemljama kao izbeglice. Negde se kaže da su u cifru od 8000 uvršteni i nestali.
Svaki broj je preveliki, ali pomirenje može da nastane samo onda kada se utvrdi kompletna istina i utvrde konkretni krivci.

Pomirenje nametanjem krivice samo jedne strane se nikada neće desiti. Srpske žrtve se godinama potpuno ignorišu. Tako da se stiče utisak da se u ratu u BIH radilo samo o tome da su srbi i hrvati išli okolo i ubijali mulslimanske civile.
Priče koje sam ja čuo od ljudi koji su prošli rat, a neki i logore su malo drugačije. Naježim se svaki put kada se toga setim.

Problem sa donošenjem rezolucija pre utvrđivanja kompletne istine se pravi velika šteta.
Da li će imati istu težinu ako se za 20 godina utvrdi da je rezolucija zasnovana na lažnim činjenicama. Šta je sa generacijama koje su živele za to vreme učeći nametnutu istinu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

dru¾e samo æu ti jednu stvar reæi..,muslimani su dobili glavni rat,a to je medijski..,napravili su ¾rtve od sebe,u srebrenicu su dovlaèili ¾rtve gdje god su ih mogli otkopati.. ima tu i srba pokopanih... one budaletine ¹korpioni su pobili oko1200 uniformisanih mu¹kih osoba,tj.vojnika.. mada nisu trebali ni to.. ko je bio kriv trebalo mu se sudit i æao.. naser je razgulio helikopterom i ostavio svoju vojsku da gine.. a on je glavni krivac za sve... dosta je tu i osvete bilo,klali su i palili sve ¹to je srpsko okolo srebrenice.. ma stara prièa,ali ne vrijedi,hoæe da nas izravnaju sa nacistima da bi mogli da opravdaju muslimane i hrvate,za njihove zloèine èak iz drugog svjetskog rata..

uglavnom kad izgubi¹ medijski rat izgubio si sve..,oni su namjerno ¾rtvovali srebrenicu..,a mi srbi smo se primili,a mo¾da je tako negdje i dogovoreno..,balkan je ovo!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Sve zajedno 1500 balija...muskaraca koji su bili pod oruzjem...istih onih koji su pod komandom nasera orica pobili 3000 starih zena i dece po okolini srebrenice....skorpioni...nema to veze sa njima vec je puklo u ljudima....pobili im celu familiju i sad da ih puste....nego djubrad se predavala pod nadzorom plavih slemova onako u buljucima pa nisu mogli ranije da im pridju....
Otprilike kad te jajara pogodi kamenom sa ljedja u glavu a onda ide u stanicu milicije da prijavi da hoces da ga bijes.....e onda ga sretnes sutradan u mracnom prolazu....
Cifra je napumpana na proko 3000 nakon upada kad su otkopali mrtve od pre napada pa ih pridodali spisku...kao da ti mrtvi do juce nisu drzali pusku i pucali....ispade da niko u srebrenici nije opalio metak pet godina dok nisu krenuli Srbi na nju....a onda su toj cifri dodali sve koji nisu rekli ja kad su ih prozivali a vode se u srebrenici...pa tako se i covek koji se sa familijom pre rata odselio u Svedsku nasao na spisku zrtava genocida....i dzabe je urgirao da ga skinu...i njega i njegovu porodicu....usao si u sistem i sada nema nazad.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Brojke su nebitne.

Su¹tina je da si pobio ratne zarobljenike. To se ne radi. Radi se ako si dovoljno jak, a ovako... pu¹imo. I pu¹iæemo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

Oni sto idu da leze u subotu dobijaju 20 eura za lezanje. Pljunite ih ako prodjete pored..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

Citat: mrle poslato 09 Jul, 2015, 12:49
http://mondo.rs/a810691/Magazin/Seks-i-ljubav/Analni-seks-iz-perspektive-zena-koje-su-ga-probale.html
Kao neko sa stavom od puberteta: bulj¹evici svih zemalja ujedinite se, mogu reæi da je prilièno objektivan tekst i da je to otprilike to ¹to se tièe ¾ena i njihovih do¾ivljaja na tu temu... Svakako poverenje je imperativ... Ako nisi Uff...;D

eclipse4

Citat: freepartyman poslato 09 Jul, 2015, 23:30
Oni sto idu da leze u subotu dobijaju 20 eura za lezanje. Pljunite ih ako prodjete pored..

ko?gde?

Boban_m

Citat: Slaninar poslato 09 Jul, 2015, 23:23
Brojke su nebitne.

Su¹tina je da si pobio ratne zarobljenike. To se ne radi. Radi se ako si dovoljno jak, a ovako... pu¹imo. I pu¹iæemo.
Ne, to nije sustina. To je samo deo nesrecne price. Deo tih ratnih zarobljenika je ucestvovao u pokoljima u srpskim selima oko Srebrenice i Bratunca. Nemoj ni da pokusavas meni da pricas nesto o tome. Sustina je da je je zlocina bilo na obe strane, a samo srpska strana se anatemizuje. To nije dobar okvir za buducnost. Jedino balansiran pristup u kome svi koji su cinili zlocine treba da odgovaraju i to po istim arsinima je prihvatljiv. Sustinski.