Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Davno je Markus imao takvu. Slatko se vozio, ali ju je prodao jer su ga zezali da nema dovoljno para da kupi motor sa cetiri cilindra. :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

El Jefe

Lepa baba.Karburatori su, znali se od cega?
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: El Jefe poslato 11 Novembar, 2014, 13:27
Lepa baba.Karburatori su, znali se od cega?
aftermarket...njeni membrane umrle pa je jeftinije bilo kupiti nove....a i ovi su klasicni, malo bolji odziv...a sada sleduje i overbore kit i da se glava uradi.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Savr¹ena osnova za skremblera  [srce]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Zverinjak II


lukac

Takve sam dve uvezao iz Kanade 1991, jednu sam prodao pokojnom Slavku slikaru a druga je bila model Heritage Special sa pikapom umesto platine ,pravi muski motor ala Triumph.
PS znam i ja gde je agregat od Divljakovog  Winga kod mog prijatelja Bobana Jese

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Zverinjak II poslato 12 Novembar, 2014, 00:24
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Novembar, 2014, 11:49
juce dosla na generalku


Mesingova biv¹a, potvrdjeno.
rekoh li ti ja......eto 25 godina nakon njegove konstatacije da je motor za generalnu dodje red i na nju......bio je u pravu...:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

#550
Heritage specijal uvezena iz Kanade je bila u mom vlasnistvu nekoliko godina-DA TAKAV IMA NOV, KUPIO BIH Dva
Inace za pomoc u generalkama i prepravkama, moji prijatelji iz Francuske  preporucuju firmu http://www.heidentuning.com/p/28/1423/home
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

taj heritage je bio kod mene pre nego sto je dosao kod tebe,,,,,,par godina ranije....u motor je skrcano puno para, onda je dosao do ljube sina, odatle do pokojnog slavka a odatle ko zna gde.....pa kod tebe.....ovj primerak je 90 ih bio kod saleta mesinga, pa posle otisao kod nikole podpitanja (izvini da te pitam) a zadnjih deset godina je kod ovog vlasnika.....dakle...kod takvih motora se obicno znaju tri ili cetri predhodna vlasnika.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gvozden poslato 12 Novembar, 2014, 18:54
Neka od ovih!? 90` , 92`





ove jedne se secam....viljuska pravljna od browning-ovih cevi za mitraljez.....za pare koliko su mogli da prodaju cevi negde preko su mogli tri harleya da kupe.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lukac

Ja sam uvezao samo dve 90-91 a onda je zabranjen uvoz (kad je otisao Ante Markovic).Jednu HS sam prodao direktno Slavku slikaru,secam se imao sam problema da mi sve isplati a druga obicna je otisla negde u Vojvodinu. Inace su preko dosta skupe za razliku od ove kloake u kojoj zivimo gde dobar motor ne vredi nista!Znam zato sto pokusavam da prodam moju Kawu pa kad kazes 2000e (od ulozenih 2700) ljudi te gledaju ko da si gubav.



Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gvozden

haha. jeste , Dragisa i ja smo pravili te viljuske. Centralna od browing-a, a slide od cezijumskih iz jedne lokalne fabrike kiseline..... polirash ih one kò niklovane...sto je tad bio kunst ...

Pre jedno godinu dve kod Proke me pita jedan dal znam majstora koji pravi springerke iz Kikinde.... Reko jedan je umro, a drugi nema odakle da nabavi materijal...nema ratova.. :D
Evo jednog mog guzzija..isto springerke...






Samo sto tad nije bilo interneta i shirenja na tv-u....
Ko je prociteo Easy Riders i video o cemu se tu radi , mozda je i mogao da skonta...

ЯЭВОЛУТИОН

Dragisa mi rece da su cevke iz jednog sanduka..valjda 12 komada...dakle 6 viljuski.....nedostaju 3...govori gde si sakrio cevi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

#558
Bilo je vise, sad nema shanse da se "nabavi" ni komad cevke....
Mislim da samo za jedan par ne znam gde su. 2 para na dva moja guzija, jedan u sremsku mitrovicu drugi u zrenjanin.
Jedan na suzuki gs ( negde na jugu), jamaha sa slike i jedan- lepa mala fourka 400 ( sad je srpskoj crnji..)...
Bre sve znas , ko broj Jedan, ccccc

ЯЭВОЛУТИОН

dakle 12 cevki...6 motora.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11