Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gvozden

pa za ovo je vredelo paliti auto....
[clapp] [clapp]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gvozden poslato 01 Mart, 2014, 16:24
pa za ovo je vredelo paliti auto....
[clapp] [clapp]
slikacu posle ostatak delova kad ga operem....viljuska i prekidaci u besprekornom stanju, tockovi diskovi, zadnja viljuska....ogrebao sam se za jos par Marzocci strada amortizera, komplet instalacija sa bobinama i kompletno paljenje (pickupovi rotor i cdi), dekla alternatora sa namotajima , glava...doduse mrtva ali dobre klackalice......gumice, srafovi, centralni stender, oslonci za noge, kandze, ....i tako
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

Ti is bar upucen u moju agoniju...ali kad prelomis onda se otvara hiljadu varijanti.....jutros me zove neki bugarin koga sam kontaktirao pre mesec dana....nudi mi neke delove...otprilike ovo sto sam uzeo za malo vece pare....
Okasnio maestro....farba uzeta, sad cemo prvo da zavrsimo ram i da pojurim da spremim agregat...da ga stavim na noge....da mogu da ga kotrljam....
trenutna lista:
-dva side panela
-nov lanac 630
-akumulator
-retrovizori
-prednji zmigavci

poruceno
-gume karburatora
-nalepnice (valjda ce Gvozden da se smiluje )
-vizir od Ivana
-plocice zadnje
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Mart, 2014, 17:13
Ti is bar upucen u moju agoniju...ali kad prelomis onda se otvara hiljadu varijanti.....jutros me zove neki bugarin koga sam kontaktirao pre mesec dana....nudi mi neke delove...otprilike ovo sto sam uzeo za malo vece pare....
Okasnio maestro....farba uzeta, sad cemo prvo da zavrsimo ram i da pojurim da spremim agregat...da ga stavim na noge....da mogu da ga kotrljam....
trenutna lista:
-dva side panela
-nov lanac 630 http://www.ebay.ch/itm/Kettensatz-Suzuki-GSX-1100-S-GSX1100-Katana-neu-/110663689474?pt=DE_Motorradteile&hash=item19c411e502
-akumulator
-retrovizori  http://www.ebay.ch/itm/Suzuki-GSX-1100-SZ-Katana-1982-Mirror-Pair-/140821482608?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item20c99d4c70
-prednji zmigavci  http://www.ebay.ch/itm/KB155-Suzuki-GSX-1100-GS110X-Katana-Blinker-vorne-li-re-Kanzelblinker-/281193843786?pt=DE_Motorradteile&hash=item4178758c4a

poruceno
-gume karburatora
-nalepnice (valjda ce Gvozden da se smiluje )
-vizir od Ivana
-plocice zadnje

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

d
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 01 Mart, 2014, 18:07
[balavi]


dali bi ti dao 20000 evra za to....
felne
magnum vuljuska
diskovi
amorti zadnji
custom paint
karbovi
i erovatno jos trista stvariii
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Ne gledam ja tako na to...
Al da imam, ¹to da ne.
Nekome je to kikiriki, ja nemam gumu da mu kupim....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Al da budemo iskreni, da radim tako ne¹to, napravio bi ovo, jako m se sviða:


Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 01 Mart, 2014, 18:23
Al da budemo iskreni, da radim tako ne¹to, napravio bi ovo, jako m se sviða:



ta je jeftinija...10000
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

K0le

Gos'n  Rev, a u koju farbu æe ta sprava da ide? Onako da upotpunimo sliku u glavi  ;D. Inaèe  [klanjam_se] za katanu.

Da dodam jednu, ako se raèuna u babe (ako sme u ovu temu), mada od babe osta samo (s)liæna karta  [flashing]

http://www.motorcyclenews.com/upload/213856/images/011990-ZX10-Turbo-3.jpg

Peki

Zanimljiva izvjedba... [zvizdi]



Za moj ukus najbolja prerada boldorke ikada... [balavi] [balavi]



ЯЭВОЛУТИОН

fork brace za moju katanu



i rezervna viljuska

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: K0le poslato 01 Mart, 2014, 20:07
Gos'n  Rev, a u koju farbu æe ta sprava da ide? Onako da upotpunimo sliku u glavi  ;D. Inaèe  [klanjam_se] za katanu.

Da dodam jednu, ako se raèuna u babe (ako sme u ovu temu), mada od babe osta samo (s)liæna karta  [flashing]

http://www.motorcyclenews.com/upload/213856/images/011990-ZX10-Turbo-3.jpg

zx10 i nije bas baba...recimo da bila starija gospodza....to sam ja vozio kad je bilo novo....nije zanimljivo.....baba je ono sto nisi mogao da prcas kad si usao u pubertet....u pubertetu mozes svasta....ali tek si od 18 mogao imati vozacku....ja sam 18 napunio 1988.....tako da ono pre toga su babe....recimo da bi RX mogao da prodje...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Mart, 2014, 20:14
fork brace za moju katanu




Je to nalik na ono ojaèanje karoserije ¹to se kaèi na amortizere da se ne raziðu u odsudnom trenutku...:o ;D

juga


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 03 Mart, 2014, 01:38
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Mart, 2014, 20:14
fork brace za moju katanu




Je to nalik na ono ojaèanje karoserije ¹to se kaèi na amortizere da se ne raziðu u odsudnom trenutku...:o ;D
to je trkacka fora...ti to ne razumes.....to ti je ...ma znas kad nabodes prednju na klepetalu a on se uvrne ko zeciji kurac....e ovo je nesto sto sprecava to....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Kapiram da meni to treba, samo nisam skontao na koji deo vilju¹ke se kaèi i malo mi je èudno da se i katana uvræe kao zeèiji kurac...:P :-*



Citat: juga poslato 03 Mart, 2014, 08:47
Tako nekako!
:-*

Hohštapler

Ne znam gde sa ovim, al nek bude ovde....
Prelepo.








Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

polako delovi postaju forma....jos sminka za final touch


samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11