Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

krsta63

Z 900. Nisu se zezali. Uzeli su naskuplje i onda budzili. A karbovi su FCR Keihin, samo najbolje je gurano u projekat.
A zakacio sam slicicu jer mi se svidja sto nije napadan, nema sljokica, djindjuva da se skupljaju svrake, nema americkog preterizma. Gomila RR ljubitelja bi prosla pored njega a da i nemaju pojma koliko motor vredi. Mnoge bi i pocepao obzirom sta sve ima u masini.

metarex

Citat: krsta63 poslato 06 Februar, 2014, 21:51
Z 900. Nisu se zezali. Uzeli su naskuplje i onda budzili. A karbovi su FCR Keihin, samo najbolje je gurano u projekat.
A zakacio sam slicicu jer mi se svidja sto nije napadan, nema sljokica, djindjuva da se skupljaju svrake, nema americkog preterizma. Gomila RR ljubitelja bi prosla pored njega a da i nemaju pojma koliko motor vredi. Mnoge bi i pocepao obzirom sta sve ima u masini.

mislim da boljih karbova i nema u prodaji. oni ozive motor do ludila, spontanije ne moze!!  [ludak] brezobrazno
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

krsta63

Jeste, sutne te u bolju iz sve snage. Voznja sa njima je kao zajebavanje sa otrovnicom. Gomila trkaca ih je skinula, dokurcilo im je da se znoje na svakom izlazu iz krivine.

Andreja

Dajte malo detalja, po èemu su toliko posebni? (ne osporavam ni¹ta, samo nemam pojma o èemu se radi a zanima me.)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

krsta63

Kod svakog vakumskog karba imas zakasnjenje, ti das gas, leptir se otvori, karb se razmisli, digne se siber usled podpritiska i odradi sto si hteo.
Kod siberskih nema tog kasnjenja. Jos kad imaju pumpicu kao FCR koja strcne gorivo da pomogne novim zahtevima. A sad sto su najbolji, pa prave najbolju maglu.  

Hohštapler

Citat: krsta63 poslato 06 Februar, 2014, 21:51

A zakacio sam slicicu jer mi se svidja sto nije napadan, nema sljokica, djindjuva da se skupljaju svrake, nema americkog preterizma.

NA krst! Sla¾em se 'iljadu posto!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: El Jefe poslato 06 Februar, 2014, 15:22
Ipak je ovo Z900 ,sto se pored ostalog vidi po siber karburatorima

pa rekao sam da je baba od zephyra....z900.....pa gpz1100...pa zephyr.....baba, mama...cera
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Manjovac_Kv

#347
Evo pratio sam ovu temu pa resis da izbacim ovu devojcicu od dobrog drugara :P Honda custom01 1995 god 500cc 40kw  stanje lose kao sto se vidi na slici zadnji put registrovana 2006 god od tada nista nije ulagano stoji izveze je jednom godisnje al pali ko mina :D







Sve u svemu prelep motor :)


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

hmmm....ovo je cx500 c...bi....inace ima polirane deklove sa niklovanim detaljima......zasto on ne voli taj motor.....gospodja ima godina i trazi odrzavanje.......nisam ljubitelj tog modela ali nisam odavno losiji primerak video.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Manjovac_Kv


krsta63

Podmladili su je samo 13 godina

Manjovac_Kv

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Februar, 2014, 22:53
hmmm....ovo je cx500 c...bi....inace ima polirane deklove sa niklovanim detaljima......zasto on ne voli taj motor.....gospodja ima godina i trazi odrzavanje.......nisam ljubitelj tog modela ali nisam odavno losiji primerak video.
njegov cale je to vozio dok je radio u Srbiji sad radi u Italiji vozi kamion i nema vremena za motor... ne zna ni on koji je model u saobracajnoj sam video pise honda custom01 pc012118843 stoji mu iza kuce pod nekim trenom a nece da je proda nista sto je najgore

metarex

Citat: Andreja poslato 06 Februar, 2014, 22:07
Dajte malo detalja, po èemu su toliko posebni? (ne osporavam ni¹ta, samo nemam pojma o èemu se radi a zanima me.)

to ti je kao kad palis svetlo a gas je prekidac.... oduzmes gas... mrak dodas gas :o
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Gvozden

Dobar airbrush, Zuzana Halupova!?

Manjovac_Kv

Citat: Gvozden poslato 06 Februar, 2014, 23:12
Dobar airbrush, Zuzana Halupova!?
ne znam stvarno to iima 15 god :D

metarex

Citat: Manjovac_Kv poslato 06 Februar, 2014, 22:47
Evo pratio sam ovu temu pa resis da izbacim ovu devojcicu od dobrog drugara :P Honda custom01 1995 god 500cc 40kw  stanje lose kao sto se vidi na slici zadnji put registrovana 2006 god od tada nista nije ulagano stoji izveze je jednom godisnje al pali ko mina :D

Sve u svemu prelep motor :)



brate mili ovo je zapusteno da zla!!!!
avakvima bi zabranio da imaju motor. a posto nije tvoj nema ni minusa [hello]
bdw 4. slika je naj  ;D

edit: a ni baba nije.... samo tako izgleda, znaci baba devojka ;D ;D

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Manjovac_Kv

Citat: metarex poslato 06 Februar, 2014, 23:18
Citat: Manjovac_Kv poslato 06 Februar, 2014, 22:47
Evo pratio sam ovu temu pa resis da izbacim ovu devojcicu od dobrog drugara :P Honda custom01 1995 god 500cc 40kw  stanje lose kao sto se vidi na slici zadnji put registrovana 2006 god od tada nista nije ulagano stoji izveze je jednom godisnje al pali ko mina :D







Sve u svemu prelep motor :)



brate mili ovo je zapusteno da zla!!!!
avakvima bi zabranio da imaju motor. a posto nije tvoj nema ni minusa [hello]
bdw 4. slika je naj  ;D

edit: a ni baba nije.... samo tako izgleda, znaci baba devojka ;D ;D


vozio sam ga znam znaci ventili ubise ulje 10 god sigurno nije promenjeno akumulator nema stavlja u kofer od kola vodu antifriz to nema nista neko lisce u posudi za vodu stvarno mi zao motor je stvarno lep al  steta nece ni da ga proda :/ NIJE MOJ!!! :DDD

zmiya


metarex

Citat: zmiya poslato 06 Februar, 2014, 23:25

a koji je ovo?


neki neobrijan.... ja ga ne znam. [neampojma]
edit: kad bolje pogledam lici malo na tipa sa tvog avatara... ;D ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo