Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Peki

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 31 Decembar, 2013, 14:34
[watching] [watching]
...i ja volem MILFs On Wheels... ne volim ove nove plastikanerske motore.. :)

MILF'S RULEZ... [kralj]




BOKYBOY

Citat: Peki poslato 31 Decembar, 2013, 16:12
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 31 Decembar, 2013, 14:34
[watching] [watching]
...i ja volem MILFs On Wheels... ne volim ove nove plastikanerske motore.. :)

MILF'S RULEZ... [kralj]





...mmm...imao sam istu.nekada davno...ovu levo...hehehe... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: BOKYBOY poslato 31 Decembar, 2013, 16:31
Citat: Peki poslato 31 Decembar, 2013, 16:12
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 31 Decembar, 2013, 14:34
[watching] [watching]
...i ja volem MILFs On Wheels... ne volim ove nove plastikanerske motore.. :)

MILF'S RULEZ... [kralj]





...mmm...imao sam istu.nekada davno...ovu levo...hehehe... ;D

ajde pogledaj jos jednom....da potvrdimo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY

#264
...mmm...imao sam istu.nekada davno...ovu levo...hehehe... ;D
[/quote]

ajde pogledaj jos jednom....da potvrdimo.
[/quote]

...daaaa...ista boja...samo bez rol barova...cbx 1000...6-tak...Marving 6u1...1980-to...omlatio se na Ibarkoj u Rusnju kao slina sa nje 92-ge... ;D
...dan danas patim za tim motorom...ako ti naleti slucajno neka na prodaju,javi...ne pitam za cenu...za dnevnu sobu mi treba... :D

ЯЭВОЛУТИОН

nesa zlotvor prodaje federusu za 3500.....ako si vozio motor tadaznas nesu zlocu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Decembar, 2013, 17:55
nesa zlotvor prodaje federusu za 3500.....ako si vozio motor tadaznas nesu zlocu.....

...to je ok cena ako je u dobrom stanju...zamisli,ne znam Nesu,mozda iz vidjenja...ja sam svoju kupio od Vlade junca iz Lazarevca...mozda ga ti znas...


El Jefe

Ako si kupio od junca bolje da nisi
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: BOKYBOY poslato 31 Decembar, 2013, 18:01
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Decembar, 2013, 17:55
nesa zlotvor prodaje federusu za 3500.....ako si vozio motor tadaznas nesu zlocu.....

...to je ok cena ako je u dobrom stanju...zamisli,ne znam Nesu,mozda iz vidjenja...ja sam svoju kupio od Vlade junca iz Lazarevca...mozda ga ti znas...


Nesa Zloca, Zlotvor...Brkica.....opste poznati Beogradski motorciklista  70, 80, 90.....z1300, cbx prolink....listi nema kraja...inventar na uscu svojevremeno....e ako njega ne znas nisi ni vozio motor po Beogradu tada....
Od Vlade Junca.....micelijum glava kod Spasketa....secam se.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY


Conti-Moto

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Decembar, 2013, 21:57
Posle nove godine jurim hosting za dz....imam neku kombinaciju i da probam sa UFFom da napravim kombinaciju za link sa  manijaka.....i moramo da smisljamo ime....ako stavimo "forum za ljubitelje baba" imacemo cudne posetioce

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Mozda bolje "Ministarstvo za infrastrukturu i oldtajmere" . . . Nece vas smarati penzioneri.  [rofl]
Novo !!!
Conti ROAD !!

Marko Denser

Nesa je dao tog cbx-a u zamenu za ktm-a neznam koji model neki noviji 2009 ili 2010,mozda je opet nabavio nekog nismo se videli ima godinu ipo dana sigurno.Srecna vam nova godina puno zdravlja i srece vam zelim!
On full boost, the GPz750 Turbo shoots, shouts and screams speed.The turbo effect is unobtrusive.

chengelle

23.godina stara, a kao nova

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: chengelle poslato 03 Januar, 2014, 09:48
23.godina stara, a kao nova


23....pa ta je tek pocela da se kurva...naravno da je ko nova :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

jedi bre.....znas li ti da mi to fali za katanu i da ne mogu da nadjim..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Januar, 2014, 12:16
jedi bre.....znas li ti da mi to fali za katanu i da ne mogu da nadjim..

jel ga uopste nemas il ti je stari vrisnuo?
do koliko para?
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo


ЯЭВОЛУТИОН

nebi ti ja to kinesko govno ni za zivu glavu stavio

@METAREX
http://japan.webike.net/SUZUKI/GSX1100S+KATANA/Gauges+%2F+Indicators/679/1200/mc/p.b=1291/

280 dolara odnosno 240 evra je nov.....jedino sto me ubi postarina i srpske derikoze....a u italiji mi izmakao jedan za 120 evra....do 150 -200 cu da dam....mada sam namirisao jednu bez celi papira
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lukac

Ajd malo da osvezim temu,uzeo prosle god iz USA (preko Holandije) KZ750H iliti LTD 1980god ,bice gotov uskoro,rasturio masinu promenio karike,letece,lezece, cekam triplex lanac i sklapam makinu. U medjuvremenu sam ispolirao viljusku, deklove i uradio par estetskih zahvata.Evo kako je izgledao motor kad sam ga dovezao,obecavam bice jos lepsi!