Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gvozden

To je standard izduv za fourku, meni jedan od najlepshih iz tog vremena. Cafe je treba da ide drugacije ali je ipak drugar presudio. Ja sam hteo rep od farbacha da uzmem i  josh vise sati da potrosimo....sic sa trostrukim stepovima, neke stare heble da mu stavim, da skinem koji cm sa prednje vile, Spremio sam skicu zza repliku Dunstalla i tako....meni neki bitni sitni detalji..

easy

profi uradjeno koliko ja mogu da zakljucim. nego su bile ispred onog kombija pa nisam lepo mogao da slikam i onda preskocio.
turi neke slike ako imas

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Lazic

tek sad si video...:o menjaj naoèare...:P

ЯЭВОЛУТИОН

ma video je ranije, nego od udarca u dzip se nekih stvari ni ne seca....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

K0le

Ne znam jel BILO , ali slike su......  :o
Da se pare oci..  :D

http://www.rastec.nl/Inspiratiehoekje

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Zverinjak II


ЯЭВОЛУТИОН

nije....lazes...mator covek a laze....ventili su bili u glavama.....sram te bilo :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Nije znao Viæa da metne ventile u glavu, ti la¾e¹...ha-ha. ;D

ЯЭВОЛУТИОН

E da znas da cu da mu kazem......rekao je da je glave radio neko , pre nego sto je motor dosao do njega.....doduse ja sa prestravljen ipak morao da pregledam da li je spakovano kako treba, da nije Vica nesto stelovao :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

danas bio pijacni dan i ja reko ajd da odem da vidim sta se nudi:









sve tri su bakice vozile na pijacu.  [rofl] [rofl]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

varam se ....uljni hladnjak nije bio serijska oprema....pojavio se kao takva tek kod 1150 modela....ali je na gsx1100 katani postojala cel apriprema i prodavali su ga kao dodatnu opremu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY

...od koliko su zvanicno ''babe''... 30+ ?  [neampojma]

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Decembar, 2013, 13:20
varam se ....uljni hladnjak nije bio serijska oprema....pojavio se kao takva tek kod 1150 modela....ali je na gsx1100 katani postojala cel apriprema i prodavali su ga kao dodatnu opremu...

pretpostavljam da se radi o katancetu...  [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

a dans sam ga i olaksao za kilogram.....otprilke sam toliko gita i farbe skinuo  sa rezervoara...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Decembar, 2013, 14:19
a dans sam ga i olaksao za kilogram.....otprilke sam toliko gita i farbe skinuo  sa rezervoara...

ima se moze se  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

najgore je sto moram da peskarim plastike jer i one imaju jedno sest slojeva raznih farbi....sve to ce odloziti farbanjedo proleca....tako da cu morati posle nove godine da ofarbam ram, kako bi mogao da pakujem ostalo , a da farbanje plastika i rezervoara saceka ....mrzim remecenje mog zacrtanog plana....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Decembar, 2013, 15:10
najgore je sto moram da peskarim plastike jer i one imaju jedno sest slojeva raznih farbi....sve to ce odloziti farbanjedo proleca....tako da cu morati posle nove godine da ofarbam ram, kako bi mogao da pakujem ostalo , a da farbanje plastika i rezervoara saceka ....mrzim remecenje mog zacrtanog plana....



jbg retko kad se desi da kod restauracija sve ide po planu. [neampojma] a ti nemo si lenj nego turi neku sliku da parimo okice u dugim zimskim vecerima [hello]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Jun, 2013, 14:02
evo slike







tek sad sam primetio da imas marsocchi ag strade pozadi... znas li gde mogu da se dobiju repair kit za njih i po kojoj ceni?
sa gs om je dosao par al sam ih promenio i kupio nove hagon amortizere. medjutim, kada mi je farbach radio moleraj i njih sam poturio pod pistolj i sad razmisljam da ih remontujem i nabacim na bakicu.
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo