Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mirca

 Baba ili deda?
Malko prepravljano...


(Powered by frubar.net)


ЯЭВОЛУТИОН

nemoj te unistene da kacis.....samo babe, bez hirurskih intervencija.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mirca

  O.K. Necu vise da kacim nijednu sliku.
Ovo moram da kazem pa makar me i banovali:
Znam da ovakav izgled rednog cetvorocilindrasa svakoga asocira na unisten ili secen motor ali moja je prica sasvim drugacija.Ja ovaj motor nisam ni sekao ni unistio vec naprotiv,vratio ga u zivot. Kada sam ga kupio bio je skroz razvaljen u bukvalnom smislu,pa samim tim i jeftin(jedan od razloga sto sam ga kupio),tako da vratiti motoru originalan izled,nije bilo moguce(delova za unitraka maltene nema nigde),pa sam resio da ga spasem otpada i da ga vratim u zivot sa drugacijim izledom(verujem da je za nekoga ovo svetogrdje ali...).Copere i stare motore sam oduvek voleo(ukusi su nam razliciti,jedino je ljubav prema motorima ista) pa je tako i ovaj Unitrak ispao kakav je ispao. Ja ipak mislim da je dobro sto sam ga vratio u zivot,.....a mozda i nije.....

AndreyRR

Ban ti negine za ovakav recnik,u cemu je tvoj problem
pa moras da vredjas.Sto si odmah digao nos  [neampojma]

mirca

  Nisam digao nos,daleko od toga,volim i ja da se zajebavam,pa makar morao i na svoj racun....
Sta da radim kada obozavam da brusilicarim....
Nisam se nesto bas do sada uk;jucivao u rasprave na forumu ne zato sto ne volim da se salim,nego zato sto selicno ne poznajemo pa da ne bude neka neprimerena sala....
p.s. koliko sam shvatio off-ovanje teme ja dozvoljeno..

AndreyRR

ajde bre opusteno samo sam te provocirao sale radi,kao
da je bitno da li nas znas ili ne bice prilike po skupovima
MM-a i putesetviima  ;D ;D ;D ;D [cheers]

mirca

 o.k. uvek spremam za druzenje i pivo...

zmiya


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mirca poslato 13 Februar, 2012, 21:53
  O.K. Necu vise da kacim nijednu sliku.
Ovo moram da kazem pa makar me i banovali:
Znam da ovakav izgled rednog cetvorocilindrasa svakoga asocira na unisten ili secen motor ali moja je prica sasvim drugacija.Ja ovaj motor nisam ni sekao ni unistio vec naprotiv,vratio ga u zivot. Kada sam ga kupio bio je skroz razvaljen u bukvalnom smislu,pa samim tim i jeftin(jedan od razloga sto sam ga kupio),tako da vratiti motoru originalan izled,nije bilo moguce(delova za unitraka maltene nema nigde),pa sam resio da ga spasem otpada i da ga vratim u zivot sa drugacijim izledom(verujem da je za nekoga ovo svetogrdje ali...).Copere i stare motore sam oduvek voleo(ukusi su nam razliciti,jedino je ljubav prema motorima ista) pa je tako i ovaj Unitrak ispao kakav je ispao. Ja ipak mislim da je dobro sto sam ga vratio u zivot,.....a mozda i nije.....
Kako nema, pa imam skoro celog unitracka 750 u delovima....rezervoar, plastike, far, konstrukcija fara, rep, podrep, prednju felnu (eno visi u semaforu na zidu) zadnju viljusku, stopku, sediste....sve osim retrovizora, satova  i zadnjeg tocka i paljenja i reglera.....a ti kazes nema...imam jos jedan tanku ui prvoj farbi...
Pozdravljam ja to sto si ti napravio, ali to je vise za temu "kako sam vratio u zivot" ili"custom od unitracka"...a ne za temu "volim stare motore onakve kakvi su napravljeni" na sta se odnosila i rec "babe" u naslovu....
pozz....
i nemoj da padas u vatru
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Peki

Juèe u ordinaciji Dr. Bokiliæa sastavismo i moju bakutu




















baha

 [clapp]....extra...zelim ti mnogo,mnogo kilometra...
Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

dr32

Dobra tema,nije lose znati kako je to nekad bilo.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Picasoo

Citat: dr32 poslato 02 April, 2012, 02:09
Dobra tema,nije lose znati kako je to nekad bilo.
...jos uvek je ;)

Cestitke Peki...samo napred!!

stilgar

YAMAHA RD350LC
RD 350 LC THE SWEET SOUND OF 30 YEAR OLD MICRONS
30 godina joj je tek al izgleda i zvuci lepse no mnogi danas, kako bih ja ovo rado voleo da posedujem  :'( :'( :'( :'( :'(

gogo42

Sve ima svoju cijenu,, stupi u kontakt preko Youtube, mozda covjek i proda :D
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Raja

Moze jos jedan deda.GSX750E 1981.Motor nikada nije otvaran,cak ni lamele nisu menjane 100000km

Zverinjak II

Citat: revolution poslato 16 Januar, 2012, 12:37
Kako je to cudno...gomila ljudi kad pogleda ovakav motor, reaguje sa ufff   kako je dobra....ali kad treba da plati takav motor par hiljad , onda je vec druga prica....svima su bitne performanse, kako lezi koci ide....sve sam rossi do rossia....ovakav motor ce u sivilu plastika biti izdvojem ... i bice lep i za dvadeset godina...

Isto je i sa Monikom Beluèi.Svi kada je vide bi da je `raju a kada saznaju koliko ko¹ta na mesec dana kazu samo: UFF.

krsta63

Civilna Suzana u rezervi

[attachment deleted by admin]

UFF

Citat: Zverinjak II poslato 20 Novembar, 2012, 20:07
Citat: revolution poslato 16 Januar, 2012, 12:37
Kako je to cudno...gomila ljudi kad pogleda ovakav motor, reaguje sa ufff   kako je dobra....ali kad treba da plati takav motor par hiljad , onda je vec druga prica....svima su bitne performanse, kako lezi koci ide....sve sam rossi do rossia....ovakav motor ce u sivilu plastika biti izdvojem ... i bice lep i za dvadeset godina...

Isto je i sa Monikom Beluèi.Svi kada je vide bi da je `raju a kada saznaju koliko ko¹ta na mesec dana kazu samo: UFF.

pa to tvoj prijatelj darko prica kako nista osim najacih modela nije bmw a kad treba da se izuje za njega on ipak opet kupi opel dizel
cemu onda uopste ta prica koji qrac?