Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

KIZA69

Citat: revolution poslato 08 Decembar, 2011, 10:50
Verovatno ce vam u startu naslov teme zvucati cudno, ali oduvek sam poistovecivao moje motore sa zenama....kad ih volim. Zapravo uvek sam varao zene sa motorom, pa iako je rec motor muskog roda, motore sam zvao zenskim imenom (psihopatologija ), Suzana, Kawa, Yamahirija, Besica, Hondaja....i sl.
E posto nesto ne mogu da se emotivno vezem za ova plasticno aluminijumska govna sto danas proizvode, sa ogranicenim rokom trajanja, onda sam se vezivao za Gvozdenke....narodski receno gvozdene motore. E a posto to sto ja volim ima 30 i kusur godina, zargonski receno ih zovem BABE...matorke.
Evo ja cu da krenem. Ovako je izgledala kad sam je uzeo:




ovako kad sam spakovao motor



a ovako ove godine...ostaje jos neka sitna dorada i registracija sledece godine..




jbte bre...hoces li se videti na nekom od skupova???mislim,svako od nas voli da se kurci sa onim sto ima,ali ovo tvoje se retko vidja(u ovako dobrom stanju)izbaci je na neki zapadni sajt-udavice te od poziva..pitam te zato sto te nikad nisam videovan dvorista sa tim cudom,doduse kad sam svracao jos uvek je bila u work in progress,aLI BRE JA SAM NAJSRECNIJI TAJ DAN KAD KRECEM NEGDE NA SKUP...ZLATIBOR MI JE JEDAN OD NAJJACIH,mada ni ostali netreba da se ostave po strani!!jebes izlazak do kafica u centru i sl...to treba da se tera bre...open road-free mind!
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

Citat: Vlajko poslato 27 Decembar, 2011, 12:45
Evo je moja dobrodr¾eca teta..



ovakvu istu sam imao...sto je prodadoh jebo me pas!!!
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

assumption is the mother of all fuck up...!

bokilic

Citat: KIZA69 poslato 05 Januar, 2012, 09:54
moja bivsa baba,,..
aj neseri da si je imo :P,,,sto lici na moju bivsu...hondicu.....
brmmmm

Vlajko

Upoznao sam lika u Balanseru..
sada¹njeg vlasnika..

A majku mu i ja imam ulegnuæe na istoj strani rezervoara..

Drvo mi nije dalo da padnem  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

NesaFZR

svaka cast za temu,kad provalim kako se slike postavljaju stavicu i ja neke moje bakice,naravno negovane,do duse i sad vozim  odnegovanu bakicu iz88 fzr 1000,boldorka 750 81 je zavrsila u bg i vozi se jos uvek,

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: NesaFZR poslato 08 Januar, 2012, 22:49
svaka cast za temu,kad provalim kako se slike postavljaju stavicu i ja neke moje bakice,naravno negovane,do duse i sad vozim  odnegovanu bakicu iz88 fzr 1000,boldorka 750 81 je zavrsila u bg i vozi se jos uvek,
Jako lako otvoris nalog na nekom od imageshack,photobucket, ili necem slicnom , uploadujes tamo pa iskopiras IMG code u post....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

dodaj.rs
pise mu sve na srpskom pa ne moze da se zajebe i ne treba nalog

chengelle

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

chengelle

Posto kolega Nesa ne moze da se snadje,ajd ja da postavim u njegovo ime!!!!

[attachment deleted by admin]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

AndreyRR

pa ovo nije baba ovo je devojcurak  ;D ;D

chengelle

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

lacky

A jel se raèuna i deda ?

[attachment deleted by admin]
Lacky

chengelle

 Evo jos jedna Nesina Masina!!!!
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

NesaFZR


chengelle

Evo jos neke devojcice

[attachment deleted by admin]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

NesaFZR

Citat: revolution poslato 09 Januar, 2012, 10:37
Citat: NesaFZR poslato 08 Januar, 2012, 22:49
svaka cast za temu,kad provalim kako se slike postavljaju stavicu i ja neke moje bakice,naravno negovane,do duse i sad vozim  odnegovanu bakicu iz88 fzr 1000,boldorka 750 81 je zavrsila u bg i vozi se jos uvek,
Jako lako otvoris nalog na nekom od imageshack,photobucket, ili necem slicnom , uploadujes tamo pa iskopiras IMG code u post....
hvala ti snaso sam se

NesaFZR

Citat: AndreyRR poslato 10 Januar, 2012, 23:28
pa ovo nije baba ovo je devojcurak  ;D ;D
pa nije bila devojcurak,nemam ovde slike od boldorke 750 koju sam isto sredjivao

chengelle

Citat: AndreyRR poslato 10 Januar, 2012, 23:28
pa ovo nije baba ovo je devojcurak  ;D ;D
Devojcurak od 25 leta!!!! malo falilo da ostane Usedelica, ali je Nesa dohvati u svoje ruke i Podmladio je!!!!
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!