Glavni meni

Agregat GSXR1100 uljara

Započeo sasafilipovic, 26 Novembar, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasafilipovic

Kupujem ispravan agregat za GSXR1100, uljani. Samo realne ponude, ne interesuju me preterane cene od 300+€. Samo agregat, bez papira, mo¾e i bez menjaèa. mo¾e i bez deklija... Mo¾e i zamena za moj neispravan uz doplatu.

Jocika

Pitaj Havarisan-og  mozda ima...

mohikanac

Ne interesuje te agregat od 300 evra,iskreno i za 300 evra nece niko da proda a da valja...

Havarisan

ja moj prodao za 300 ili 350 vec sam zaboravio

mohikanac

Citat: Havarisan poslato 26 Novembar, 2011, 21:14
ja moj prodao za 300 ili 350 vec sam zaboravio

Dobro ti se ne racunas,kod tebe je sve upola cene :)...300 evra to malo skuplje nego za yuga :)..

ЯЭВОЛУТИОН

Taj motor i realno i nerealno ne vredi vise od 300-350 evra.....da je 600  mozda bi isterao vise jer ide u bandita...ali ovako tesko.mada se tesko nalazi dobar uljani 1100....a zasta ti treba, ako smemo da znamo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

imam ja,,al bar 400e,,, i to je u ramu moz i da se proba....ide ko suntav...
mada realno radilica mu vredi samo 200e,,bez klipnjaci...
nego jel to za ivana...
brmmmm

vani

jeste Borise za mene je,ko bi se drugi jebavao sa krsevima...

bokilic

hee,,ondak je 800 :P
haaa
strpi se jednomesec dana i eto proverenog dobrog agregata :))
brmmmm

vani

ma brate strpecu se ja i vise,ali samo da imam neku nadu :D

sasafilipovic

Citat: Havarisan poslato 26 Novembar, 2011, 21:14
ja moj prodao za 300 ili 350 vec sam zaboravio

za 300€ si ga prodao, zato i smatram da je to realna cena, e sad, kad ga Ivan nije kupio odmah neka se zlopati. Barem je nauèio da skida i motnira agregat br¾e nego u Suzukijevoj fabrici  [rofl]

sasafilipovic

Nego koliko je komplikovano namestiti 750 vodeni na ram od 1100 uljani. Za 250€ mo¾e da se naðe takav.

Havarisan

nije komplikovano, samo ti treba hladnjak i jos kojesta.

ЯЭВОЛУТИОН

Gadja se sve, sto kaze haarija, nego ti nedostaje par delica.....crevca, hladnjak sa ventilatorom , ekspanzioni sud
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

Citat: sasafilipovic poslato 27 Novembar, 2011, 00:58
Nego koliko je komplikovano namestiti 750 vodeni na ram od 1100 uljani. Za 250€ mo¾e da se naðe takav.
A ZAMISLI BAS TAJ AGREGAT JA UBACIO U BAS TAJ RAM SA KOGA CES GA SKIDATI......:P ako ga kupis,,
jes ono fali ce ti par sitnica ali nije strasno,i taj agregat je dobar,
brmmmm