Glavni meni

beciklovi

Započeo farbach, 26 Novembar, 2011, 17:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TT600

Evo i ja kreno. Rekord mi je 23 km nakon mesec dana vozikanja MTB, mesovito asfalt i off road u " Teskoj kategoriji " - imam 108 kg  :-[

http://www.sports-tracker.com/#/workout/milanbarbirovic/afahcr1ohdl3d47k

  ;D ;D ;D

farbach


Ivan1979

Sunce ti ebem zarko ,doterao si ga kao da ces u svemir sa njim  [clapp] [clapp] [clapp]


ps.: jel se glave jajca u ovom procepu?

mkt

bas dobar bajs
od cega je ram

Iske

Farbach, bajk je babaroga. :)

Sad sam se primio, hocu i ja drumasa :)
Ducati mi je lep, al' Hondu teram!
Motor vozim, a bicikl derem!

farbach

Ram je karbon. Karbonski su i volan, sticna i sediste.Taj model je vozio Armstrong na tur d fransu pre 10 godina. Ovaj je i bio US Postal limited edition. Od originala je ostao samo taj ram i viljuska. Ostalo je sa cikloberze i sa aliexpressa. Sledece i poslednje sto cu da zemenim su tockovi. Fotosopirao sam kako ce da izgleda.  
Od novembra sam presao 3000km.


http://s13.postimg.org/usz9923iv/P1200068.jpg


Plazma Keks

nije ti neudobno to karbonsko sediste?

farbach

NIje. Imam ulozak na gacama i drugo i vaznije, nikada ne vozim bicikl da se vozam, nego treniram. Svo vreme sam na nogama, a dupe je samo ovlas na sedistu. Za neko vozanje po gradu, u civilnom odelu, je ekstremno neudobno. Profilisano je tako da ne zulja samo kada lezim na biciklu.

farbach

trek je na prodaju. broj 58. 700 novaca.

Plazma Keks

trenutni izgled mog bicikajla ;D



Slaninar

Citat: farbach poslato 13 Jun, 2014, 22:15
trek je na prodaju. broj 58. 700 novaca.

Uzima¹ drugog druma¹a, ili hoæe¹ neki za ¹umu?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

Uzeo sam ram. Ako ne prodam Trek prebacicu grupu i tockove,  pa prodati samo ram i viljusku. Mozda je to i boje, ne mogu da nadje ni jednu dobru a jeftinu grupu.Na cikoberzi su evropske cene.

Slaninar

Jesu - otimaèina.

©to se grupa tièe, iskusan èovek mi je savetovao Soru - ka¾e da ni¹ta bolje ne treba, osim za trkanje. Ja sam uzeo 105, lepo radi, ali i ko¹ta. ©amaraljke par su 200 jevreja nove.  Mada su meni Ultegra najbolje legle na rukama. SRAM i Campagnolo nisam probao, to mi je egzotika.


S tim ¹to sam ja vi¹e za frankin¹tajn varijatnu - stavio sam 28 gume na druma¹a i pak treger. Da mogu siæi i s puta, voziti po kaldrmi i nositi presvlaku sa sobom lak¹e.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

ma divni su...

monsterbnt

Ja cu poceti na mojoj strvini da lupam recke za zgazene hipstere.... Jezivo mi idu na kurac sa svojim ''ja sam najveca faca, vi ostali pocrkajte'' stavom... Juce se jos jedan kurcio sa svojom starudijom ispred mene i bio zgazen...
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

kakav si ti maco muskarac...

Slaninar

Citat: Plazma Keks poslato 16 Jun, 2014, 11:06
kakav si ti maco muskarac...

[rofl] [rofl] [rofl]

Ne volim ih. Kad su krenuli da otkrivaju "singl spid" bicikle....       [samoubistvo]
Pa svr¹avanje na stare Rogove....   pa postaju "biciklisti"... joj....      :violina:




montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen