Glavni meni

beciklovi

Započeo farbach, 26 Novembar, 2011, 17:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

aj pitacu ortaka gde je to nabavio ako ti nesto znaci

Slaninar

Znaèi. Gde i po¹to. Posebno mi je te¹ko naæi 19 zuba zupèanik za fiksi. Evo za¹to je dobro da bude neparan broj, za¹to ¹to veæi:

http://www.surplace.fr/ffgc/

Guma se ravnomernije tro¹i.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Zeljkamp

Jel imaju negde u Beogradu Schwalbe unutrasnje gume ili da narucujem od Jankovica ?
TwinZ Auto & Moto


Zeljkamp

Mogu i Continental, samo mi reci gde da ih nadjem ?

Potrebne su mi one sa Presta ventilom. ;)
TwinZ Auto & Moto

Slaninar

Schwalbe su poèeli da fu¹ere sa gumom, ali unutra¹nje su im najbolje ¹to ima da se kupe kod nas. Svaka preporuka.

Jankoviæ ne naplaæuje po¹tarinu ako se naruèi preko nekog iznosa mislim.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

planet bike. bilo koji ;)

Zeljkamp

Ok, za gume cu sutra da zvrcnem Jankovica pa da vidim sta kaze. U sucaju da omane, idem u Planet po Conti-a.

Jel ima neko da preporuci nekog dobrog servisera u Beogradu ?
TwinZ Auto & Moto

Slaninar

Citat: Zeljkamp poslato 13 Jul, 2013, 01:12
Ok, za gume cu sutra da zvrcnem Jankovica pa da vidim sta kaze. U sucaju da omane, idem u Planet po Conti-a.

Jel ima neko da preporuci nekog dobrog servisera u Beogradu ?

Jankoviæ ima sajt.
Prijavi¹ se, naruèi¹ preko web-formulara. Oni spakuju, stigne kuriskom slu¾bom na adresu. Kulturica. Mislim da imaju i popust na dosta unutra¹njih (ja se snabdeo za sva tri bajsa). :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

Citat: Zeljkamp poslato 13 Jul, 2013, 01:12
Ok, za gume cu sutra da zvrcnem Jankovica pa da vidim sta kaze. U sucaju da omane, idem u Planet po Conti-a.

Jel ima neko da preporuci nekog dobrog servisera u Beogradu ?
hm, imas marka u planet bikeu u dunavskoj...
mada ni za njega ne znam koliko je dobar jer uglavnom sve sam popravljam na biciklu...

Zeljkamp

Video sam na sajtu ali me interesovalo da li ima negde u Beogradu. Umrla mi zadnja guma pa sam hteo sutra da odem i da je kupim, mada nije drama i da je sacekam dan ili dva. ;)
TwinZ Auto & Moto

Plazma Keks


Zeljkamp

Bio sam u Planetu prosle godine da mi srede zadnji amortizer ali slaba vajda od njih za Fox. Sada mi treba kontrola kocnica. Potonule su mi rucice i kapiram da je to zbog plocica ili zbog manjka ulja u sistemu koje mi je iscurelo prilikom transporta bajka.

Krpljena mi je rezerva u torbici ispod sica a ovu necu da krpim. Jebo par stotina dinara. Imam preko 100kg i ne bih da se vozim na krpljenoj ako ne moram.
TwinZ Auto & Moto

Plazma Keks

Fox, mozes samo u NS-u....
pokusavao sam i ja da resim curenje na mom ali ne vredi, tamo gde nabavljam zaptivke, ne mogu da mi naprave jednu specijalnu manzetu i onda opet curi... jedinu mogu ulje da zamenim...

Zeljkamp

Komplet gumica za moj Fox je na ebay-u oko 10e, mozda i manje ali nema ko da ga zameni, jedino da teram bajs u NS a to mi se ne radi jer mi amotrizer radi i zbog toga mi nije hitno. Sada mi treba neko ko ce da mi kocnice sredi i ulje da dospe. Uradio bih ja ali ne znam koliko ulja da sipam.... :)
TwinZ Auto & Moto

Plazma Keks

gumice mogu ja da ti zamenim na amortizeru.
sada zavisi koje kocnice imas, ako su shimano, mozes i sam. sipas dok ne prelije, a ako su avid ili magura, moras u servis.

Zeljkamp

Magura...

Jesi li nekada radio Fox RP23 ?
TwinZ Auto & Moto

Plazma Keks

nisam ali znam da nije komplikovaniji od dhx5.0 air ;)

Zeljkamp

Ima i uputstvo za reparaciju na youtube-u. ;)

da teram kod Marka za kocaljke ?
TwinZ Auto & Moto

Plazma Keks

da, teraj kod njega. ali ga pitaj da li ce praviti problem to sto za magure ide neko njihovo mineralno ulje