Glavni meni

policiji stigli novi motori - presretaci

Započeo dzimika, 15 Novembar, 2010, 18:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Citat: UFF poslato 15 Novembar, 2010, 20:34
A sta fali ostalim prozvodjacima jakni?
Mora dainese? pa da najskuplje su pa moze i najvise da se neprimetno ugradi u cenu
Nepotrebno kurcenje i fenseraj

Pa koji si ti kurac kupovao dainese onda? :D


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Serdjo Fiva

Citat: lencuga poslato 15 Novembar, 2010, 20:33
saradjujes sa murijom  :o :o :o [ljutko] [offtopic] [warning] [neee]

Hahaha, ne u to smislu :) , radio sam Crnogorcima uniformu, pa krenuo i sa nasim. Kad sam poklanjao, bilo je sve ok, dok nisam poslao racun.. Da te ne davim, suvise je komplikovano.  

Serdjo Fiva


zodiac

Prijatelj je zao drug

KIZA73

#45
Dobri su za potpalu [rofl]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

sloper

ovaj plavi pandur od stomaka jedva uhvati ruèke kormana

baèena para, ¾alosno

UFF

Citat: Kanarinac poslato 15 Novembar, 2010, 20:41
Citat: UFF poslato 15 Novembar, 2010, 20:34
A sta fali ostalim prozvodjacima jakni?
Mora dainese? pa da najskuplje su pa moze i najvise da se neprimetno ugradi u cenu
Nepotrebno kurcenje i fenseraj
Pa koji si ti kurac kupovao dainese onda? :D

Pa ja sam kupio da se kurcim :D

a i zato sto je najkvaliettnije i lepo i udobno a moja jakna samo kosta 670e (slicna njihovim sa titanijumskim protektorima na ramenima)

koliko su i pantalone i rukavice i cizme i kacige ?

pa onda sve to puta neznam koliko ih ima....


Kengur

Pola njih ce poskidati golfovi 2ke i jugici, pola od pola traktoristi, a ovaj bedni ostatak nece sigurno jurcati po avalskom da nekog stigne... U gradu ce nas drkati za zutu i provlacenje, i to je to...

Voleo bih da na kraju sezone naprave intervju sa njima da vidimo sta je i koliko ostalo od motora...
Iskreno zelim im puno srece na litrama... Nadam se da ih nece povrediti neki traktorista ili neki turbo dizel golf 2...

lencuga

Citat: sloper poslato 15 Novembar, 2010, 20:57
ovaj plavi pandur od stomaka jedva uhvati ruèke kormana

baèena para, ¾alosno

to nam je drug sa foruma, ogrebao se za krug, inace malo saradjuje sa njima :D:D:D
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

dul-boy

Moje iskustvo je panduri motoristi kad vide iskusnog bajkera u full opremi ne prave nikakav problem ...pa i oni voze ...imaju razumevanja...skroz korektni za nase uslove...u iscekivanju staze...ZALI BOZE ALVIROVICA ...i one njihove zajebancije...

Gile_ExtremeBoy

Neka bog pomogne skuterasima, oni su glavna meta novih exorcista.  [djavo]
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Gile_ExtremeBoy

– Sa polo¾enim ispitom za A kategoriju dete ne zna da vozi dvotoèka¹. Zbog toga je va¾no vaspitati decu da se bezbedno pona¹aju u saobraæaju, ali imati uvid u to kako se pona¹aju – ka¾e Pantoviæ.


Naravno da nije dovoljno, zato uvode ZLOBS kako bi bila adekvatnija svota novca za polaganje, kojom se podmiruje bezbednost ucesnika u saobracaju. >:(
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

UFF

Ko ih jebe, nek kupe pravi motor   ;D    [rofl]


nadam se da shvataju da sam se salio

dul-boy

a uffu dajte zena da ne izgine na motoru za dz`

sloper

ja bi im poskidao te kamere, mnogo mi se svidjaju

bolje bi legle na mom motoru,

Ivane, sla¾e¹ se ? ;)

SSZGO

Citat: zodiac poslato 15 Novembar, 2010, 20:01
Citat: Dr. Pop poslato 15 Novembar, 2010, 19:18
neverovatno umesto da ljudima daju ¹ta da jedu oni policiji kupuju motore da se kurèe po gradu.......

Bravo. U sridu.


ljudima ne treba dati da jedu

ako ljudi nisu retardi za hranu mogu da obezbede

imaju za DZ srednje i osnovne skole, mora da postoji neka selekcija

ako ne mogu da obezbede hranu, moraju bolje da se koncentrishu, u nemackoj i okolini ima i par kampova za koncentraciju...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gavrolini

zao mi je samo sto ce se samo povecati broj poginulih sa motora. Daleko od toga da zelim nekom zlo ali to je realnost....pogotovo sto su im motori odranjeni prilicno neprimetno,tamni bez drecavih boja u crnoj opremi su prava meta za bele golfove dvojke.

Laki-zr

Ima i u zr cak 1 pegaso i 2 pigaio free sa blokadom na 45 :D lik (pandur) koji vozi pegasa ima i svoj motor i bajker je tako da nemamo problema sa njim i srkiju je radio uvidjaj kada se slupao sa zzr-om,i sta mu je rekao pandur....sve sto mozemo psacemo... :D

ZEMUNAC

drago mi je samo da su dobili dobru opremu,pa taman vozili i bicikle...zao mi ih je bilo kada ih vidim na onim bembarama samo u koznim odelima...
Its way more fun to ride a slow bike fast... than a fast bike slow.