Glavni meni

policiji stigli novi motori - presretaci

Započeo dzimika, 15 Novembar, 2010, 18:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzambo


lencuga

i pezoe kad su dobili raskantali su ih za godinu dana. mogu da mislim sta ce raditi sa motorima.
e sad kad bi mi dali 5000 eura mesecno i dozvolu za ubijanje......
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

zodiac

Citat: Dr. Pop poslato 15 Novembar, 2010, 19:18
neverovatno umesto da ljudima daju ¹ta da jedu oni policiji kupuju motore da se kurèe po gradu.......

Bravo. U sridu.
Prijatelj je zao drug

UFF

Citat: johnynovak poslato 15 Novembar, 2010, 19:37
ne mogu naked da voze, nece onda imati gde kamere silne da sakriju koje se sada "ne vide"

Da bas se "ne vide"

I Dzambo sta ce im ovo ako ce samo da slikaju?

Nadalina

Nije da vredjam iciju inteligenciju, ali, jesu li oni noooormalni?!?!?!
Prvo- upotrebna vrednost ovih motora je skoro pa ravna nuli u nasim uslovima.... Po kojim putevima oni misle ovo da voze!? Jedino autoput, i to mozda.... Po gradu ovim nekoga da stigne.... ha ha... Sto rece, cini mi se Uff, aj niz stepenice ili preko parka ovime... buahahahahaha
Zatim, provlacenje i ostalo... ha ha....
Dalje, motor kao motor, a pogotovu ovakav ne moze da se vozi tokom cele godine! I, mooolim sad bez onoga, sta moze motor da se vozi i po snegu... Ma, bre, nisu normalni....
Kao, fazoni iz Grcke... pa, lako je Grcima kad im je i zima suva i bez leda... putevi do 00...
Ovi nasi ce ovo da skrse i pre nego mi mislimo...
Ali, svaka cast onome ko je odradio ovu 'genijalnu' ideju... Ko zna koliko se on ugradio u sve ovo....
Ipak, nije njemu bitno da narodu bude bolje... Vec da njemu bude najbolje! ;)
Dzukela u podznaku

UFF

Najpamtnije bi im bilo da odmah dovedu nekog stunera da im pokaze kako da naprave kaveze a da poskidaju i prodaju plastike dok jos vrede nesto

Ili da bar pre pustanja na ulicu svima ugrade ovo:

zodiac

Nesrecni K9 GSXR ce postati najomrazeniji motor na ovim prostorima, bice brzo provaljeni ;D
Prijatelj je zao drug

UFF

Nadalina asfalt u grckoj je klizav ko led ;)

Kanarinac

A ja bas resio da predjem na k8 ili k9 :((( Do duse 600 :)))

Mislim da ce ovo da se ganja po auto-putu ili eventualno u nocnoj smeni, kad marsovci zavrse.

A sto se odrzavanja tice, ne verujem da ce to biti problem da iskesiraju, a i nece bilo kome dati da ovo vozi.

Dzambo

Znam ja cemu ti motori sluze. Da lako stignu i svakodnevno lincuju Pavela.... :D :D :D

dzimika

uff, nije svuda klizav, vozio sam po ekstra asfaltu na lefkadi
klizav je u solunu gde je stalno preko 30stepeni zbog konstantnih guzvi u gradu i atini isto, ali kad izadjes iz grada onda je dobar a i grcka policija vecinom koristi enduro motore koliko sam ja video, recimo voze novi TA700 na lefkadi, voze i hard enduro na zakintosu, imaju svakojakih
lako cemo mi sa nasim enduracama niz stepenice i preko zemlje i trave ali oni nece nas ni juriti vec najvecim delom ljude koji divljaju sa r-ovima na zadnjem i slicno
mada nije iskljuceno da pojure nekog zato sto mu se digla ona stvar

Kanarinac

Nego jel ima neko parce magneta da mi da? Od zvucnika ili tako neshto? Napravio sam tablicu na sarku al sarka nikako da zardja :)))) Ozbiljan sam :D

Serdjo Fiva

S obzirom da na neki nacin saradjujem sa njima, imao sam èast da probam jednog sa predjenih èitavih 19km. Dobili su i Dainese jakne i pantalone koje su im prodate za (ne mogu ni da kazem  :o koliko ) Momci koji voze su skroz korektni, ne pada im na pamet da se jurcaju sa nekim. Rade svoj posao i briga ih. Spremni za razgovor,tolerantni i iskreni. Zasto iskreni ; Kroz pricu, ili aj da citiram : Zabole me da jurim nekoga, treba da poginem, dali mi 1000 kubika, a do juce vozio raspalog BMW-a. Jos u subotu me teraju da idem u Grcku, da se ucim po stazi da teram ovo gov...o od 190 konja. I uvukli nas u ovu kozu, guzica mi se oznojila.. Ali sto ideee.

E, i odmah posle toga kad je krenuo, za malo da me udari [doh].. Ma momci su ok, verujte mi...

Serdjo Fiva


lencuga

bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

UFF

A sta fali ostalim prozvodjacima jakni?
Mora dainese? pa da najskuplje su pa moze i najvise da se neprimetno ugradi u cenu
Nepotrebno kurcenje i fenseraj

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lencuga

bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

Dzambo


lencuga

pa nek promeni drzavu i radi sta hoce na moju ne sme  [djavo]
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan