Glavni meni

aluminijum 10x10cm 4mm debljine

Započeo Dutchman, 24 Novembar, 2011, 03:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dutchman

kupujem ili primam na poklon ili u zamenu za pivo po zelji ... parche aluminijuma 10x10cm 4mm debljine ... treba da napravim distanc plochu za cilindar na skuteru jbg ... ako neko ima nek se javi ...

pero rep


Imam ja,daj adresu da ti posaljem!Moj tel.065/6127000 :)

Dutchman


dzimika

zar ne bi trebalo da bude dural a ne obican?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: dzimika poslato 24 Novembar, 2011, 12:31
zar ne bi trebalo da bude dural a ne obican?
A zasto dural....pa ne nosi nista, niti trpi neko opterecenje.....mogao bi i od kartona da bude ako je dobro upresovan.....ide ispod cilindra, kao distanc...verovatno ubacuje neki aftermarket klip, pa steluje prelive kako  on hoce
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

ja sam mislio da stavlja distanc za kocioni cilindar pa reko treba nesto cvrsce
ako ide za za cilindar na agregatu onda je ok

Havarisan

Citat: revolution poslato 24 Novembar, 2011, 13:18
Citat: dzimika poslato 24 Novembar, 2011, 12:31
zar ne bi trebalo da bude dural a ne obican?
A zasto dural....pa ne nosi nista, niti trpi neko opterecenje.....mogao bi i od kartona da bude ako je dobro upresovan.....ide ispod cilindra, kao distanc...verovatno ubacuje neki aftermarket klip, pa steluje prelive kako  on hoce
stavio je duzu klipnjacu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Havarisan poslato 24 Novembar, 2011, 14:50
Citat: revolution poslato 24 Novembar, 2011, 13:18
Citat: dzimika poslato 24 Novembar, 2011, 12:31
zar ne bi trebalo da bude dural a ne obican?
A zasto dural....pa ne nosi nista, niti trpi neko opterecenje.....mogao bi i od kartona da bude ako je dobro upresovan.....ide ispod cilindra, kao distanc...verovatno ubacuje neki aftermarket klip, pa steluje prelive kako  on hoce
stavio je duzu klipnjacu
a moz i tako....a na sta to tura.....kad nije mogao da nadje oridjidji
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dutchman

mogo da nadje original ali nije hteo da plati :D ova sa ugradnjom i balansiranjem radilice jeftinija nego oreginal na ebay.de ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Dutchman poslato 24 Novembar, 2011, 21:58
mogo da nadje original ali nije hteo da plati :D ova sa ugradnjom i balansiranjem radilice jeftinija nego oreginal na ebay.de ;)
za cega bre jeftinija....koji skuter
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar


Dutchman

italjet formula 50 ... burgman ne crkava od kako sam mu stavio nove klackalice :D najbolja investicija ikad ...

Dutchman

stiglo parche , i josh jednom hvala puno kolega na divnom gestu

ЯЭВОЛУТИОН

italjet....zar nije franco morinni agregat...to ne bi smelo da bude problem...to je kao na katani ...iamo ja neku klipnjacu komplet sa bolcnom i lezajevima....otisao mi kraj do variomata  [zvizdi] [zvizdi]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

ako nekome treba dural 1 klasa, neka mi se obrati. bar 1 godisnje svracam na jedno mesto gde ga koriste u ogromnim kolicinama, ali nmg bas velike komade zbog obezbedjenja.

Dutchman



Da se josh jednom zahvalim , isekao sam aluminijum kod ortaka na CNC glodalici , ako nekom bude trebalo slichno po povoljnim cenama to je pechatorezachka radnja na Bulevaru kralja aleksandra prekoputa Vukovog parka gde je ranije bila tramvajska stanica , ima reklama pa se udje u pasaz ...

slika da ne ispadne da sam kukao bez razloga :D

aca-pn

Citat: Plazma Keks poslato 26 Novembar, 2011, 15:23
ako nekome treba dural 1 klasa, neka mi se obrati. bar 1 godisnje svracam na jedno mesto gde ga koriste u ogromnim kolicinama, ali nmg bas velike komade zbog obezbedjenja.
Treba meni da pravim podizace (raiser) kormana, dva parceta 50x50x25mm

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: aca-pn poslato 05 Decembar, 2011, 23:38
Citat: Plazma Keks poslato 26 Novembar, 2011, 15:23
ako nekome treba dural 1 klasa, neka mi se obrati. bar 1 godisnje svracam na jedno mesto gde ga koriste u ogromnim kolicinama, ali nmg bas velike komade zbog obezbedjenja.
Treba meni da pravim podizace (raiser) kormana, dva parceta 50x50x25mm
Pa lakse ti je onda da uzmes u zemun polju komad duralnog tuljka Fi 50....plafon 500 dinara
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lord_oblivion

Mo¾e neki kontakt, adresa, telefon, link to u munZe ljePo ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11