Glavni meni

Auto trke

Započeo Gašpar, 23 Novembar, 2011, 12:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pajche

Dovezao Asanovic formulu BMW, nju treba videti, melem za oci i usi :)

Kanarinac



Radanovic


VR 46

Twist of wrist!

Radanovic

Kako ih je pokosio ... 7 mrtvih
nekakav reli u Spaniji


VR 46

Mislio sam da smo mi najgori sto se tice gledanja auto trka,ali vidim da nismo,citao sam da su dve trudnice poginule,koliki samo bolid trebas da budes da vodis trudnu zenu na trke...a pogotovu na mestu na kom su moguca izletanja...nemam reci.
Twist of wrist!

Radanovic

http://trke.rs/vozaci-f1-zele-zatvoren-kokpit-u-2017/

I opet prièe o krovovima na bolidima ...
Kad non stop mjenjaju pravila, ni¹ta ih ne ko¹ta da stave krovove, na bar jednu sezonu da vide kako æe se pokazati. ... po¹to je Formula od V12 motora  [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] ... ovo bi bar malo vratilo gledanost, jer bi bili dosta atraktivniji vizuelno, kad veæ nisu s performansama




monsterbnt

Nek im stave i zmigavce da onaj iza lepo vidi kad ce da skrene...
Smrt SVIMA!!!!

viper

Neka stave one robote sto voze motor, umesto ovih sadasnjih vozaca F1 jer su se pretvorili u pickice.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gašpar

Citat: VR 46 poslato 10 Septembar, 2015, 02:53
Mislio sam da smo mi najgori sto se tice gledanja auto trka,ali vidim da nismo,citao sam da su dve trudnice poginule,koliki samo bolid trebas da budes da vodis trudnu zenu na trke...a pogotovu na mestu na kom su moguca izletanja...nemam reci.

©to bolid? Znam brdo ¾ena koje vole da gledaju trke i razumeju se vi¹e od mu¹karaca. Znam i one koje voze. Pritom, koja je razlika izmeðu ¾ene i trudne ¾ene? Za¹to trudnoj ¾eni ne¹to spreèavati? Ako tako gledamo, trudna ¾ena ne treba da izaðe iz kuæe, jer mo¾e da se zaleti neko dete, udari je u stomak i ode sve.. ustvari ne sme ni po kuæi da se kreæe, ¹ta ako padne u kadi, oklizne se i opet problem.

Sve su ovo normalne stvari, na svaku trku odlazi¹ sa rizikom da æe ti se ne¹to dogoditi. Evo poslednja auto trka na Beranovcu, Yugo izleti na pravcu, na samom startu, znaèi nije i¹ao 30km na sat, udari u postolje za brojaè krugova, postolje odleti i pogodi èoveka u nogu. Eno ga tri meseca le¾i, operi¹e se, ... sudbina.

Isto tako, ko se seæa Kraljeva iz neke 2005-2006. godine, moto trka. Sa¹a Duda¹ na pravcu gubi kontrolu i dolazi do ivice staze, publika je na 5 metara od staze (pravac, propisano mesto za publiku FIMovim pravilnikom) i motor iz èasa u èas menja pravac, te levo te desno, te levo te desno... da je oti¹ao levo, pokosio bi barem deset ljudi. Pao je desno, Sa¹a je pao levo i nikom ni¹ta.

Meðutim, ima toga i ¹to ti ka¾e¹ da se ljudi masovno ne pridr¾avaju gledali¹nih zona i da samo tra¾e bolje uglove za gledanje koliko god nebezbedni bili. Ja na primer sa svojom novinarskom akreditacijom mogu da stojim bukvalno gde hoæu po stazama u Srbiji i na propisanim, ali ipak riziènim, mestima na stazama u svetu. Ali ja sam potpisao da sam odgovoran za svoje kretanje i ako me neko pokupi, nikom ni¹ta  ;D

VR 46

Ma kapiram ja tebe sta zelis da kazes,nego ono,ako je vec trudna i to,nek stoji negde gde je bezbedno,a ne na mestu gde je moguce izletanje :D Ma ja nikad necu zaboraviti Batajnicu od pre neku godinu kad je lik na pravcu pre one velike krivine na levo kod boxa usled jakog kocenja izgubio grip na prednjem tocku i proklizao i ide pravo na mene i par drugara a pritom mu se sjebe deklo,iscuri ulje i zapali se,da je bio drvo neko pored,mislim da bih se popeo za 10sec do vrhaa :D
Twist of wrist!

Gašpar

Citat: VR 46 poslato 31 Januar, 2016, 23:45
Ma kapiram ja tebe sta zelis da kazes,nego ono,ako je vec trudna i to,nek stoji negde gde je bezbedno,a ne na mestu gde je moguce izletanje :D Ma ja nikad necu zaboraviti Batajnicu od pre neku godinu kad je lik na pravcu pre one velike krivine na levo kod boxa usled jakog kocenja izgubio grip na prednjem tocku i proklizao i ide pravo na mene i par drugara a pritom mu se sjebe deklo,iscuri ulje i zapali se,da je bio drvo neko pored,mislim da bih se popeo za 10sec do vrhaa :D

[rofl] [rofl] [rofl]


Seæam se toga, ja sam bio na ulazu u parc ferme  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

VR 46

 [rofl] [rofl] [rofl] zajebano bese  ;D
Twist of wrist!