Glavni meni

Auto trke

Započeo Gašpar, 23 Novembar, 2011, 12:54

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pajche

Citat: Radanovic poslato 06 Oktobar, 2014, 23:51
A za¹to je onda ovaj isti redar kod Sutilovog izletanja mahao ¾utom zastavom ?

Izgleda, zato sto su Japanci retardirali, 'ebala ga ta zelena zastava

SACO

Ne pratim trke F1 ali ovu sam gledao i dugo se nije znalo ¹ta se u stvari dogodilo. Mislim da je prvo izletanje bilo na krivini broj 15 a drugo na krivini 10 ili 11 pa je formula sa zadnje strane do¹la i podletela pod ovu ma¹inu pa otud ova zbrka sa zastavama.

Radanovic

Vettel pregovara sa Ferrariem.
Spominje se 80 milona godi¹nje , èime bi postao najplaæeniji sportista u istoriji sporta.

3006

Bjanki - stanje kritièno ali stabilno, tako ka¾u. Ustvari, di¹e pomoæu aparata.
Kako se zabo, izgleda kao da je glavom opalio u traktor.




Radanovic

Nakon ove nesreæe , opet krenule prièe o krovu na bolidima.
Veæina vozaèa smatra da bi trebali probati bar jednu sezonu , da vide kako bi bilo ... Za to su Massa ( sjetite se nesreæe u Maðarskoj ) i Alonso ( kome je Grosjean pre dve godine proletio bolidom na 5cm od glave ) ...
Vettel i nije , jer su od nastanka F1 bolidi bili otvoreni ... al' jbg , bezbjednost vozaèa je na prvom mjestu , tako da vas ne iznenadi ako za godinu dve bolidi ne budu ovakvi



Hurricane

..ne sviða mi se pravac u kojem ide cirkus, ali uop¹te..

trebali su onda i volan da ukinu kad je Sena onomad poginuo, i toèkove kad udari¹e onog u boksu..

na ¹ta bi to onda lièilo..

ovo je nekad bio sport za mu¹karce a sada voze sve neke devojèice, jo¹ im samo suknjice fale..

Plazma Keks

pa kakvi su manekeni postali, slobodno trke mogu da prenose na fashonTV.
DTM konza bre ;D

Andreja

Sve je to fino ali WRC je tata :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

pajche

BTCC je uvek jako zanimljiv

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mi¹ko_kolo

Bio na jednoj od staza na kojima se vozi V8, Eastern creek kod Sidneja, ali nisam imao sreæe da to bude kad su trke nego bio neki open track day, slikao GospoD®u  u nekoj Kobri...





Boban_m

Cime si je slikao Misko, peglom? Kakav auto a vidi sliku.

mi¹ko_kolo

Slikano pre 12 godina, pre ere digitalaca, a sinoæ sam fotku slikao fiksnim telefonom bez blica. ;D

Radanovic


Radanovic

Zavr¹en DTM ¹ampionat
Marco Wittman i pre zadnje trke osigurao titulu



Radanovic

Ovi ¹to prate F1 sigurno su èuli da je Ferrari objavio da Alonso neæe voziti za njih sledeæe godine.
Ferrari je izgleda sve dogovorio sa Vettelom.
Alonso je u pregovorima sa McLaren Hondom , gdje bi trebao ostati Kevin Magnussen ... ¹to znaèi da Button dobija nogu.
Button sigurno neæe htjeti voziti nekonkurentan bolid , pa je u pregovorima sa Porscheom u Endurance ¹ampionatu.

Lotus vi¹e neæe koristiti Renoove motore , veæ Mercedesove . Potpisivanjem ugovora sa Mercedesom , znaèi da æe Petronas snabdjevati mazivima ekipu , a ne francuski Total .
Tu bi mogao najebati najvi¹e Romain Grosjean , kome je Total veæ du¾i niz godina sponzor .
Kad smo veæ kod Totala , direktor kompanije je pre par dana poginuo u avionskoj nesreæi .

Force India objavila da æe i sledeæe godine za njih voziti Nico Hulkenberg.

ЯЭВОЛУТИОН

Borkovic napokon na podijumu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

juga

Nekad su vozaèe F1 zvali modernim gladijatorima, jer su se borili za poziciju, a sada upravljaju visoko sofisticiranim aparatom koji bi mogli da podvedemo pod automobil jer ima odredjene sliènosti sa istim. Kako su poèeli da brinu o bezbednosti, uskoro æe da voze iz hotelske sobe. Mada ja mislim da sve njih zajedno boli uvo za bezbednost vozaèa, nego ih boli isplata osiguranja!!!


Radanovic

Druga ovogodisnja trke elektricne formule ... start je na 32:20
Formula E 2014. Round 2. Putrajaya. Race [Hight Quality]