Glavni meni

Pogodi motor

Započeo Gašpar, 22 Novembar, 2011, 19:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zmiya

NCR Mike Hailwood TT  Drkati

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

monsterbnt

Jbt ja ne stignem ni da izguglam....
Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

sta tu ima da se googla...ili znas il ne znas....namazo se ovaj zmija....mada postavljate lake zadatke...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Citat: revolution poslato 15 Mart, 2012, 19:28
sta tu ima da se googla...ili znas il ne znas....namazo se ovaj zmija....mada postavljate lake zadatke...

кацам видо да овај игнорамус Резолушн,сушта телигенција,све изгуглава,решијо сам да се и ја мало образујем,методом енциклопедисања,типа Вујаклија..
Пошто ја погађам само лако,нек сад он мете нешто тешко,па да видимо чија мајка јутрос на леву ногу устала....

ЯЭВОЛУТИОН

evo ti opste poznata neznalice....ni Pantelu ne umes da imitiras....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Soyer 1934 model O 11A 500 cc 1 cyl ohc

monsterbnt

Royal enfield 500?
Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 15 Mart, 2012, 20:23
Soyer 1934 model O 11A 500 cc 1 cyl ohc
priznaj da si mi hakovao kompjuter nekim kablovima koji se razvlace na velikim visinama...

p.s.
Zajebavam se znao sam da ovo znas :) pa da ispadnes pametan
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Aj daj neki ¹to ne znam,da ispadnem glup..

Taraba

Bolje nemoj da ispada¹ nigde... ni ovako nisi ba¹ èitav u glavu.
Aj postavi ne¹to vi¹e... ceo dan koèi¹ igru bre!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zmiya

Uh,uh,ja koèim igru a 5 dana niste mogli da postavite ni¹ta..

Taraba

Ma onaj monster se ukoèio u leða oa i on sabotira.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zmiya


ЯЭВОЛУТИОН

evo o0vo ces morati da googlas.....mada sam ti mnogo pomogao

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Ma vi ste ludaci [sutirakamen]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zmiya

FN 450cc  1947

zmiya



FN (Fabrique Nationale de Herstal) was a Belgian company established in 1899 to make arms and ammunition, and from 1901 to 1967 was also a motorcycle manufacturer.

ЯЭВОЛУТИОН

dobro dobro...priznajem...imas pojma...nisi bas tkava neznalica kakvim te Miljan prikazao....evo izvinjavamo se :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11