Glavni meni

Pogodi motor

Započeo Gašpar, 22 Novembar, 2011, 19:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

bas sam nasao jednu zanimljivu masinu da postavim, cekajte da je obradim (isecem)
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mad Max

ne, rano je da vam otkrivam detalje,
Brzi od smrti, Jaci od bola

srbac


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

^SuPeR_MiNt^

Cvaja sa suvim kvacilom O.o ....ovo je supermoto neki rekao bih da je to supermoto , mozda 500 , pa recimo CR ,RM , ili KX 500 . Ako se ne varam ovo jeste cvaja .

srbac

Suvo kvacilo za OFF road ne mere. Trkacki motor 125-250

srbac


Mad Max

bravo revolucija, i mislio sam da ces ti pogodit. slucajno je vidim na oglasu u nemackoj 9900 eur
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola

^SuPeR_MiNt^

KO JE PRICAO O OFFROADU ? Vidis gore pise supermoto , ako malo zapazis bolje , supermoto motori nose suvo kvacilio vrlo cesto ....

srbac

Ali cvaje supermoto  praistorija.Jes

^SuPeR_MiNt^

na youtube , kucaj kx500 supermoto , pa vidi sta su evropski standardi sahranili mame im ga spalim!

Gašpar

To nisu bili super moto motori, nego kros motori sa obicnim gumama.

Uostalom, da li ste stvarno ocekivali da ce Mad Max postaviti nesto sto nije trkacki motor?  ;D

^SuPeR_MiNt^

Kawasaki KX 500 Supermoto ma nije supermoto , ne ide kao supermoto , ma ne uopste .

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Mad Max poslato 28 Novembar, 2011, 00:09
bravo revolucija, i mislio sam da ces ti pogodit. slucajno je vidim na oglasu u nemackoj 9900 eur
Cuj pogodio....vozio...doduse polutku od Radosa Igora tamo neke 88, 9te.....bela sa crvenim tufnama, br 67 cini mi se.

da nastavimo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Kao kad su pitali bosanca jel citao" Na Drini cuprija", o on kaze:  Cuj cito, hodo ba !!!

zemunboy

Citat: revolution poslato 28 Novembar, 2011, 10:49
za mad maxa


A bre bilo vec... a i on je offline...
Revolucijo, daj nesto drugo za siroke narodne mase...