Glavni meni

Pogodi motor

Započeo Gašpar, 22 Novembar, 2011, 19:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

perlx


zemunboy

1966 Kawasaki F1TR 175cc

^SuPeR_MiNt^

Upravo ssam napisao kawasaki F1TR i ono pise gore "Upozorenje - dok ste kucali poslat je nov odgovor. Mo¾da æete ¾eleti da izmenite svoju poruku." A lepo sam rekao stari kawasaki 175

perlx

Jeste. :)

Mint i ja sam ti rekao jos samo model da mi kazes.  :)

^SuPeR_MiNt^

Svaka cast MUNZE daj nestto 90+ :D

zemunboy

Nije tvoja generacija  [srednjiprst]

[attachment deleted by admin]

Gašpar

Honda. Ne znam oznaku

zemunboy

Citat: Gaspar poslato 27 Novembar, 2011, 15:54
Honda. Ne znam oznaku
Nije Honda... I kaze Taraba da mu dodjes neke pare sto ti je dao, kaze kupio si Bembaru, a ispalio za posao...

Gašpar

Ne pare, nego majicu  :D


perlx


zemunboy

Citat: Gaspar poslato 27 Novembar, 2011, 15:59
Ne pare, nego majicu  :D


Ne znam za to... Pominjao je neke studije, rasvetu, scenario, neke kengure, svasta nesto kaze da ti je organizovao...


zemunboy

#331
Citat: perlx poslato 27 Novembar, 2011, 16:00
Jel japanac ?
Sto pitas? lici na sushi? :D
Jeste... Trazi se tacan naziv i recimo godiste...

perlx


zemunboy

Trazi se tacan naziv modela i otprilike godiste...

Nemate pojma, odoh da sevozim :P

perlx

Kawasaki MT1C 1975.

Joker

Citat: revolution poslato 27 Novembar, 2011, 12:17
Citat: Joker poslato 27 Novembar, 2011, 01:53
Citat: revolution poslato 26 Novembar, 2011, 21:31
moto guzzi 500 falcone nuovo......ali ovo nije intresantno....nasa voska ga je imala u tolikim kolicinama (najvise komada u evropi) da to i nije neki zadatak





Nisam ni hteo da stavljam nesto mnogo zaguljeno... Pre par meseci vojska je prodavala brdo takvih koji su bili u Titovoj gardi, neki nisu ni radili a imalo je par komada gde su bili kao novi... Presli samo par stotina kilometara... Probao sam da udjem u pricu kupovine jednog takvog ali nije bilo sanse... Pokupovali su ih kao da su delili za dzabe...
El detergente aka perlx pogodio.

Inace se Guzzi falkone nuovo prodaje u italiji po 3-5000 evra tako da nije ni cudo da su otisli ko kikiriki.

Pocetna cena je bila 65.000 pa su isli i do 130.000... Nije bilo sanse da pridje neko sa strane, sve sam pokusao. Njihovi ljusi su ih pokupovali u dvaa dana... Imalo je ispravnih a bilo je i rastavljenih, ma sve su uzimali...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

zemunboy

Citat: perlx poslato 27 Novembar, 2011, 16:18
Kawasaki MT1C 1975.
Prihvata se, mada sam mislio na Kawasaki Kv75... postavljaj

perlx

Prepustam postavljanje mladom kolegi Mentol bomboni kome je pobeda ispala za dlaku prosli put. [engleskiplemicsmajli]

^SuPeR_MiNt^

Zahvaljujem se , ali kao sto sam trazio novije godiste tako cu ga dati i vama , u pitanju je 2000+ motor

ЯЭВОЛУТИОН

Jesi bre ti normalan...fora je u motorciklu a ne u agregatu.....ovo govance od agregata ili nesto prokleto slicno, se nalazi u polovini proizvedenih motorcikala na svetu...puna grcka papakija
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11