Glavni meni

zzr 1100

Započeo Veterinar, 13 Novembar, 2011, 17:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Veterinar

      E,, ajd da napisem i ja nesto  u ovoj temi...
pre par meseci sam uzeo zzr 1100 .. posle nekog vremena otisla mi radilica...Dugo nisam bio kuci i nisam znao ko je kakav majstor i dam motor prvom na koga sam naisao,,,,,
   I tu pocinje nocna mora....Lik prvo rasturi agregat u delove u sraf...baci ti sve u neko bure i tako to stoji i stoji dok ne nadjem radilicu...Te prica otislo jedno koleno te ovo te ono, tra¹enje para unapred, obecavanja i slicno... Dok mi nije dopizdelo i pokupio sve onako kako jeste.
   U medjuvremenu mi Sale iz Bele Crkve sredio radilicu i resismo ja i jedan drugar da ga sastavimo...E tu nastaje sok...Fali dosta delova.. Majmuncina prodala menjac, pumpu za gorivo, zamenio kuciste lamela......i jos nekoliko delova..
   Tu bilo povuci potegni,, malo pasao travu malo ovog malo onog nekako sam iscupao delove...
A da umalo da zaboravim najbitnije,,,znaci lik ima servis i na kraju kaze ee brate ja to ne umem da sastavim, odnecu ga kod majstora i platicu da ga sklopi... A da,, lik skinuo i zadnji lancanik ,, na kraju mi doneo neki vareni  [yahoo] Tada mi puko film i sa drugarom sastavismo ga sami...za 3 dana...  Fabricko uputstvo sa neta i nije bio neki problem.. nisam sve slikao  ali ima par slicica...



   

[attachment deleted by admin]

Veterinar

jos slika

[attachment deleted by admin]

Veterinar

da,, ja jesam veterinar i ovako nesto sam prvi put u zivotu radio...

[attachment deleted by admin]

Veterinar

i poslednja


[attachment deleted by admin]

Bori¹a


Veterinar

ajd mala pomoc,, kako da ubacim ovde video ??????

Bori¹a

Најједноставније ти је да избациш на јутјуб и да оставиш линк овде

Veterinar


Veterinar

video,,,,,,palenje...         11112011011

MIGE

aj lepo napisi koji je to "majstor"pa da ga i ostali obilaze u sirokom luku  ;)

Veterinar

... znaci, preporuka za obilazenje u sirokom luku   Darko  i njegov tata Buca,,, Smederevo.....

Gvozden

ijaooo dusha me boli gledajuci zeda rasturenog. Reci sta ti treba od delova.Znam ko ima delova ako fali.
Ja isto vozim c1 i znam muke nadrimajstora. MEnjao sam komplet kvacilo zbog usranog lanca od 15 evra.  Ne znam jesi sredio spaner lanca alternatora ali to im je boljka, pored 3ceg lezaja gde obicno zakuju, mada ima leka i za to. I inace kad se paze, neunistivi su.
Moj je 90`, preko 70.000 , prva boja..imao sam decijih bolesti ali zahvaljuci savetima (fala Rev.) sad radi kao sat .
Svi servisi na vreme i bez paljenja gume...to ostavi ovima sa R1...

Veterinar

@ Gvozden..
                   e hvala dru¾e, treba mi jo¹ nekoliko sitnica ali æu ti to na PM poslati....Agregat sam sredio tako da se nadam da ce nekoliko sezona izgurati...Davno sam batalio palenje guma, tako da se nadam da ce imati duuug ¾ivotni vek kod mene,, naravno da svaki savet je dobrodosao...pre ovoga sam imap Z750 i Z9...