Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Lazic


UFF


perlx


Boban_m


Jovan D

Hteo sam nesto da vas pitam, pre svega ovu ekipu koja voli BMW i prati i osluskuje vesti iz domena doticne marke. Planiram da do kraja godine uzmem f30, imperativ je na 320d tu nema alternative (eventualno 318d) i mora biti automatic, e sada interesuje me vase misljenje o opremi. Ne bih voleo da bude klot, znaci modern, luxury ili sport najbolje M sport… Zanima me sta znate o kvarovima, koju liniju opreme juriti, sta im je boljka i slicno… Ako neko na forumu ima slican ili bilo koji f30 neka se javi i podeli iskustva naravno  :)

Boban_m

Od boljki jedino cijena i uzmi 320d, otvori se profesore. Ako nije nov, to su manje-vise iste pare. I cestitam na odluci.

A oprema...ne postoji klot na novijim BMW jer vec osnovna verzija daje dosta opreme, mada mi se ova Luxury kombinacija dopada:

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/BMW_328i_F30_2012_Luxury_zpsz4jr8aol.jpg



UFF

vala iskreno bih voleo da uzivo vidim neki E36 320 ili 325 a da nije lesina raspala

Simi1993


UFF

nije to to, unakazio si ga sa fejk karbon obrvama, zatamljenim bocnim migavcima i SSZGO zonfa tozla felnama bling bling

losmi


DebeliZmaj

KZ registracija ... sta ocekujesh mUFF-e ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hattrick

Ovo je kurac na bicikli, kod SSZGO-a bi felne bile od 18ct zlata.  :)

PECA BMW

Drugar kupio nov auto pa dosao malo do JA .. koji je ovo model ? znam da je neki M 



Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mareskin


Citat: PECA BMW poslato 25 Novembar, 2016, 22:22
Drugar kupio nov auto pa dosao malo do JA .. koji je ovo model ? znam da je neki M 
...

Meni lièi na... bMw :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Boban_m


PECA BMW

Citat: Boban_m poslato 25 Novembar, 2016, 23:17
M6 kabrio.

sad cu da ga cimam da me provoza :D  u to se jos nisam vozio
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Andreja

Ako drugar iole zna da vozi, spremi pelene :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

PECA BMW

Citat: Andreja poslato 25 Novembar, 2016, 23:25
Ako drugar iole zna da vozi, spremi pelene :D

i ne zna bas , vozio me u M5 (imao pre ovog) i moze auto mnogo vise nego sto on zna ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !