Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


bobangsxr

Zlo od auta... ima moj drugar x6m  doradjen na 637 konja (po meni je to isti auto kao x5 samo nema gepek )... kad mu stisneg gas ne znas sta te snaslo  :)

kepo

Ima li gde na prodaju odlicna trojka 04-05 god, karavan, do 2000 cm. Moze i dizel i benzin

bigbad86

Danas dva lika iz BG ispred mene udarise u neku rupu, ispade im radkapna, pretece ih i ode u drugu traku. Dok sam ih stigao proslo jedan kilometar, ja im kazem da se vrate i gde je tacno pala. Nadam se da su je nasli i da je nije neko zgazio, cenim da original od BMW nisu jeftine. A i vrv ne moze na komad :p

bobangsxr


bigbad86

Celicne felne, zbog zimskih guma, vrv jos nije skinuo.

Boban_m

Citat: kepo poslato 03 April, 2016, 17:43
Ima li gde na prodaju odlicna trojka 04-05 god, karavan, do 2000 cm. Moze i dizel i benzin
Kepo druze jel to za sebe gledas?

UFF

Citat: bigbad86 poslato 03 April, 2016, 18:23
Celicne felne, zbog zimskih guma, vrv jos nije skinuo.


ako imas/zelis celicne felne i ne svidjaju ti se ofarbaj ih, ili kupi alu, ratkapne su ko krs riba u mracnom klubu sa po kila sminke na faci, misli da se zamaskirala ali svi znaju za jadac i vidi se na kilometar pa koja je onda uopste poenta istih?

Darko

bucko , kolika ti je registracija jbt ?

kepo

Citat: Boban_m poslato 03 April, 2016, 18:24
Citat: kepo poslato 03 April, 2016, 17:43
Ima li gde na prodaju odlicna trojka 0o4-05 god, karavan, do 2000 cm. Moze i dizel i benzin
Kepo druze jel to za sebe gledas?

U mojoj Medjedji bez SUV- a nema zivota, al kao druga opcija vrlo rado :)
Inace mi treba za drugara.

kepo

E sto nema ovih Buckovih bmwea da se negde proba za lovu, ako nista, barem toliko da vidim o cemu se radi.

bigbad86

Citat: UFF poslato 03 April, 2016, 20:23
Citat: bigbad86 poslato 03 April, 2016, 18:23
Celicne felne, zbog zimskih guma, vrv jos nije skinuo.


ako imas/zelis celicne felne i ne svidjaju ti se ofarbaj ih, ili kupi alu, ratkapne su ko krs riba u mracnom klubu sa po kila sminke na faci, misli da se zamaskirala ali svi znaju za jadac i vidi se na kilometar pa koja je onda uopste poenta istih?

Sto bre mene cimate za ovo, ja samo coveku reko da mu ispala, jebe mi se sto nije stavio alu ili sto nije ofarbao one obicne crne :P

bucko

Nizam uzeo za sebe nego moj drug,sve cu da pitam,kaze da je rezervisao x7M i da su ga vec dvojica zvali da mu daju lovu da odustane,ima cetrdeset zainteresovanih za taj auto.On je rodjen u nemackoj i cesto je odsutan,sve cu da proverim pa pisem.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

Sigurno je vozio normalnom brzinom  :o
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF




Zeljkamp

7-cu sam video par puta uzivo na putu. Tvrdim da je bar duplo lepsa uzivo nego na slikama.
TwinZ Auto & Moto

UFF

Konacno ponovo lepa sedmica, od e38 pa do sad su sve bile odvratne