Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

Ovde u Srbiji su u ponudi vecinom sestaci od 2.200ccm ako su u pitanju benzinci. To je M54 agregat koji je isao u E39-ku i koji je preslab za tu karoseriju. Dakle, ganjam 525i, 525d i 523i koji ima dobru opremu.  Ne mogu da sednem u BMW-a koji je klot jer to onda nije BMW. ;)
TwinZ Auto & Moto

RoaD GunneR

Citat: Zeljkamp poslato 16 Mart, 2016, 00:43
Ne mogu da sednem u BMW-a koji je klot jer to onda nije BMW. ;)
Takozvani grcki BMW :D

Boki-KG

Da li neko od manijaka ima e46 330d? Konkretno me interesuje model sa 204ks i manuelnim menjaèem sa 6 brzina ali bi mi znaèilo bilo èije iskustvo.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

UFF

taj e60 jednostavno ne ide
cak ni 3.0 benzin sa tiptronikom ko onaj sto sam prodao
mislim ide on ali je i dalje kurac jer je prevelik i pretezak i trosi kolko hoces
uvek bi pre uzeo neki 330xd :D pa makar i obican d koji kolega iznad mene pomenu

con3

Citat: Boki-KG poslato 16 Mart, 2016, 18:29
Da li neko od manijaka ima e46 330d? Konkretno me interesuje model sa 204ks i manuelnim menjaèem sa 6 brzina ali bi mi znaèilo bilo èije iskustvo.
Potrosnja oko 9 litara moze i manje(a ako ga poteras i mnogo vise) poteze ekstra,drugar ima 184ks cipovan motor ne unistiv kao kod x5 .

Zeljkamp

Citat: Boki-KG poslato 16 Mart, 2016, 18:29
Da li neko od manijaka ima e46 330d? Konkretno me interesuje model sa 204ks i manuelnim menjaèem sa 6 brzina ali bi mi znaèilo bilo èije iskustvo.
Gledali smo Castor i ja za njega par komada 330. Sve sami krsevi...
TwinZ Auto & Moto

RoaD GunneR


bokilic

Ja sam u pregovoRima za 850csi. Pa videcemo.da dam moju sedmicu i jos malo podmaza,sitno nesto i da trgujemo,pa videæemo 😃 stavljam sve troskove na papir.  Skup sport. .
brmmmm

mkt


VR 46

Twist of wrist!

patak91

Jel poznat nekom ovaj bmw? Vrti se po oglasima mesec dana, izmenjao je veæ tri vlasnika
Prvo je bio neki lik iz bg-a èiji je valjda i bio neko vreme, posle je oti¹ao kod nekog u kg koji je navodno prevarant kako sam saznao, a evo sad i treæi vlasnik
www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7937004/bmw-318-is-vlasnik



losmi

Jel menjao neko angel eyes na e93 07-09? Dusmani mi traze 330$ i to za jedno svetlo..

Boban_m


losmi

Sad sam gledao po netu i dosta njih razlicito radi, ovo mi deluje najvernije mojim kolima, mada mi deluje previse jednostavno da bi bilo istinito :D

http://youtu.be/zR76WE5iv-8

losmi

Danas sam kupio ovu sijalicu kao sa snimka za 15$ i gle cuda radi, nisam verovao da je to angel eyes. Zamenio sam za 5 min bukvalno, prosto ko pasulj... A meni prosuli pricu 2.5 h im treba, da skidaju branik i ostale gluposti..

UFF

odvezi se do njih pa im demonstriraj, da nauce i oni nesto  [rofl]

castor

Citat: Zeljkamp poslato 15 Mart, 2016, 01:11
Ja nemam vise BMW ali sam u potrazi za drugim, malo vecim. Moj E46 je sada kod drugog manijaka koji ce se, valjda, sam oglasiti. :)

Samo da se prijavim u klub. Sad se vozam u ovom:





It's the ride that matters, not the bike…

UFF


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto