Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Simi1993

Pa u svakom slucaju nije jer je motor 1.8....Verovatno je neko ubacio sedista iz M3 i komplet branici i to je too...

Jovan D

Branik i prednja klupa jesu od M3. Bar mi se tako cini...

Simi1993


Odpozadi :D
I kad se otvore vrata na pragu pise M3...

Jovan D

Jel neko zna nesto o sudbini nekoliko M3 ( e36 i e46) navodno gospodin iz Bg-a ih je posedovao. Koliko sam cuo preminuo je skoro? Da li je prica istinita uopste?

Simi1993

E da gde bih mogao naci ovakve usisnike za haubu?


Andreja

Na buvljaku. Al nemoj, ¾ivota ti.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

stefanalcatraz

Taj tvoj ne mo¾e biti M3  ,mo¾e biti samo M paket,a i od njega je daleko,jer vader sedi¹ta su i¹la samo u originalni M3(neko ih je naknadno stavio),a od M paketa ima¹ samo prednji i zadnji branik...ukucaj br ¹asije(zadnjih 7) na ovom sajtu : http://www.bimmer.work



Hattrick

Jbt na tim polovnim automobilima svaka druga trojka se oglasava sa "M3" u naslovu.  [doh]
Kakvih dodirnih tacaka ima 316i sa V8 agregatom iz 740i, sa M3 ?  [neampojma]

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

patak91

Meni je najjaèe kad u oglasima napi¹u "nov", al ne "kao nov", nego ba¹ "nov"! A auto star 20+ godina :D

bokilic

Al kad stave polu klima ,ful oprema sem koze. .eto gledam sad neku sedmicu kaze ful oprema koju moze bmw da ima,a ima jedva 30%. .e reko pobratime.  Fali ti .  . pa izdeklamujem ceo spisak. .to sto ima podizace i parking senzore. .to je samo standardna oprema.  .al dobro kako kog prejebu,pa ko se razume razume,ko nezna prejebe se i tako u krug.
brmmmm

RoaD GunneR

Prodaju i 318D kao 320D (e46) napisu da je 320D i stave broj konja 114-115 ako ne znas mozes se zajebes, ja sam takvih gomilu nalazio.

Hohštapler

mislim da je polovan bmw najveæi rizik u srbiji. Mi generalno nismo nacija koja ima para to da odr¾ava kako treba a skloni smo grunfovanju i zakidanju gde mo¾e,  ali smo za kurèenje spremni.. pa kad to izmenja jedno 4-5 vlasnika. .. treba da bude¹ sklon mazohizmu da ga kupi¹.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

patak91

Citat: Ho¹tapler poslato 10 Februar, 2016, 12:29
mislim da je polovan bmw najveæi rizik u srbiji. Mi generalno nismo nacija koja ima para to da odr¾ava kako treba a skloni smo grunfovanju i zakidanju gde mo¾e,  ali smo za kurèenje spremni.. pa kad to izmenja jedno 4-5 vlasnika. .. treba da bude¹ sklon mazohizmu da ga kupi¹.
Pa tako je sa svim autima, ne samo bmw
Tako da kad se proda polovnjak, ne zna se ko je srecniji.. Dal prodavac jer je konaèno uspeo da uvali olupinu ili kupac jer ga je usralo da kupi po "dobroj" ceni :D
Al to veæ svi znaju, al ko nas jebe kad smo beda

Hohštapler

...mora¹ priznati da ne vozi isti profil ljudi BMW 3ku i recimo punta...
Mada, kad bolje razmislim, ne znam ¹ta je gore da budu prethodni vlasnici, dal d¾iberi "gle kako ide" ili ¾ene "dragi, auto neæe da upali"...  [neampojma]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick

Citat: Ho¹tapler poslato 10 Februar, 2016, 18:07
...mora¹ priznati da ne vozi isti profil ljudi BMW 3ku i recimo punta...
Mada, kad bolje razmislim, ne znam ¹ta je gore da budu prethodni vlasnici, dal d¾iberi "gle kako ide" ili ¾ene "dragi, auto neæe da upali"...  [neampojma]


Aaaaaa, znaci tu je trebalo da se stavi ulje, a koje, bademovo ?  :)

Bori¹a

Citat: Hattrick poslato 10 Februar, 2016, 18:12
Citat: Ho¹tapler poslato 10 Februar, 2016, 18:07
...mora¹ priznati da ne vozi isti profil ljudi BMW 3ku i recimo punta...
Mada, kad bolje razmislim, ne znam ¹ta je gore da budu prethodni vlasnici, dal d¾iberi "gle kako ide" ili ¾ene "dragi, auto neæe da upali"...  [neampojma]


Aaaaaa, znaci tu je trebalo da se stavi ulje, a koje, bademovo ?  :)
maslinovo valjda

BANE BROTHERHOOD

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 21 Januar, 2016, 22:39
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6808665/bmw-320

evo ako nekog od brace manijaka zanima....moj bmw je na prodaju... [hello]


PRODAT DANAS...















PRODAT DANAS MOZE LOCK NA TEMU.. [hello]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!