Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

MIGE


Hurricane


stefanalcatraz

slikano juèe u NS-u ,nikako mu ne stoje crne felne



UFF


goranvojska

ajde.kao ne bi ga vozili sve se plasim.

PECA BMW

Citat: goranvojska poslato 16 Maj, 2015, 00:06
ajde.kao ne bi ga vozili sve se plasim.

Ja ga ne bih vozio !!! 





nit bih imao para da registrujem niti za gorivo ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Zeljkamp

Registracija i gorivo su najjeftiniji.
TwinZ Auto & Moto

MIGE

naidjem na neki bmw 320 d,2001,sa nekim kurac palac gewin felnama,opremom ovom-onom i cenom 4500e...rodjace,nisam hteo nov,nego polovan...da me neko ne shvati pogresno,prvi auto koji sam polupao je bio bmw,sestak benzinjara,imao sam 15 god...ta marka mi je u krvi i umrecu u znanju,da je najbolji auto na svetu...al sto ga cene u Srbiji...ima cenu ko golf 2 ili afrika...izgleda da je neprocenjiv,sunce ti kalaisano

Zeljkamp

Ja moj ne bih dao za 4500e a samo je godinu dana mladji od tog sto si video. Jos je benzinac bez plina...


TwinZ Auto & Moto

UFF

Citat: MIGE poslato 18 Maj, 2015, 16:43
...rodjace,nisam hteo nov,nego polovan...

nov je 30.000+ eur

Kiro

Citat: MIGE poslato 18 Maj, 2015, 16:43
naidjem na neki bmw 320 d,2001,sa nekim kurac palac gewin felnama,opremom ovom-onom i cenom 4500e...rodjace,nisam hteo nov,nego polovan...da me neko ne shvati pogresno,prvi auto koji sam polupao je bio bmw,sestak benzinjara,imao sam 15 god...ta marka mi je u krvi i umrecu u znanju,da je najbolji auto na svetu...al sto ga cene u Srbiji...ima cenu ko golf 2 ili afrika...izgleda da je neprocenjiv,sunce ti kalaisano

Tra¾e, al ne dobijaju. Ja sam svoj prodao tek kad je bio medju najjeftinijim u oglasu iako je bio super, imao odliènu operemu i 1.8 motor sa plinom. Sad da prelista¹ oglase, ima¹ kupea te generacije po 5500 hiljada i vi¹e. Mene niko nije zvao ni na 4500, a auto mi je bio potpuno u rangu. Lik kod mene u kom¹iluku ima coupe 2003., dodu¹e prelep - crveni sa ludaèkom opremom, ali 2.3 motor i automatski menjaè i tra¾i za njega 7250e.  :D Ako dobije 5000 mo¾e nogama u dupe da se udara... e46 je mnogo lep auto koji æe biti atraktivan jo¹ dugo, pa zato medju prodavcima dr¾i cenu.

MIGE

Citat: UFF poslato 19 Maj, 2015, 02:07
Citat: MIGE poslato 18 Maj, 2015, 16:43
...rodjace,nisam hteo nov,nego polovan...

nov je 30.000+ eur
oces da racunamo opadanje vrednosti po goduini staza??

MIGE

Citat: Kiro poslato 19 Maj, 2015, 10:07
Citat: MIGE poslato 18 Maj, 2015, 16:43
naidjem na neki bmw 320 d,2001,sa nekim kurac palac gewin felnama,opremom ovom-onom i cenom 4500e...rodjace,nisam hteo nov,nego polovan...da me neko ne shvati pogresno,prvi auto koji sam polupao je bio bmw,sestak benzinjara,imao sam 15 god...ta marka mi je u krvi i umrecu u znanju,da je najbolji auto na svetu...al sto ga cene u Srbiji...ima cenu ko golf 2 ili afrika...izgleda da je neprocenjiv,sunce ti kalaisano

Tra¾e, al ne dobijaju. Ja sam svoj prodao tek kad je bio medju najjeftinijim u oglasu iako je bio super, imao odliènu operemu i 1.8 motor sa plinom. Sad da prelista¹ oglase, ima¹ kupea te generacije po 5500 hiljada i vi¹e. Mene niko nije zvao ni na 4500, a auto mi je bio potpuno u rangu. Lik kod mene u kom¹iluku ima coupe 2003., dodu¹e prelep - crveni sa ludaèkom opremom, ali 2.3 motor i automatski menjaè i tra¾i za njega 7250e.  :D Ako dobije 5000 mo¾e nogama u dupe da se udara... e46 je mnogo lep auto koji æe biti atraktivan jo¹ dugo, pa zato medju prodavcima dr¾i cenu.
brate...7250???tu kubikazu,samo ja mogu da vozim i jos par ljudi u srbiji...cale mi je invalid pa me reg.izadje nekih 160e

Zeljkamp

Ja sam za moj dobijao 4700e bez m volana i zimskog seta i glatko rekao NJET jer trenutno nemam sta da kupim za te pare.
TwinZ Auto & Moto

UFF

ja moj dao za 4k sa svom opremom, bio je 4900 u oglasima i planirao sam da spustim na 4500 ali dokurcilo mi da se cenkam i drkam sa kupcima, stavio uvece nov oglas za 4300 i ujutru u 8 me zove covek, dosao pogledao izvadio 8 ljubicastih evropskih i ja mu rekao teraj

jednostavno mi dokurcio i zeleo sam nesto novije (sad mi i ovaj dokurcio i ne znam sta cu :D)

Zeljkamp

Moj je bio u oglasima 5900 pa su me i tada zvali ali su nudili zamene koje mi nisu bile interesantne. 4700e sam glat odbio. Skinuo sam ga sa oglasa dok ne nadjem nesto sto bi me privuklo.
TwinZ Auto & Moto

stefanalcatraz

Citat: MIGE poslato 18 Maj, 2015, 16:43
naidjem na neki bmw 320 d,2001,sa nekim kurac palac gewin felnama,opremom ovom-onom i cenom 4500e...rodjace,nisam hteo nov,nego polovan...da me neko ne shvati pogresno,prvi auto koji sam polupao je bio bmw,sestak benzinjara,imao sam 15 god...ta marka mi je u krvi i umrecu u znanju,da je najbolji auto na svetu...al sto ga cene u Srbiji...ima cenu ko golf 2 ili afrika...izgleda da je neprocenjiv,sunce ti kalaisano
ako je 2001 to ti je stari model i 136ks,meni juèe stigao 320d 2002 150ks iz Nemaèke,4 kljuèa,17-ke...treba samo iznutra da se opere...cena 4100€